nenalezeny žádné články
10.09.2021 Čyhrynskij pokračuje v Řecku
Čtyřiatřicetiletý obránce Dmytro Čyhrynskij bude v kariéře pokračovat v Řecku. Bývalý obránce Šachtaru Doněck, Barcelony či naposledy AEK Atény se dohodl na roční smlouvě s Ionikos FC. (sport-express.ru)
29.08.2021 Ionikos nadále podepisuje veterány
Nováček řecké Superligy Ionikos hlásí zvučnou posilu. José Cañas se vrací na místo činu, kde v letech 2016-19 pomáhal PAOK ke dvěma pohárovým triumfům a jedněm ligovým vavřínům. Teď je Španělovi 34 let a podepsal obezřetný jednoletý kontrakt. Připojí se tak k dalšímu zcestovalému veteránovi se zkušenostmi z řecké ligy, Alaixysi Romaovi (37 let, dříve Olympiakos). (sport24.gr)
09.12.2006 Utkání řecké ligy mezi posledním Ionikosem Atény a Iraklisem...
Utkání řecké ligy mezi posledním Ionikosem Atény a Iraklisem Soluň zůstalo nedohráno. Hlavní rozhodčí jej za stavu 2:2 předčasně ukončil jen pár desítek vteřin před vypršením nastaveného času, neboť jeden z fanoušků domácího týmu napadl jeho asistenta. Ten musel být s poraněným krkem odvezen do nemocnice. Ionikos tak už podruhé v sezóně čelí disciplinárnímu řízení, už přišel o dva body v tabulce poté, co prezident klubu Christos Kanellakis na letišti napadl rozhodčího.
07.11.2006 Trenér Augusto Inacio opouští trápící se Beiru Mar a brzy...
Trenér Augusto Inacio opouští trápící se Beiru Mar a brzy se upíše řeckému Ionikosu. Beira Mar má po devíti kolech portugalské ligy jen šest bodů a je třetí od konce, tedy v sestupové zóně. Ionikos na tom není o mnoho lépe, v řecké lize má po devíti kolech jen o bod víc a je také třetí od konce.
28.10.2006 Aténské kluby Panathinaikos a AEK byly potrestány pokutou...
Aténské kluby Panathinaikos a AEK byly potrestány pokutou 120 tisíc eur za násilnosti mezi fanoušky při nedávném derby, jehož začátek musel být posunut o dvacet minut. Další aténský klub, Ionikos, přišel o čtyři body v tabulce a jeho pokladna schudne o 80 tisíc eur, neboť jeho prezident Christos Kanellakis se po prohraném utkání s Kerkirou pokusil udeřit rozhodčího. AEK i Ionnikos už se proti tretům odvolaly, od Panathinaikosu se očekává totéž.
19.06.2005 Pierre Issa přesvědčil za šest měsíců o svých kvalitách...
Pierre Issa přesvědčil za šest měsíců o svých kvalitách vedení Ionikosu a to s ním tak podepsalo nový kontrakt. Jihoafrický obránce podepsal s řeckým klubem dvouletou smlouvu.
11.01.2005 Jihoafrický reprezentant Pierre Issa se vrací zpět do Evropy....
Jihoafrický reprezentant Pierre Issa se vrací zpět do Evropy. Účastník světových šampionátů v letech 1998 a 2002 a bývalý obránce Watfordu, Chelsea a Marseille, se dohodl na jednoletém kontraktu s řeckým Ionikosem.
Další expres zprávy
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!
Poslední zápas
15.05.Ionikos FC - Panetolikos FC3:1
Tabulka
 TýmZB
7.Ionikos FC3345
8.OFI Kréta3344
9.Asteras Tripolis3341
10.Volos NFC3340
Poslední zápas
23.12.Ionikos FC - PAS Lamia 19640:1
zatím žádní fanoušci
Všichni fanoušci