nenalezeny žádné články
11.09.2018 Skotská FA koupí Hampden Park
Skotská fotbalová asociace se stane vlastníkem stadionu Hampden Park, kde hrává své domácí zápasy reprezentace. Za zhruba 5 milionů liber stadion odkoupí od Queen's Park Glasgow, amatérský klub, který hraje ve čtvrté lize. K převodu stadionu by mělo dojít v roce 2020. (skysports.com)
15.11.2012 Adkins: Nehrajeme o místo
V Premier League se o víkendu střetnou dva aktuálně nejhorší kluby - QPR hostí Southampton. Manažer hostů Nigel Adkins si nicméně nemyslí, že by měl on i jeho protějšek Mark Hughes hrát o udržení na lavičce. "Nemyslím si, že by měl tenhle zápas jakkoliv ovlivnit nějakého manažera. Jsem přesvědčen, že i v pondělí budeme oba sedět na stejných místech," uvedl Adkins, jehož Saints mají na QPR náskok jen jediný bod a hrozí jim pád na poslední místo. Pravdou však zůstává, že Rangers zatím letos ještě nevyhráli.
Další expres zprávy
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!
Další zápas
30.07.Inverness CT - Queen's Parkinfo
Tabulka
 TýmZB
5.Partick Thistle00
 Ayr United00
 Queen's Park FC00
 Raith Rovers00
 Arbroath FC00
Poslední zápas
15.05.Airdrie - Queen's Park FC1:2e
Poslední zápas
27.11.Queen's Park - Kilmarnock FC0:1
Další zápas
09.07.Stranraer FC - Queen's Parkinfo
Tabulka
 TýmZB
1.Dundee FC00
 Forfar Athletic00
 Hamilton Academical00
 Queen's Park FC00
 Stranraer FC00
zatím žádní fanoušci
Všichni fanoušci