CFR Cluj Rumunsko - CFR Cluj - Expres Zprávy

01.10.201208:20

Kapetanose chtějí v Německu

Pantelis Kapetanos by si mohl vyzkoušet německou ligu. Podle nejnovějších zpráv se o střelce Kluže zajímají Hannover a Mainz.

02.09.201212:56

Kluž ulovila Martíneze z Juventusu

Pořádnou posilu získala rumunská Kluž. Přemožitel Liberce v Lize mistrů a účastník skupinové fáze stejné soutěže zlanařil uruguayského útočníka Jorgeho Martíneze, který se stal přebytečným v turínském Juventusu.

08.08.201220:50

Liberec na postup nedosáhl

Výsledek odvety třetího předkola Ligy mistrů: Liberec - CFR Kluž 1:2 (58. Šural - 45. Kapetanos, 90. Sougou), první zápas 0:1, postupuje Kluž.

01.08.201222:35

Liberec si veze jednogólovou ztrátu

Slovan Liberec bude za týden proti CFR Kluž muset mazat jednogólové manko. Český mistr totiž dnes v prvním utkání třetího předkola LM prohrál na rumunské půdě 0:1 proměněnou penaltou Cadúa z 53. minuty.

20.07.201212:10

Liberec případně proti Kluži

Slovan Liberec se v případě postupu přes Šachtër Karagandy ve třetím předkole Ligy mistrů utká s rumunskou Kluží, první zápas se bude hrát na hřišti rumunského klubu.

14.07.201222:45

Supercupa pro Dinamo Bukurešť

Výsledek utkání o Rumunský superpohár: CFR Kluž - Dinamo Bukurešť 1:1, 2:2 po prodloužení, 2:4 na penalty (36. Valente, 102. Kapetonas - 62. a 101. Tucudean).

25.06.201219:08

CFR Kluž - České Budějovice 4:0

PŘÁTELSKY: CFR Kluž - Dynamo České Budějovice 4:0 (2:0). Branky: 9. Ronny, 30. Cadu z pen., 50. Sare, 56. Valente. ČK: 89. Řepka (Č. Budějovice). Sestava Č. Budějovic: I. poločas: Daněk - Bakala, Halama, Řepka, Novák - Klesa, Otepka, Rakovan, Benát, Markovič - Řezníček. II. poločas: Křížek - Novák, Řepka, Halama, Sláma - Hudson, Rýdel, Rakovan, Benát (61. Hovorka), Markovič - Řezníček (61. Němec). Trenér: Cipro.

30.05.201218:43

Deac definitivně opouští Schalke

Ciprian Deac v uplynulé sezóně hostoval ze Schalke v Rapidu Bukurešť a ve své vlasti bude působit i nadále. Šestadvacetiletého záložníka získalo za nezveřejněnou částku CFR 1907 Kluž.

19.05.201212:43

CFR Kluž slaví rumunský titul

Fotbalisté CFR Kluž se stali potřetí v historii mistry Rumunska, titul jim definitivně zajistila včerejší výhra 3:2 na půdě městského rivala Universitatea Kluž.

14.05.201214:17

CFR Kluž se bude odvolávat

Vedení CFR Kluž se bude odvolávat ke sportovní arbitráži v Lausanne. Rumunskému klubu se nelíbí rozhodnutí domácího svazu ohledně výsledku městského derby s Universitateou, jejíž brankář Mircea Bornescu ve 27. minutě napadl Cadua, který předtím proměnil penaltu. Následovala hromadná rvačka a předčasné ukončení zápasu. CFR poté očekávalo kontumaci, svaz ovšem nařídil duel opakovat.

10.04.201215:33

Kluž vyměnila trenéra

Kluž vede rumunskou ligu, víkendová prohra 0:5 s Rapidem Bukurešť ale stála trenéra místo. Jorge Costa byl odvolán, nahradil ho Ioan Andone, který s Kluží v roce 2008 získal double.

07.02.201111:59

Krasnodar získal Traorého z Kluže

Lacina Traoré se stěhuje z rumunského CFR Kluž do Ruska, dvacetiletý útočník přestoupil za čtyři miliony eur do týmu ambiciózního nováčka Premier Ligy Kubaně Krasnodar.

24.01.201108:26

Peškovič míří do Wisly Krakow

Slovenský brankář Boris Peškovič, který aktuálně obléká dres Kluže, míří do Wisly Krakow. Nabídky má i z Portugalska, Rumunska nebo Azerbajdžanu, ale na spadnutí je jeho přestup do Polska, odkud pochází jeho manželka Anna.

denniksport.sk
06.01.201116:23

Culio z Kluže do Galatasaraye

Juan Culio přestoupil z Kluže do Galatasaraye. Turecký klub za 27letého argentinského záložníka zaplatil dva miliony eur a podepsal s ním smlouvu na tři a půl roku.

10.12.201017:46

Pacheco by rád vedl Kluž

Kluž hledá nového trenéra a jeden se jí nabídl sám, rumunský klub by rád převzal bývalý kouč Boavisty Jaime Pacheco. Kluži se letos nedaří, což před několika dny odnesl vyhazovem Sorin Cartu.

01.12.201021:18

Bývalý trenér Kluže potrestán za prokopnuté sklo

Prokopnuté sklo na lavičce se bývalému trenérovi rumunské Kluže Sorinu Cartuovi pořádně prodražilo. Za incident z utkání Ligy mistrů proti Basileji dostal od disciplinární komise UEFA jednozápasový trest a pokutou 10 tisíc eur (asi 250 tisíc korun).

14.09.201021:12

Mandorliniho propuštění překvapilo

Andrea Mandorlini se dočkal nečekaného překvapení, když byl včera propuštěn z funkce trenéra rumunské Kluže. "Nečekal jsem to, byla to velká rána. Špatný start do sezony? Když se podíváte po celé Evropě, tak pomaleji začalo více klubů. Na čelo tabulky nám chybí jenom šest bodů. Připravoval jsem se na zápas Ligy mistrů s Basilejí, což byl můj sen," řekl kouč.

13.09.201015:36

Kluž po sedmi kolech mění trenéra

CFR Kluž vůbec nevyšel vstup do letošní sezony a vedení se po sedmi kolech rozhodlo na současnou situaci reagovat. Od kormidla rumunského klubu byl odvolán Andrea Mandorlini, jehož střídá Sorin Carstu.

18.07.201022:18

Superpohár v Rumunsku pro Kluž

Kluž se stala vítězem rumunského Superpoháru. O výhře nad Unireou Urziceni rozhodla až po penaltovém rozstřelu.

11.07.201017:23

Kluž - Slavia Praha 2:4

Příprava (Abtenau, Rakousko): CFR Kluž - Slavia Praha 2:4 (66. a 87. Traoré - 17. L. Jarolím, 40. Grajciar, 48. Janda, 74. Hora). Sestava Slavie: I. poločas: Vaniak - Koreš, Koubský, Trapp, Mareš - J. Černý, Kisel, Ragued, L. Jarolím (31. Dembélé), Grajciar - Vlček. II. poločas: Jaakkola - Koreš, Čelůstka, Trapp, Hubáček - Hurka (75. Zákostelský), Dembélé, Belaid, M. Černý - Hora, Janda.