Hélder Lopes se po jedné sezoně loučí s Las Palmas. Portugalský obránce přestoupil do řeckého AEK Atény, s nímž podepsal dvouletý kontrakt.

Hélder Lopes má namířeno ze španělské ligy do řecké, obránce Las Palmas v dohledné době posílí AEK Atény.

abola.pt
01.06.201716:11

Tvrdé tresty pro PAOK Soluň a AEK Atény

Nedávné finále Řeckého poháru mezi PAOK Soluň a AEK Atény začalo se zpožděním, a to kvůli rvačkám fanoušků na stadionu a před stadionem, nyní se oba kluby dozvěděly své tresty. PAOK zaplatí 282 500 eur, následujících sedm domácích zápasů odehraje bez diváků a v probíhajícím ligovém playoff o místo v Lize mistrů přišel o šest bodů. AEK se na podporu fanoušků nebude moci spolehnout třikrát a jeho pokladník bude muset odpočítat 170 tisíc eur.

dailymail.co.uk
07.05.201709:23

Finále Řeckého poháru začalo se zpožděním

V Řecku se včera hrálo pohárové finále mezi AEK Atény a PAOKem Soluň a výkop duelu nakonec musel být posunut. Důvodem byly rvačky mezi fanoušky před stadionem i na stadionu, policie při svém zásahu musela použít slzný plyn, výsledkem všeho bylo několik desítek zraněných.

bbc.com
12.04.201719:32

AEK Atény si pojistil dva obránce

Michalis Bakakis a Vasilios Lambropoulos budou i nadále hrát za AEK Atény, oba s řeckým klubem prodloužili kontrakty do června 2020.

lequipe.fr
09.04.201720:16

AEK Atény pomohl dvěma góly Pekhart

Český útočník Tomáš Pekhart si nadále drží v Řecku střeleckou formu a dvěma góly pomohl aténskému AEK k výhře 5:0 nad Kerkyrou. Na kontě má v této sezoně už devět ligových branek, další tři přidal v Řeckém poháru. Pekhart nastoupil v základní sestavě a ve 39. minutě zvýšil na 2:0. Navázal tak po týdnu na svoji trefu proti Panathinaikosu. V 70. minutě ještě završil skóre zápasu. Pekhart prožívá gólově druhou nejlepší sezonu v kariéře. Jen v ročníku 2010/11 ještě v dresu Jablonce a Sparty nastřílel 18 ligových branek. Navíc se dotáhl na šesté místo v tabulce střelců řecké ligy.

ČTK
02.04.201720:28

Pekhart dal sedmý gól sezony

Tomáš Pekhart dnes zaznamenal svou sedmou trefu v probíhající sezoně řecké ligy. Český útočník ve službách AEK Atény v 77. minutě duelu s Panathinaikosem srovnal na 2:2, jeho tým ale v samém závěru ještě jednou inkasoval a nakonec nezískal ani bod.

26.02.201716:01

Pekhart přidal další vítězný gól

Stejně jako 22. ledna, také dnes Tomáš Pekhart zařídil pro AEK Athény výhru. Tentokrát ještě v první půli otevíral skóre proti Larise a dva spoluhráči ho později doplnili při výhře 3:0. Pekhart sám dostal ještě žlutou kartu. Gól vsítil už šestý v ligové sezoně.

07.02.201709:48

Skuletić se do Athén nevydá

Petar Skuletić nakonec AEK Athény neposílí; jeho přesun ztroskotal a nyní se počítá s tím, že srbský útočník dohraje ročník v Lokomotivu Moskva.

rsport.ru
25.01.201709:29

AEK Atény si vypůjčilo Arauja

Sergio Araujo stráví minimálně nadcházejících šest měsíců na řecké půdě. Útočník Las Palmas odešel na hostování do AEK Atény.

lequipe.fr
22.01.201716:17

Pekhart vystřelil AEK výhru

Český útočník Tomáš Pekhart si drží střeleckou formu. Dnes skóroval při výhře AEK Atény v řecké lize 2:0 nad Asterasem Tripolis a dal už sedmý gól v posledních deseti utkáních. Proti Asterasu otevřel ve 24. minutě skóre, když po centru zleva předskočil obránce a perfektně umístěnou hlavičkou o zem překonal brankáře. Gólem potěšil i staronového trenéra AEK Manuela Jiméneze, který v pátek nahradil Josého Moraise. Španělský kouč se do klubu vrátil po šesti letech.

ČTK
19.01.201716:09

Jiménez novým trenérem AEK Atény

AEK Atény nevyhrál v pěti ligových zápasech v řadě, tabulkou řecké nejvyšší soutěže se propadl na šesté místo a vedení se proto rozhodlo pro změnu trenéra. Na lavičce končí José Morais, jehož střídá Manolo Jiménez.

lequipe.fr
17.01.201723:19

Čyhrynskyj je znovu mimo hru

Dmytro Čyhrynskyj je od začátku prosince mimo hru a to platí rovněž v tuto chvíli. Obránce AEK Atény sice doléčil zranění stehenního svalu, na dnešním tréninku si ovšem přivodil další svalový problém a jeho absence se protáhne.

sport-express.ru
17.01.201712:56

Škuletić má namířeno do AEK Atény

AEK Atény by mohl posílit Petar Škuletić. Šestinásobný reprezentant Srbska za Lokomotiv Moskva pravidelně nenastupuje a může tak odejít na hostování.

transfermarkt.de
14.01.201709:15

Rodrigo Galo prodloužil s AEK Atény

AEK Atény si pojistilo obránce Rodriga Gala. Zkušený zadák s řeckým klubem podepsal pracovní dokument do roku 2019.

07.01.201720:23

Pekhart dal třetí a čtvrtý ligový gól sezony

Tomáš Pekhart dnes zaznamenal třetí a čtvrtou ligovou branku v probíhající sezoně. Český útočník působí v řeckém AEK Atény a svému zaměstnavateli nakonec nepomohl k bodům, AEK totiž na půdě Asterasu Tripolis padl 2:3.

03.01.201715:21

Melikiotis novou akvizicí AEK Atény

Dimitrios Melikiotis mění v řecké lize dres. 20letý útočník přestoupil z Verie do AEK Atény, s nímž podepsal smlouvu na čtyři a půl roku.

lequipe.fr
23.12.201615:11

AEK Atény potvrdilo zisk Vranješe

Ognjen Vranješ po odchodu z Tomsku dlouho bez angažmá nezůstal. Reprezentant Bosny a Hercegoviny se dohodl na angažmá s AEK Atény, kde by měl vydržet minimálně dva a půl roku.

lequipe.fr
19.12.201620:32

Pekhart se prosadil za AEK Athény

Tomáš Pekhart opět rozšířil svou sbírku gólů za AEK Athény. Dnes svůj tým posílal do vedení v 67. minutě jednoduchou dorážkou z brankové čáry po chybě brankáře a přiťuknutí Galla. Hostující Giannina následně ve čtvrté minutě nastavení srovnala na konečných 1:1.