Aris Soluň Řecko - Aris Soluň - Expres Zprávy

07.04.202422:15

Brabec zamířil do vlastní sítě

Aris Soluň doma prohrál s Panathinaikosem 0:2 a celé utkání odehrál Jakub Brabec, český obránce se zapsal i do statistik, když si ve druhé minutě nastavení vstřelil vlastní branku. Vladimír Darida strávil na trávníku 72 minut.

31.03.202421:17

Brabec a Darida pomohli k výhře Arisu

Aris Soluň si poradil s Lamií (3:1), na čemž se premiérovým gólem v sezoně podílel Jakub Brabec. Asistenci na úvodní branku domácího týmu si připsal Vladimír Darida.

30.01.202418:19

Bennette hostuje v Arisu Soluň

Jewison Bennette letos odehrál za Sunderland jen dva soutěžní zápasy a toto číslo zůstane konečné, kostarický křídelník se bude rozehrávat na hostování v řeckém Arisu Soluň.

transfermarkt.de
24.01.202418:57

Darida dvakrát skóroval za Aris

Aris Soluň v prvním zápase čtvrtfinále Řeckého poháru zdolal Niki Volos (3:0), na čemž se dvěma góly podílel Vladimír Darida, kterému jedna další branka nebyla uznána. Celé utkání za vítěze odehrál také Jakub Brabec.

23.01.202423:28

Brabec se vrací do nominace Arisu

Jakub Brabec je připraven na návrat do sestavy Arisu Soluň. Český obránce minulý týden utrpěl zranění hrudníku, rychle se ale uzdravil a jeho jméno figuruje v nominaci na první čtvrtfinále poháru proti Niki Volos.

arisfc.com.gr
20.01.202421:15

Brabec chybí v nominaci Arisu

Aris Soluň zítra hostí Olympiakos a ani na lavičku náhradníků neusedne Jakub Brabec. Český obránce schází v nominaci, důvodem je zranění hrudníku, které utrpěl před několika dny.

18.01.202411:44

Aris Soluň dohrával bez Brabce

Aris Soluň přešel přes AEK Atény do dalšího kola Řeckého poháru, včerejší odvetu ale nedohrál Jakub Brabec - český obránce se zranil krátce před koncem prvního poločasu.

14.01.202418:29

Darida pomohl asistencí k vítězství Arisu

Český záložník Vladimír Darida se v dresu Arisu představil jako střídající hráč v nedělním duelu 18. kola řecké nejvyšší soutěže, i on přitom dopomohl k hladké výhře soluňského celku na půdě Panetolikosu, kde se mimochodem zápas odehrál bez diváků. Do hry vstoupil jako náhradník zkraje druhé půle a v samém závěru stihl přihrát na třetí gól svého týmu. Darida tak už má na svém kontě v rámci letošního ligového ročníku dvě branky a čtyři asistence.

livesport.cz
20.12.202317:59

Darida nahrával na druhý gól

Vladimír Darida o víkendu rozhodl o výhře Arisu Soluň nad OFI Kréta a vidět byl i dnes. Řecký klub remizoval 2:2 s celkem PAS Lamia 1964, český záložník nahrával na druhou trefu.

17.12.202315:59

Darida rozhodl o výhře Arisu Soluň

Aris Soluň ve 14. kole řecké ligy porazil OFI Kréta, proti němuž rozhodl Vladimír Darida. Pro bývalého českého reprezentanta jde o druhou branku v sezoně.

26.11.202321:59

Darida asistoval na gól Arisu Soluň

Aris Soluň v nedělním zápase řecké ligy porazil Panathinaikos (2:0), proti němuž na druhý gól asistoval Vladimír Darida. Bývalý český reprezentant se v sezoně podílel na třech ligových brankách (1+2).

11.11.202320:49

Darida pojistil vedení Arisu Soluň

Bývalý reprezentační kapitán Vladimír Darida v 11. kole vstřelil svůj první gól v probíhajícím ročníku řecké ligy a pomohl Arisu Soluň k vítězství 2:0 na hřišti Volosu. Třiatřicetiletý záložník v 75. minutě z malého vápna doklepl za záda brankáře Ivana Kostiče přihrávku Šapiho Sulejmanova a pečetil tak konečný výsledek.

15.10.202316:38

Vélez bude chybět tři měsíce

Kolega Jakuba Brabce z obrany Arisu Soluň Fran Vélez za sebou má v rodném Španělsku operaci zlomené nohy, po níž bude řeckému celku scházet zhruba tři měsíce.

sport24.gr
28.09.202313:14

Brabec s vlastencem a se zraněním

Český stoper Jakub Brabec ve středu neprožil úplně povedený zápas na půdě Olympiakosu. V dresu soluňského Arisu si totiž na své konto v rámci šestého kola řecké nejvyšší soutěže připsal vlastní branku, ta mimochodem odstartovala konečnou třígólovou porážku. "Pořádná porce smůly pro Čecha, kterému se během toho, kdy hrál, všechno pokazilo,” hodnotil hráčův výkon řecký web Sfina.gr a udělil mu průměrnou známku pět na stupnici od jedné do deseti. "Obrovský pech měl při vlastním gólu. A o pár minut později odešel ze hřiště kvůli zranění. Za tu dobu, co byl u dění, měl hodně práce,” připomněl také jeho brzký odchod z hrací plochy v průběhu první půle.

sfina.gr
27.09.202316:47

Aris Soluň se rozloučil s Aidonisem

Antonis Aidonis si po necelých třech měsících znovu hledá angažmá - dvaadvacetiletý obránce se dohodl na ukončení smlouvy v Arisu Soluň.

12.09.202309:22

Verstraete posilou Arisu Soluň

Royal Antverpy natrvalo opouští Birger Verstraete, jenž se přesouvá do Belgie. Devětadvacetiletý záložník se na dva roky upsal Arisu Soluň.

03.09.202321:03

Aris Soluň ve třetím kole řecké ligy porazil Asteras Tripolis 3:2, k čemuž pomohli Jakub Brabec a Vladimír Darida. Druhý jmenovaný zapsal první ligovou asistenci v sezoně.

30.08.202320:59

Palma novou akvizicí Celticu

Řecko za Skotsko vyměnil Luis Palma, jenž přestoupil z Arisu Soluň do Celticu. Třiadvacetiletý křídelník, za něhož úřadující skotský mistr zaplatí čtyři miliony eur, se svému novému zaměstnavateli upsal do roku 2028.

08.08.202322:43

Montoya posílil Aris Soluň

Aris Soluň podepsal Martína Montoyu, jenž byl volným hráčem po konci v Realu Betis. Dvaatřicetiletý obránce se řeckému klubu upsal na dvě sezony.

mundodeportivo.com
08.08.202312:15

Montoya se vyvázal ze smlouvy v Betisu

Martín Montoya neměl zájem o pokračování v Betisu a s vedením španělského klubu se dohodl na rozvázání spolupráce. Obránce volným hráčem na dlouho nezůstane, co nevidět bude potvrzeno jeho angažmá v řeckém Arisu Soluň.