Spartak Moskva Rusko - Spartak Moskva - Zprávy

Preview: Spartak Moskva - Anži Machačkala

Kdo by ještě tak před rokem řekl, že utkání mezi Spartakem Moskva a Anži Machačkala bude zápasem, který bude zajímat celé fotbalové Rusko? Časy se mění, dagestánský klub koupil mecenáš Kerimov a rázem podceňovaný tým bojuje o titul.

Těrek Groznyj - Spartak Moskva 2:4

V gólovou přestřelku se změnil duel Těreku s moskevským Spartakem. Domácím patřila první půle, Spartaku druhá. Výsledek? 2:4.

Preview: Těrek Groznyj - Spartak Moskva

Zlepšující se Těrek Groznyj bude potvrzovat vítězství v Tomsku proti Spartaku Moskva. Za bodovým ziskem ho bude hnát naplněná Ahmat Arena, nikdo si nebude chtít nechat ujít utkání proti věhlasnému moskevskému soupeři.

V Moskvě začal proces s fanoušky

U moskevského městského soudu dnes začal ostře sledovaný proces s šesticí Kavkazanů zapletených do vraždy příznivce Spartaku, po které v ruské metropoli vypukly etnické nepokoje.

Spartak Moskva - Kubaň Krasnodar 1:1

Moskevský Spartak nedokázal porazit Kubaň, ve druhé půli pouze vyrovnal na konečných 1:1. Červenobílí předvedli v první půli příšernou hru a zvítězit prostě nedokázali.

Preview: Spartak Moskva - Kubaň Krasnodar

Moskevský Spartak přívítá v sobotním zajímavém utkání 18. kola ruské Premier Ligy Kubaň Krasnodar.

Volga Nižnij Novgorod - Spartak Moskva 0:2

Spartak si bez větších problémů odváží tři body z hřiště Volgy. Domácí se dokázali probudit až v průběhu druhého poločasu.

Preview: Volga Nižnij Novgorod - Spartak Moskva

Volga si v dohrávce 10. kola doma neporadila s CSKA a krčí se u dna tabulky. Spartak v přestávce přivedl holandského representanta De Zeuwa a bude určitě chtít plně bodovat.

Nizozemský reprezentant De Zeeuw bude hrát za Spartak

Nizozemský vicemistr světa z loňského roku Demy De Zeeuw přestoupil z Ajaxu do Spartaku Moskva. Za osmadvacetiletého záložníka zaplatil podle nizozemských médií tým, v jehož dresu hraje i český obránce Marek Suchý, šest milionů eur (145 milionů korun).

Spartak Moskva - FK Rostov 3:2

Moskevský Spartak hrál pořádně na nervy domácím fanouškům, když si nechal od Rostova inkasovat dvě branky. Nakonec ale Spartakovci dovedli zápas do vítězného konce a díky brance Dmitrije Kombarova vyhráli 3:2.

Preview: Spartak Moskva - FK Rostov

Spartakovci si po minulém derby pokusí napravit náladu na letos tragickém Rostovu. Paradoxem je, že mužstvo Valerije Karpina v minulém kole doma prohrálo, zatímco Rostov bodoval venku.

Spartak Moskva - Dinamo Moskva 0:2

V moskevském derby trošku překvapivě uspělo Dinamo. Tým kouče Silkina se tak dál veze na vítězné vlně. Dnes vyhrál 2:0.

Preview: Spartak Moskva - Dinamo Moskva

V jednom ze dvou moskevských derby patnáctého kola ruské nejvyšší soutěže přivítá Spartak na svém hřišti Dinamo.

Lokomotiv Moskva - Spartak Moskva 0:2

Spartak Moskva se celý první poločas v Čerkizově bránil, ale dvěma smrtelnými údery před koncem poločasu rozhodl o svém vítězství 2:0 v derby nad Lokomotivem.

Kdo se stane králem Moskvy? Lokomotiv hostí Spartak.

Opravdovou lahůdku nabídne sobotní program Premier Ligy. Střetnou se totiž dva odvěcí rivalové a týmy ze špičky tabulky. Lokomotiv se pokusí dotáhnout na první CSKA, Spartak se zase chce přiblížit zpátky k pohárům.