OFI Kréta Řecko - OFI Kréta - Zprávy

Další články

OFI Kréta stále neplní závazky, Gattuso tak znovu rezignoval

Gennaro Gattuso v průběhu podzimu podruhé a tentokráte definitivně rezignoval na funkci trenéra OFI Kréta. Řecký klub má vážné finanční problémy, nehradí včas mzdy svým zaměstnancům a hrozí mu postihy od vedení tamní nejvyšší soutěže...

Gattuso změnil názor a zůstává trenérem OFI Kréta

Gennaro Gattuso bude i nadále pracovat v Řecku. Někdejší italský reprezentační záložník se v létě ujal kormidla OFI Kréta a včera večer oznámil rozhodnutí opustit místo trenéra, postoj fanoušků, hráčů a prezidenta ho ovšem nakonec přiměl přehodnotit své původní rozhodnutí...

Gattuso končí jako trenér OFI Kréta

Gennaro Gattuso si znovu bude hledat nové trenérské angažmá. Bývalý italský reprezentant po pouhých čtyřech měsících končí jako kouč OFI Kréta. Hlavním důvodem jsou finanční potíže řeckého klubu...

Gattuso se stal novým trenérem OFI Kréta

Mistr světa z roku 2006 Ital Gennaro Gattuso se stal trenérem OFI Kréta. S šestým týmem uplynulého ročníku řecké ligy podepsal smlouvu na dva roky.

Straka považuje řecké angažmá za hořkou zkušenost

Když fotbalový trenér František Straka odcházel po konci minulé sezony do týmu OFI Kréta, těšil se na příjemné jižanské angažmá. Jenže brzy začaly chod klubu narušovat takřka nesnesitelné problémy s fanoušky a mocenské souboje, a tak se impulzivní kouč už po půlroce dohodl s vedením na předčasném ukončení smlouvy. Svého příchodu na Krétu ale nelituje.

Straka v OFI Kréta skončil

František Straka skončil u fotbalistů OFI Kréta, které vedl od léta. Po osmi ligových kolech je jeho tým bez vítězství a dělí se v tabulce o poslední místo se ziskem pouhých čtyř bodů. O odvolání českého kouče dnes informovala řecká média s odkazem na prezidenta klubu Fanurise Vatsinase.

Straku možná čeká odchod z řeckého angažmá

Na počátku týdne pokřtil trenér František Straka v Praze svou autobiografii, ale není vyloučeno, že do české metropole a svého trvalého bydliště už brzy přicestuje nastálo. Nejbližší dny totiž rozhodnou o budoucnosti padesátiletého kouče v klubu OFI Kréta, který je po osmi kolech na předposledním místě tabulky řecké ligy.

To je něco nepochopitelného, hodnotí Straka problémy na Krétě

František Straka má o čem přemýšlet. 50letý kouč se v létě ujal kormidla OFI Kréta a v šesti zápasech řecké ligy získal pouze tři body za stejný počet remíz. Reputaci si jeho klub může vylepšit ve víkendovém utkání na hřišti Asterasu Tripolis, aby se současná situace ale zlepšila, je třeba vyřešit jiné problémy, než ty na hřišti...

Straka by chtěl Horvátha

Nový trenér řeckého mužstva OFI Kréta František Straka prohlásil, že by tým rád posílil o Pavla Horvátha ze Sparty. Agentuře Mediafax v pátek potvrdil jeho aktivitu okolo Horváthova přestupu fotnbalistův manažer Ondřej Chovanec.

Straka podepsal roční smlouvu s OFI Kréta

František Straka povede v příští sezoně fotbalisty OFI Kréta. Impulzivní kouč, který ve středu oslaví padesáté narozeniny, podepsal podle dnešní informace agentury AP s dvanáctým celkem uplynulé sezony řecké ligy roční smlouvu.

Straka by mohl trénovat v Řecku

František Straka je sice jedním z favoritů fanoušků na post trenéra pražské Sparty, jejich volání ale nejspíš nevyslyší ani vedení klubu, ani samotný Straka. Podle informací idnes.cz totiž letí do Řecka, aby se dohodl na angažmá s týmem OFI Kréta. V uplynulé sezóně vedl České Budějovice, s nimiž skončil na trináctém místě.

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele