Dinamo Moskva Rusko - Dinamo Moskva - Zprávy

Misimović opouští Dinamo Moskva a odchází do čínské ligy

Zvjezdan Misimović po necelých dvou letech opouští moskevské Dinamo a vydává se na čínské dobrodružství. Bosenský reprezentační záložník se upsal tamnímu klubu Guizhou Moutai, který za něj zaplatil 3,5 milionu eur a podepsal s ním tříletou smlouvu...

Těrek Groznyj - Dinamo Moskva 1:2

Dinamo porazilo Těrek a dostalo se už na dohled pohárovým příčkám. Domácí však prozatímně zůstávají na pohárových místech, protože ani konkurentům, kteří by je mohli ohrožovat, se příliš nevedlo.

Preview: Těrek Groznyj - Dinamo Moskva

V neděli má ruská Premier Liga na programu pouze dvě utkání. V prvním nám navštíví moskevské Dinamo čečenský Těrek. Domácí se stále drží na příčkách zajišťujících evropské poháry, ovšem mírnými favority jsou přeci jen hosté. Dinamo totiž v posledních kolech dokázalo zničit jak nenáviděný Spartak, tak i silný Rubin. Po kontumaci si potom připsali skalp obhájce titulu z Petrohradu.

Dinamo Moskva - Rubin Kazaň 3:0

V sobotním šlágru Dinamo přehrálo až moc jasně Rubin Kazaň a šplhá se tabulkou čím dál výš. Po dnešním utkání mají "Musoři" už jen čtyřbodovou ztrátu na pohárové příčky. Rubin si prohrou naopak pohoršil o jedno místo, ale situace vzhledem k pohárům není nijak kritická.

Preview: Dinamo Moskva - Rubin Kazaň

Sobotní ráno nám zpestří souboj těžkých vah, tedy Rubinu Kazaň a Dinama Moskva. Lepší vstupní pozici mají hosté, kteří do zápasu vstupují z pátého místa v tabulce. Domácí Dinamo se zatím nalézá na deváté příčce, ovšem po katastrofálním začátku sezóny pilně stoupá vzhůru.

Zenit Petrohrad se proti kontumaci odvolá k CAS

Představitelé Zenitu Petrohrad se odvolají proti kontumační porážce s Dinamem Moskva za nedohraný zápas k Arbitrážnímu soudu pro sport (CAS). Úřadující ruští mistři to oznámili bezprostředně poté, co dnes jejich odvolání zamítlo vedení svazu.

Spartak Moskva - Dinamo Moskva 1:5

Spartak těžce nezvládl derby s Dinamem a odchází s debaklem 1:5. Prakticky rozhodnuto bylo už během prvního poločasu, kdy hosté vstřelili 3 branky. Ve druhém poločase přidalo Dinamo ještě dvě branky, čestný úspěch za domácí obstaral v 90. minutě Dzjuba.

Preview: Spartak Moskva - Dinamo Moskva

V prvním z nedělních zápasů uvidíme jeden ze dvou šlágrů kola. V moskevském derby se nám představí Spartak Moskva proti Dinamu. Domácí jsou v jednoznačně lepší pozici, okupují pozici zajišťující poháry a předpokládá se, že se zapojí i do bojů o Ligu mistrů. Dinamo naopak po katastrofálním začátku stále nesplňuje předpoklady a okupuje desáté místo.

Zenit doplatil na řádění fanoušků v lize kontumací

Disciplinární komise Ruského fotbalového svazu potrestala Petrohrad za chování jeho fanoušků v sobotním ligovém duelu na hřišti Dynama Moskva kontumační prohrou 0:3. Úřadující ruští mistři navíc musejí odehrát dvě utkání před prázdnými tribunami.

Dinamo se Zenitem kvůli výtržnostem fanoušků nedohrály

Utkání ruské ligy mezi Dinamem Moskva a Petrohradem bylo ve 37. minutě ukončeno poté, co brankáře domácího týmu Antona Šunina zranila světlice. Obhájce ligového titulu Zenit v té chvíli prohrával 0:1.

Preview: Dinamo Moskva - Zenit Petrohrad

Šlágrem soboty se bezpochyby stane duel mezi lepšícím se Dinamem a ve formě hrajícím Zenitem. Domácí chtějí pryč od sestupových pozic a hosté chtějí zpátky na první místo. Máme se na co těšit.

Dinamo Moskva - Alanija Vladikavkaz 2:0

Dinamo si napravilo chuť po minulé porážce s Krasnodarem a porazilo Alaniji Vladikavkaz 2:0. Oba góly vsítil německý střelec Kevin Kurányi.

Preview: Dinamo Moskva - Alanija Vladikavkaz

V úvodu soboty se proti sobě postaví týmy Dinama Moskva a Alanije Vladikavkaz. Domácí Dinamo se v posledních kolech sápalo vzhůru, naopak Alanija se topí v krizi a je jednoznačně v boji o udržení.

FK Krasnodar - Dinamo Moskva 2:0

Domácí Krasnodar se probral a na domácím stadionu paralyzoval ve formě hrající Dinamo. Trefili se Wanderson s Konatém. Domácí tedy zvítězili 2:0.

Preview: FK Krasnodar - Dinamo Moskva

Neděli uzavře klání mezi FK Krasnodarem a Dinamem Moskva. Oba dva týmy jsou přímými konkurenty v tabulce, a tak se dá očekávat vyrovnaný zápas, přestože Dinamo je mírným favoritem.