nenalezeny žádné články
03.06. Burgos si pojistil obránce Matose
José Matos bude rovněž v příští sezoně hrát za Burgos, obránce s druholigovým španělským klubem podepsal nový jednoletý kontrakt. (marca.com)
27.05. Calero pokračuje na lavičce Burgosu
Burgos se s přehledem zachránil ve druhé španělské lize a odměnu dostal Julián Calero, trenérovi byla prodloužena smlouva o další rok. (marca.com)
07.05. Burgos si pojistil obránce Córdobu
Aitor Córdoba bude i nadále oblékat dres Burgosu, druholigový španělský klub se svým obráncem podepsal nový dvouletý kontrakt. (marca.com)
24.01. Malbašić se vrací do Španělska
Filip Malbašić koncem srpna rozvázal spolupráci s Cádizem, aby se do Španělska nyní vrátil. Srbský křídelník bude hrát druhou ligu, dohodl se na angažmá v Burgosu. (transfermarkt.de)
15.01. Raúl Navarro absolvoval operaci
Burgosu bude čtyři až šest týdnů chybět Raúl Navarro, obránce druholigového španělského klubu měl problémy s meniskem a musel na operaci. (marca.com)
14.01. Burgos hlásí další dva pozitivní testy
Burgos má podobně jako další kluby potíže s koronavirem a další dva jeho zaměstnanci nyní měli pozitivní test. V karanténě je tak nově šest hráčů a trenérů druholigového španělského klubu. (marca.com)
11.01. Burgos má čtyři nakažené hráče
Druholigový španělský Burgos má v kabině čtyři hráče s pozitivním testem na covid-19. Všichni jsou izolováni doma, jména oznámena nebyla. (mundodeportivo.com)
28.12.2021 Burgos postrádá trenéra a čtyři hráče
Julián Calero si nemůže plnit povinnosti spojené s funkcí trenéra Burgosu, jelikož měl pozitivní test na covid-19. Druholigovému španělskému klubu scházejí i čtyři nejmenovaní hráči. (mundodeportivo.com)
23.08.2021 Burgos si vypůjčil brankáře Cara
José Antonio Caro změnil ve druhé španělské lize dres. Sedmadvacetiletý brankář Realu Valladolid odešel na roční hostování do Burgosu. (marca.com)
18.08.2021 Alegría bude hostovat v Burgosu
Druholigový španělský Burgos získal vysněného útočníka. Na roční hostování přichází z Realu Mallorca Alex Alegría. (marca.com)
Další expres zprávy
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!
Další zápas
14.08.Burgos CF - Málaga CFinfo
Tabulka
 TýmZB
14.SD Huesca00
 FC Cartagena00
 Burgos CF00
 Málaga CF00
 SD Eibar00
Poslední zápas
14.12.Real Zaragoza - Burgos CF2:0
zatím žádní fanoušci
Všichni fanoušci