MFK Ružomberok Slovensko - MFK Ružomberok - Zprávy

Ružomberok valcuje v lige aj v pohári, na rade je Sereď

V parádnej forme hrajúci MFK Ružomberok hostí v trinástom kole Fortunaligy celok Serede.

Ružomberok valcuje ďalej, Senica mu pomohla vylúčením

FK Senica doplatil na vylúčenie hráča a Ružomberku, ktorý sa vezie na výnimočnej víťaznej vlne, podľahol na Záhorí 0:2 (0:1).

Udržia Liptáci tretiu priečku aj na Záhorí?

Dvanáste kolo Fortunaligy spojí v sobotu domáci FK Senica a celok z Liptova MFK Ružomberok.

Pohronci a Liptáci si delia po bode, zásah Lačného ašpiruje na gól mesiaca

FK Pohronie si v jedenástom kole Fortunaligy s MFK Ružomberok podelil body po remíze 2:2 (1:1). Gól Miloša Lačného z priameho kopu stál za všetky drobné.

Pohronie potrebuje odraz od dna, hostí nebezpečný Ružomberok

Súčasťou sobotňajšieho programu jedenásteho kola Fortunaligy bude aj zápas medzi domácim FK Pohronie a rozbehnutým MFK Ružomberok.

Ružomberok je v Laufe, Liptáci nemali nárok

MFK Ružomberok zvládol domáci duel s tímom MFK Tatran Liptovský Mikuláš a v desiatom kole Fortunaligy nad nováčikom v najvyššej súťaži zvíťazil presvedčivo 4:1 (1:0).

V Ružomberku liptovské derby dvoch mužstiev na vzostupe

V jubilejnom desiatom kole Fortunaligy hostí skvele rozbehnutý MFK Ružomberok nováčika z Liptovského Mikuláša.

Ružomberok zaskočil Žilinu a veze tři body

Poměrně překvapivý výsledek se zrodil na stadionu v Žilině. Domácí MŠK prohrálo s Ružomberokem 0:2 a nepotvrdilo tak cenný bod ze hřiště Slovanu Bratislava ani pohárové vítězství nad Bánovou. Hrdinou zápasu byl dvougólový Matej Kochan, ale i brankář Ivan Krajčírik.

Žilinu a Ružomberok spája dobrý výkon proti Slovanu

MŠK Žilina privíta pod Dubňom v deviatom kole Fortunaligy MFK Ružomberok. Liptákom sa počas týždňa v dohrávke podaril husársky kúsok, keď gólom v poslednej minúte zápasu zdolali vedúci Slovan.

Slovan po dvoch remízach nečakane podľahol na Liptove

MFK Ružomberok pripravil majstrovi prvú prehru v ročníku gólom v 90. minúte, keď v dohrávke tretieho kola Fortunaligy zdolal ŠK Slovan Bratislava 1:0 (0:0).

Napriek prehre s DAC-om sa "Ruža" na dohrávku so Slovanom teší

V dohrávke tretieho kola jesennej časti Fortunaligy hostí v stredu MFK Ružomberok bratislavský Slovan. Remízový kráľ najvyššej slovenskej súťaže si zmeria sily s úradujúcim majstrom, ktorý v posledných dvoch ligových dueloch remizoval.

"Ruža" neuhrala ďalšiu remízu, doma o gól podľahla Dunajskej Strede

FC DAC 1904 potvrdil stúpajúcu formu a u remízového kráľa z Ružomberka vybojoval v siedmom kole Fortunaligy tri body po víťazstve 2:1 (1:0).

Slovenský remízový kráľ bude hostiť rozbiehajúcu sa mašinu zo Žitného ostrova

Ôsme kolo jesennej časti Fortunaligy spojí celky MFK Ružomberok a FC DAC 1904 Dunajská Streda. Vicemajster zo Žitného ostrova sa po rozpačitom začiatku novej sezóny chytil a naprázdno nebude chcieť odísť iste ani z Liptova.

Ružomberku nestačilo ani vedenie o dva góly a s ViOn-om si body podelil

MFK Ružomberok neudržal v siedmom kole Fortunaligy dvojgólové vedenie a na pôde Zlatých Moraviec napokon remizoval 2:2 (0:1).

Tímy piatkovej predohrávky majú problémy so zakončením

Po reprezentačnej prestávke spojí piatková predohrávka siedmeho kola Fortunaligy FC ViOn Zlaté Moravce a MFK Ružomberok.