Spartak Trnava Slovensko - Spartak Trnava - Zprávy

Trnava kontumačně prohrála derby se Slovanem, které se nedohrálo kvůli fanouškům

Nedělní ligové derby mezi Trnavou a Slovanem Bratislava, které se kvůli výtržnostem fanoušků nedohrálo, vyhrál kontumačně 3:0 hostující Slovan. Dnes o tom rozhodlo prezídium Unie ligových klubů (ULK), které domácí celek potrestalo za nezvládnutou organizaci zápasu.

Exemplární tresty žádá část slovenských médií i politiků po rvačce fanoušků

K uložení exemplárních trestů za výtržnosti fanoušků, kvůli kterým nebyl o víkendu dohrán šlágr slovenské ligy mezi tradičními rivaly Spartakem Trnava a Slovanem Bratislava, vybídla v reakci část médií i politiků. Policie násilnosti přímo na hrací ploše vyšetřuje jako výtržnictví, kromě toho udělila i dvě pokuty. Podle listu Sme na utkání byli také chuligáni z Česka, Polska a Rakouska.

Malý Rím už žije nadchádzajúcim derby proti Slovanu

Klasické derby medzi Spartakom Trnava a ŠK Slovan Bratislava odohrajú v závere programu jedenásteho kola Fortunaligy po reprezentačnej prestávke, a to v nedeľu 17. októbra.

Trnava úspešne naháňa Slovan, v Trenčíne rozhodla penaltou

V poslednom zápase desiateho kola Fortunaligy podľahol AS Trenčín pred reprezentačnou prestávkou na domácej pôde celku Spartaka Trnava najtesnejším rozdielom 0:1 (0:0).

Škrteľ sa s Trnavou vracia do prvého pôsobiska v Trenčíne

Posledný zápas desiateho kola Fortunaligy spojí v nedeľu domáci AS Trenčín a aktuálne iba o skóre druhý celok tabuľky Spartak Trnava.

Šok na Žitnom ostrove, Spartak zvalcoval DAC

Nemalé prekvapenie sa zrodilo v poslednom zápase deviateho kola Fortunaligy. Spartak Trnava zvíťazil na Žitnom ostrove nad domácim DAC-om Dunajská Streda vysoko 3:0 (2:0).

Rozbehnutá mašina zo Žitného ostrova hostí druhý Spartak

Veľmi zaujímavý súboj sa črtá v deviatom kole Fortunaligy. FC DAC 1904 Dunajská Streda, ktorý nabral obrátky, privíta na Žitnom ostrove iba o skóre druhý Spartak Trnava.

Trnava so Škrteľom sa po výhre nad Sereďou vyhupla na čelo Fortunaligy

V piatkovom zápase ôsmeho kola Fortunaligy trnavský Spartak využil šancu dostať sa aspoň na pár hodín na čelo tabuľky a ŠKF iClinic Sereď zdolal na domácom štadióne oboch tímov 2:0 (1:0).

Preview: Spartak Trnava - ŠKF Sereď

Vo ôsmom kole Fortunaligy privíta na Štadióne Antona Malatinského favorizovaný Spartak Trnava mužstvo ŠKF iClinic Sereď. Pôjde o piatkovú predohrávku, pričom spomínaný stánok je domovským pre oba tímy.

Spartak skazil Zemplínu oslavy a rozhodol penaltou

Oslavujúce Michalovce nestačili na mierne favorizovaný Spartak Trnava a na Zemplíne podľahli hosťom 1:2 (0:1) gólom v samom závere.

Na Zemplín po repre pauze vycestoval trnavský Spartak

MFK Zemplín Michalovce zabojuje v siedmom kole o ďalšie fortunaligové body proti ambicióznemu Spartaku Trnava.

Šláger v "malom Ríme" skončil deľbou bodov, hostia nedali penaltu

V poslednom dueli šiesteho kola Fortunaligy remizoval v nedeľu na Štadióne Antona Malatinského Spartak Trnava v šlágri kola s MŠK Žilina 1:1, keď oba presné zásahy zaznamenali tímy ešte v prvom polčase.

Šláger kola uzavrie fortunaligové kolo v "malom Ríme"

Na Štadióne Antona Malatinského v Trnave bude v nedeľu malý sviatok. Domáci celok hostí atraktívneho súpera zo Žiliny.

Trnava na Liptove s bodom a vedením v tabuľke

Ružomberok ani Trnava v piatom kole Fortunaligy priaznivcov futbalu veľmi nepotešili. Medzi celkami sa zrodila bezgólová remíza 0:0.

Liptáci dvakrát zabodovali vonku a čaká ich líder súťaže

Piate kolo Fortunaligy spojí v sobotu domáci MFK Ružomberok a vedúci celok tabuľky Spartak Trnava.