CFR Cluj Rumunsko - CFR Cluj - Expres Zprávy

26.08.201917:26

Duel Slavie s Kluží už je vyprodaný

Odvetný zápas závěrečného 4. předkola fotbalové Ligy mistrů mezi Slavií a Kluží, v němž budou Pražané usilovat o postup do základní skupiny, je už vyprodaný. Český šampion o tom informoval na svém webu. Utkání se odehraje v Edenu ve středu od 21:00. Na stadionu v Edenu platí od víkendového ligového zápasu s Bohemians 1905 nová bezpečnostní opatření. Vedení klubu jimi zareagovalo na opakující se výtržnosti fanoušků, které vyvrcholily vhozením světlic do sektoru hostů při duelu s Olomoucí a následným uzavřením hlediště pro utkání s Libercem.

ČTK
24.08.201923:09

Kluž dala v generálce na odvetu LM 4 góly

Hráči rumunské Kluže, které čeká odveta závěrečného play off Ligy mistrů se Slavií, dali v generálce na středeční duel v Edenu čtyři góly. V sedmém kole rumunské ligy si poradili 4:1 s Botosani a v novém ročníku nejvyšší soutěže stále neprohráli. O vítězství domácích rozhodl dvěma góly Ciprian Deac, po jednom zásahu přidali Michael Pereira a Constantin Paun-Alexandru.

ČTK
20.08.201922:52

Slavia si z Rumunska veze výhru 1:0

Výsledek utkání playoff o Ligu mistrů: CFR Kluž - Slavia 0:1 (28. Masopust).

20.08.201921:47

Slavia vede v Rumunsku 1:0

Poločasový výsledek utkání playoff o Ligu mistrů: CFR Kluž - Slavia 0:1 (28. Masopust).

13.08.201922:50

Slavia se o Ligu mistrů porve s Kluží

Pražská Slavia si o Ligu mistrů zahrají s Kluží. Rumunský celek v dnešní dramatické odvetě na stadionu Celticu Glasgow vyhrál 4:3 a po domácí remíze 1:1 postoupil do závěrečného předkola. Dvěma góly se na výhře podílel francouzský záložník Billel Omrani. První zápas o místo v základní skupině čeká českého mistra v úterý 20. srpna v Kluži, odveta v Edenu se uskuteční o osm dnů později.

ČTK
06.07.201921:02

Constanţa vítězem Superpoháru v Rumunsku

Výsledek dnešního utkání Superpoháru v Rumunsku: Kluž - Viitorul Constanţa 0:1 (86. Artean).

I. poločas:
Nita - Zahustel, Kaya, Lischka, Hanousek - Trávník, M. Frýdek, Hašek - Karlsson, Tetteh, Plavšič.
II. poločas: Heča - Sáček, Plechatý, Štetina, Hanousek (70. Ch. Frýdek) - Kanga, M. Frýdek, Hašek - Hložek, Kozák, Plavšič (76. Tetteh). Trenér: Jílek.

I. poločas:
Stejskal - Hašek, Křapka, Pudil, Mareš - Ladra, Budinský, Hubínek, Auer - Mašek - Komličenko.
II. poločas: Stejskal - Fulnek, Takács, Křapka, Túlio - Wiesner, Matějovský, Bucha, Pech - Klíma, Mešanovič. Trenér: Weber.

ČTK
12.03.201911:34

Baptista se rozloučil s CFR Kluž

Júlio Baptista už není hráčem CFR Kluž. Zkušený brazilský útočník v minulosti hrával za Real Madrid, Sevillu, Arsenal nebo AS Řím a do Rumunska přišel v úvodu letošní sezony, angažmá se mu ovšem nepovedlo a odehrál jenom 45 soutěžních minut.

lequipe.fr
18.08.201815:57

Júlio Baptista zkusí štěstí v Rumunsku

Júlio Baptista se po roce a půl vrací k fotbalu a bude hrát rumunskou ligu, dohodl se totiž na angažmá v CFR Kluž. Brazilský útočník dříve hrával za Arsenal nebo Real Madrid, bez práce byl od začátku roku 2017 a odchodu z Orlanda City.

lequipe.fr
27.07.201820:41

CFR Kluž po měsíci a půl opět mění trenéra

Jenom šest týdnů vydržel Eduard Iordanescu ve funkci trenéra CFR Kluž, vedení klubu ho dnes odvolalo a na jeho místo dosadilo Antonia Conceicaa, ten se kormidla týmu ujal v kariéře již potřetí. Kluž loni získala rumunský titul, v týdnu ovšem nezačala šťastně kvalifikaci do Ligy mistrů, ve druhém předkole doma prohrála 0:1 s Malmö.

espnfc.com
04.07.201815:59

Kluž oznámila angažování Langa

Ádám Lang vyměnil Francii za Rumunsko. Pětadvacetiletý stoper, jenž na jaře pomáhal Nancy, se z Dijonu přesunul do Kluže.

lequipe.fr
20.05.201823:06

CFR Kluž je počtvrté rumunským mistrem

Fotbalisté Kluže počtvrté v historii vyhráli rumunskou ligu. V posledním kole doma zvítězili 1:0 nad loňským mistrem Viitorulem Constanta a v čele tabulky udrželi těsný náskok před FCSB. Titul získali po šesti letech, jako trenér je k němu dovedl bývalý obránce Chelsea Dan Petrescu. Zápas Kluže s Viitorulem rozhodl krátce před poločasem gól chorvatského záložníka Damjana Djokoviče. FCSB už nepomohlo ani domácí vítězství nad Astrou Giurgiu a na rozdíl od této sezony se zapojí jen do kvalifikace Evropské ligy.

ČTK
02.05.201814:57

Petrescu jedná s čínskými kluby

Dan Petrescu bojuje s CFR Cluj o rumunský titul a nadcházející zápasy by mohly být jeho poslední na lavičce stávajícího zaměstnavatele. Trenér sice před měsícem podepsal novou smlouvu, aktuálně ovšem jedná o lukrativním angažmá v Číně, zájem o něho má hned několik klubů.

sport-express.ru
03.04.201814:58

Petrescu pokračuje na lavičce CFR Kluž

Dan Petrescu bude i v dalších letech trenérem CFR Kluž, rumunský klub s koučem prodloužil kontrakt do června 2020.

lequipe.fr
31.12.201710:45

Tucudean na cestě do Kluže

George Tucudean na podzim v barvách Viitorulu nasázel pěkných 11 branek a nyní by se měl po rumunské lize stěhovat o dům dál, CFR Kluž tvrdí, že se už s Gheorghem Hagim dohodlo na jeho přestupu.

digisport.ro
14.09.201721:47

Petrescu Rumunsko nepřevezme

Dan Petrescu se nakonec od kormidla CFR Kluž k rumunské reprezentaci stěhovat nebude, potvrdil to sám klub. Favoritem na uvolněný post po Daumovi je tak nyní Cosmin Contra z Dinama Bukurešť; příštím koučem národního týmu určitě bude Rumun.

06.09.201709:09

Boli novou akvizicí CFR Kluž

Kévin Boli mění v rumunské lize dres. 26letý obránce přestoupil z Viitorul Constanţa do CFR Kluž, novému zaměstnavateli se upsal na tři roky.

lequipe.fr
04.09.201709:55

Lu Yuefeng prvním Číňanem v Rumunsku

Rumunská liga se může těšit na představení prvního čínského fotbalisty v dějinách soutěže, CFR Kluž si zajistila služby jednadvacetiletého záložníka Lü Yuefenga