Spartak Trnava Slovensko - Spartak Trnava - Zprávy

Trenčín proti Trnave s nadstavbovým déja vu

V poslednom kole základnej časti Fortunaligy privíta AS Trenčín vo vynovenom stánku Spartak Trnava. Trenčín bojuje o definitívu prvej šestky, Trnava ju už má istú.

Spartak zosadil Žilinu z tretej priečky

Spartak Trnava zdolal na Štadióne Antona Malatinského MŠK Žilina 2:1, keď sa všetko dôležité odohralo ešte v prvom polčase a vystriedal "Šošonov" na treťom mieste tabuľky.

Trnava proti Žiline s nelichotivou sériou

V 21. kole základnej časti Fortunaligy hostí Spartak Trnava žilinských "Šošonov". Šláger kola spojí celky z hornej šestky tabuľky.

Spartak má ďalšie body, obeťou je Nitra

Futbalisti FC Nitra podľahli v 20. kole Fortunaligy na domácom trávniku Spartaku Trnava, ktorý už má istotu prvej nadstavbovej šestky, najtesnejšie 0:1 (0:0).

Spartak môže v Nitre už iba získať

20. kolo najvyššej slovenskej súťaže spojí v sobotu FC Nitra a Spartak Trnava. Hostia už majú istotu prvej nadstavbovej šestky.

Spartak pretlačil Senicu o jediný gól

V 19. kole Fortunaligy sa trnavský Spartak natrápil s poslednou Senicou, aby napokon zvíťazil jediným gólom zápasu 1:0 (0:0).

Záchrana i prvá šestka - Trnava so Senicou bojujú o veľa

V 19. kole Fortunaligy narazí trnavský Spartak na senický FK. Futbalistov čaká v sobotu mrazivé počasie.

ViOn prišiel o štvrté miesto, hoci dvakrát viedol

V sobotňajšej dohrávke 18. kola Fortunaligy padlo až šesť gólov. Ambiciózny FC ViOn Zlaté Moravce podľahol na domácej tráve mužstvu Spartaku Trnava o dva góly 2:4 (2:3).

Moravce s Trnavou o istotu prvej šestky

Zimná prestávka skončila aj na Slovensku a Fortunaliga pokračuje dohrávkami. Zápas 18. kola si na najbližšiu sobotu preložili FC ViOn Zlaté Moravce a Spartak Trnava.

Obránce Twardzik se po půl roce v Karviné vrátil na Slovensko

Obránce Filip Twardzik opustil Karvinou, kam přišel před touto sezonou z Ružomberku, a vrátil se na Slovensko. Bývalý český mládežnický reprezentant posílil Trnavu, s kterou uzavřel smlouvu na dva a půl roku.

V šlágri suverénna výhra Slovana nad Spartakom

Derby zápas Spartaka Trnava s Šk Slovan Bratislava potvrdil papierové predpoklady. Belasí zvíťazili na Štadióne Antona Malatinského rozdielom triedy 3:0 (2:0).

Derby Trnavy so Slovanom má číslo 158

Do konca fortunaligovej jesene ostávajú posledné dve kolá. V 17. kole najvyššej slovenskej súťaže privíta v klasickom derby trnavský Spartak ŠK Slovan Bratislava.

Trnava gólovo prevalcovala domácu Sereď

V Seredi sa v sobotu hojne strieľalo aj červenalo. Domáci ŠKF iClinic Sereď podľahol trnavskému Spartaku nezvyčajným skóre 2:6, keď hostia už po prvom polčase viedli o triedu 4:0.

Potvrdí Sereď proti Trnave nový nádych?

Zimná prestávka sa blíži a s tým je spojený boj o miestenku v prvej šestke. V 16. kole Fortunaligy privíta ŠKF iClinic Sereď Spartak Trnava.

Šláger s Trnavou dopadol lepšie pre DAC

Posledný sobotňajší zápas 15. kola Fortunaligy bol zároveň šlágrom kola. Spartak Trnava v ňom na Štadióne Antona Malatinského prehral s FC DAC 1904 Dunajská Streda 0:2 (0:0).