Olympiakos Pireus Řecko - Olympiakos Pireus - Zprávy

Preview: Olympiakos Pireus - Montpellier HSC

Liga mistrů přechází do své druhé poloviny skupinové fáze a jednotlivé týmy se poprvé potkávají v odvetných zápasech. Olympiakos dokázal v závěru utkání otočit nepříznivě se vyvíjející průběh s Montpellierem a odvezl si z Francie všechny body za výhru 2:1. Francouzský obhájce titulu nyní jede do Řecka s cílem napravit své předchozí zaváhání a poprvé ve skupině naplno bodovat.

Montpellier HSC - Olympiakos Pireus 1:2

Tak to bylo hodně těšné! Olympiakos Pireus dokázal urvat na hřišti francouzského mistra z Montpellieru všechny tři body, přestože po uplynutí základní hrací doby byl stav stále 1:1. Přesný zásah střídajícího Kostase Mitrogloua však dokonale prohloubil tíživou krizi domácího týmu a zajistil Řekům nejlepší možný výsledek.

Preview: Montpellier HSC - Olympiakos Pireus

Boj o první výhru v letošním ročníku Ligy mistrů nabídne středeční střetnutí Montpellieru s Olympiacosem. Oba týmy od sebe dělí jediný bod, a pokud hodlají znepříjemnit postup ze skupiny favoritům Arsenalu a Schalke, je vítězství v tomto zápase bezpodmínečné.

Arsenal si poradil s Olympiakosem, i když s pořádnými problémy

Arsenal zase jednou zažívá silný start do nového ročníku Ligy mistrů - po dvou utkáních má plný počet bodů, s Olympiakosem uhrál povinnou výhru. Především v prvním poločase však své příznivce nikterak nenadchnul, spíše naopak. Skóre 3:1 se pak tedy zdá být poněkud kruté vůči řeckým bojovníkům.

Po porážce s Chelsea chce Arsenal přesvědčit proti Olympiakosu

V lize Arsenal tápe. O to víc potřebuje reputaci napravit na evropské půdě. Zde si naopak vede dosud na výbornou a na severu Londýna věří, že povinné tři korálky z domácího utkání s Olympiakosem navlékne rovněž. Řecký klub by naopak rád svou výbornou domácí formu převedl i do Ligy mistrů.

Schalke se po roční odmlce vrátilo do LM výhrou v Aténách

Také druhý německý celek v osudí dokázal ve svém prvním vystoupení bodovat naplno, Schalke si obváží cenné vítězství z Pirea. Hornický klub tak dokázal vymazat nepříznivou bilanci německých týmů na Georgios Karaiskakis Stadium.

Königsblauen cestují do dalekých Atén

Úterní program nejprestižnější evropské klubové soutěže vyšle do boje rovnou dva německé týmy, vyjma Dortmundu to bude jeho úhlavní rival Schalke, jenž se představí na horké půdě Georgios Karaiskakis Stadium v Pireu.

Everton získal nejlepšího střelce řecké ligy Mirallase

Everton získal belgického útočníka Kevina Mirallase z Olympiakosu Pireus. Za nejlepšího střelce minulého ročníku řecké ligy údajně zaplatil šest milionů liber (asi 190 milionů korun) a podle agentury AP se čtyřiadvacetiletým fotbalistou podepsal čtyřletou smlouvu.

Mirallas jedná o přestupu do Arsenalu

Belgický reprezentant Kevin Mirallas by si mohl vyzkoušet Premier League. Útočník Olympiakosu Pireus potvrdil, že jeho agent vyjednává o přestupu do Arsenalu. Řecký klub požaduje za svého nejlepšího střelce osm milionů eur.

Valverde po sezoně neprodlouží smlouvu s Olympiakosem

Španělský trenér Ernesto Valverde nebude pokračovat na lavičce Olympiakosu Pireus. Rozhodl se neprodloužit dvouletou smlouvu, která mu u řeckého ligového šampiona vyprší na konci sezony.

Panathinaikos neuspěl s odvoláním. Olympiakos mistrem

Olympiakos Pireus se stal díky bodovému odpočtu Panathinaikosu Atény mistrem řecké ligy. Řecký svaz dnes zamítl odvolání Panathinaikosu proti ztrátě tří bodů a Olympiakos má díky tomu v tabulce tři kola před koncem nedostižný desetibodový náskok.

V Aténách se kvůli řádícím fanouškům nedohrál šlágr

Šlágr řecké ligy mezi Panathinaikosem a Olympiakosem Pireus se dnes kvůli řádění domácích fanoušků nedohrál. Ti ve druhé půli začali házet na tribuny i hřiště zápalné lahve a kvůli eskalujícímu násilí rozhodčí duel ukončil v 82. minutě za stavu 0:1.

Olympiakos Pireus - Metalist Charkov 1:2

Naprosto neskutečný zápas měl nakonec překvapivého vítěze. Řecký celek vedl po fantastickém prvním poločase o jednu branku a napálil dvakrát konstrukci branky. Jenže v závěrečné desetiminutovce dvakrát inkasoval a nakonec do čtvrtfinále postupuje ukrajinský celek. Ten ožil po přestávce především po příchodu Marka Deviče, který byl u všeho důležitého. Neproměnil sice penaltu, ale zařídil nakonec rozhodující trefu.

Preview: Olympiakos Pireus - Metalist Charkov

Olympiakos Pireus vyhrál první zápas na Ukrajině 1:0 a tento výsledek bude hájit v domácím prostředí na stadionu Georgiose Karaiskakise. Výsledek je to jistě dobrý, ale svým způsobem i ošidný.

Olympiakos dal Metalistu lekci z produktivity a vítězí 1:0

Jediný zástupce ukrajinského fotbalu v jarní části evropských pohárů Metalist Charkov nezvládl osmifinále Evropské ligy na domácí půdě s Olympiakosem Pireus, se kterým prohrál o jediný gól. Hosté tak mají k postupu do čtvrtfinále blíže. O vítězství 1:0 se postaral v 50. minutě David Fuster.