Dinamo Moskva Rusko - Dinamo Moskva - Zprávy

Moskevské derby ovládlo Dinamo

Góly, šance, emoce a krásný fotbal přineslo moskevské derby mezi CSKA a Dinamem. Radovali se hosté, kteří po brankách Semšova a Kolodina zvítězili 2:0.

Bitva o Moskvu: CSKA proti Dinamu

Tahákem dvanáctého kola bude jednoznačně moskevské derby. Souboj sedmého CSKA s pátým Dinamem je každoročně jedním z vrcholů ruské ligy. Tomuto derby se snad můžou rovnat jen zápasy obou soupeřů se Spartakem Moskva nebo Lokomotivem.

Zenit usiluje o Dannyho. Překoná rekord?

Portugalec Danny možná brzy změní dres. O záložníka Dinama Moskva totiž usiluje úřadující mistr ruské Premier Ligy a vítěz posledního ročníku Poháru UEFA Zenit Petrohrad. "Nabídku od Zenitu skutečně mám," přiznal 24letý míčový kouzelník.

Kobelev: Keržakov a Danny měli jet na Euro

Bez dvou hvězd ruské Premier Ligy se obejde letošní Euro. Fotbalisté Dinama Moskva Alexander Keržakov a Danny budou závěrečný turnaj sledovat jen v televizi, v lepším případě v hledišti. Trenér Dinama Andrej Kobelev s rozhodnutím reprezentačních koučů Ruska a Portugalska nesouhlasí.

Dinamo Moskva - Těrek Groznyj 2:1

Dinamo porazilo ve svém 2000. zápase v sovětské lize a ruské Premier Lize čečenský Těrek Groznyj 2:1. Za domácí se trefili Danni a Fernandéz, za hosty snížil střídající Kuzmičev.

Preview: Dinamo Moskva - Těrek Groznyj

Dlouhých pět kol se Dinamo Moskva neradovalo z vítězství, černou sérii se svěřenci kouče Kobeleva pokusí zastavit proti Těreku Groznyj.

Saturn Moskevská oblast - Dinamo Moskva 2:0

Saturn po nepovedeném zápase v Permu opět zabral a vybojoval tři body, tentokrát velmi cenné. O výhře 2:0 nad Dinamem Moskva rozhodl už v prvním poločase, když se postupně trefili Topič a Kiričenko.

Preview: Saturn Moskevská oblast - Dinamo Moskva

Naladit se opět na vítěznou vlnu touží Dinamo Moskva na půdě Saturnu. Moskevským totiž po skvělém vstupu do sezóny začíná docházet dech.

Dinamo Moskva - Křídla Sovětů Samara 2:2

Gólem Budylina v 90. minutě přišlo Dynamo Moskva o výhru nad Krylja Sovětov Samara. Modrobílí se museli smířit s remízou 2:2, nezvítězili ve čtyřech po sobě jdoucích ligových duelech v řadě.

Preview: Dinamo Moskva - Křídla Sovětů Samara

9. kolo uzavře zajímavé utkání Dinamo – Křídla Sovětů Samara. Dinamovci se potřebují výsledkově chytit, ale proti "Křídlům" je nečeká nic jednoduchého.

Šinnik Jaroslavl - Dinamo Moskva 2:0

Výsledková mizérie Dinama Moskva pokračuje, tým kouče Kobeleva nevyhrál už potřetí v řadě. V pátečním ligovém utkání nestačil na Šinnik Jaroslavl 0:2. Lodivod domácích Ivan Ljach tak zažil povedený trenérský debut.

Preview: Šinnik Jaroslavl - Dinamo Moskva

Šinnik Jaroslavl se spolu s novým trenérem pokusí zaskočit favorizované Dinamo Moskva.

Dinamo Moskva - Rubin Kazaň 0:2

Vítězná jízda Rubinu Kazaň pokračuje i nadále, vedoucí mužstvo soutěže zvítězilo také na hřišti Dinama Moskva a stanovilo nový rekord v historii soutěže, úvodních sedm utkání se nikomu vyhrát nepodařilo.

Preview: Dinamo Moskva - Rubin Kazaň

Dva dosud neporažené celky se střetnou v páteční předehrávce 7. kola. Druhé Dinamo Moskva hostí ve šlágru kola Rubin Kazaň.

FK Moskva - Dinamo Moskva 1:1

Moskevské derby mezi FK a Dinamem skončilo smírně 1:1. Hosté se sice dostali v závěru prvního poločasu do vedení díky trefě Keržakova, na začátku druhého dějství však Epurejanu vyrovnal.