nenalezeny žádné články
10.07. Lugo přivedlo Calaveru
Jordi Calavera se po hostování ve Sportingu Gijón vrátil do Girony, odkud ale nyní definitivně odchází. Šestadvacetiletý obránce přestoupil do druholigového Luga, jemuž se upsal na dva roky. (mundodeportivo.com)
17.06. Xavi Torres nadále za CD Lugo
Xavi Torres bude nadále hrát za CD Lugo, druholigový španělský klub se svým záložníkem podepsal nový dvouletý kontrakt. (mundodeportivo.com)
16.06. Lugo bude trénovat Hernán Pérez
CD Lugo po čtyřech týdnech vyřešilo otázku nového trenéra. U týmu skončil Rubén Albés, jeho povinnosti pak převezme Hernán Pérez, pro něhož se ve čtyřiceti letech bude jednat o trenérskou premiéru na profesionální úrovni. (marca.com)
21.05. Lugo už nepočítá s trenérem Albésem
Vedení druholigového španělského CD Lugo bude hledat nového trenéra, po sezoně od týmu odejde Rubén Albés. (marca.com)
23.03. Lugo podepsalo obránce Garcíu
Pol García podepsal smlouvu s CD Lugo ve druhé nejvyšší španělské soutěži. Obě strany se dohodly na spolupráci do konce sezony. (marca.com)
07.02. Álex Pérez má po sezoně
Álex Pérez před sezonou posílil druholigové španělské Lugo, odehrál tři zápasy a toto číslo pro letošek zůstane konečné. Obránce je mimo hru, během tréninku si přetrhl kolenní vazy a poranil meniskus a po operaci bude chybět šest až osm měsíců. (marca.com)
21.12.2021 Lugo má další pozitivní testy
Takřka prázdné je tréninkové centrum Luga, stejně jako kanceláře. Druholigový španělský klub má velké potíže s koronavirem, pozitivní test na covid-19 mělo už 27 zaměstnanců. (mundodeportivo.com)
20.12.2021 Lugo - Almería odloženo
Španělský svaz rozhodl o odložení dnešního zápasu druhé nejvyšší soutěže Lugo - Almería. Domácí mají problémy s koronavirem, pozitivní test na covid-19 mělo už 23 zaměstnanců Luga. (mundodeportivo.com)
19.12.2021 Lugo hlásí čtrnáct pozitivních testů
Do karantény dost možná bude putovat druholigové španělské Lugo. Klub má velké problémy s koronavirem, pozitivní test na covid-19 už mělo čtrnáct jeho zaměstnanců. (mundodeportivo.com)
01.09.2021 Defenzívu Boavisty vyztužil Djaló
Marcelo Djaló opustil druholigové španělské Lugo a zamířil do Portugalska, obránce posílil Boavistu. (abola.pt)
Další expres zprávy
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!
Poslední zápas
15.08.CD Lugo - Albacete Balompié1:2
Další zápas
21.08.
22:00
CD Tenerife - CD Lugoinfo
Tabulka
 TýmZB
14.SD Huesca11
15.FC Cartagena10
16.CD Lugo10
 CD Leganés10
 CD Tenerife10
Poslední zápas
16.12.CD Lugo - CD Mirandés1:2
zatím žádní fanoušci
Všichni fanoušci