Achmat Groznyj Rusko - Achmat Groznyj - Zprávy

Preview: Spartak Nalčik - Těrek Groznyj

Souboj Nalčiku s Těrekem zpestří 17. kolo ruské ligy

Saturn opět prohrál. Skončí trenér Gadžijev?

Těrek porazil Saturn 1:0 a pod vedením nového trenéra Vjačeslava Grozného neprohrál již pět utkání v řadě.

Saturn míří do Těreku, trenér hostů hraje o svoji budoucnost

Těrek Groznyj, který pod novým trenérem Vjačeslavem Grozným ještě neprohrál, hostí v kavkazském peklu Saturn.

Chazov zachránil remízu s Těrekem

Šinnik Jaroslavl doma uhájil remízu s Těrekem Groznyj a opustil poslední místo v ligové tabulce. Těrek otevřel v prvním dějství skóre po gólu Kulika. Devět minut před koncem vyrovnal Chazov.

Prodlouží Groznyj neporazitelnost na lavičce Těreku?

Souboj týmů z druhé poloviny tabulky. Šinnik Jaroslavl se utkání proti Těreku Groznyj. Domácí jsou před tímto kolem na poslední místě tabulky, těsně za Chimkami a Vladivostokem.

Rubin Kazaň počtvrté v řadě remizoval

Rubin Kazaň počtvrté v řadě remizoval, tentokrát na půdě Těreku Groznyj. Tým Kurbana Berdijeva přesto zůstává na vedoucí příčce tabulky i po čtrnáctém kole.

Jen výhra proti Těreku zaručí Rubinu udržení první příčky

Rubinu Kazaň po skvělém úvodu dochází dech. Naladí se na vítěznou vlnu proti Těreku Groznyj? Na Kavkazu však vedoucí mužstvo nečeká nic jednoduchého, Těrek doma na favority umí, přesvědčit se o tom mohlo třeba moskevské duo CSKA, Spartak.

FK Moskva pokračuje ve výsledkové mizérii

FK Moskva opět bez vstřelené branky. "Měšťané" jen remizovali na stadionu Eduarda Strelcovova s Těrekem Groznyj.

Dočká se FK Moskva prvního vítězství doma?

FK Moskva hostí na stadionu Eduarda Strelcova Těrek Groznyj. Dočká se poprvé v sezóně vítězství nad svém hřišti.

Těrek zaskočil Spartak

Překvapení se zrodilo v utkání Těrek Groznyj – Spartak Moskva. Hosté se podle očekávání dočkali vedení, ale slepenými brankami v průběhu druhé půli si nakonec zajistili výhru domácí.

Spartak cestuje do Těreku Groznyj jedině pro vítězství

Do horkokrevného Kavkazu přiletí fotbalisté Spartaku Moskva. Přivítá je čečenský Těrek Groznyj s novým trenérem Vjačeslavem Grozným, pro kterého bude mít duel speciální příchuť.

Dinamo Moskva - Těrek Groznyj 2:1

Dinamo porazilo ve svém 2000. zápase v sovětské lize a ruské Premier Lize čečenský Těrek Groznyj 2:1. Za domácí se trefili Danni a Fernandéz, za hosty snížil střídající Kuzmičev.

Preview: Dinamo Moskva - Těrek Groznyj

Dlouhých pět kol se Dinamo Moskva neradovalo z vítězství, černou sérii se svěřenci kouče Kobeleva pokusí zastavit proti Těreku Groznyj.

Těrek Groznyj - Amkar Perm 0:1

Amkar Perm si odváží cenné tři body z horké čečenské půdy Těreku Groznyj. O výhře Permu rozhodla jediná branka, v úvodních minutách se trefil Kušev.

Preview: Těrek Groznyj - Amkar Perm

10. kolo ruské Premier Ligy uzavře nedělní utkání Těrek Groznyj – Amkar Perm. Utkají se týmy, které v minulém kole naplno bodovaly.