nenalezeny žádné články
11.05.2019 Grazer AK postoupil do 2. rakouské ligy
Druhou nejvyšší rakouskou soutěž si od nové sezóny opět zahraje Grazer AK. Šampion Rakouska z roku 2004, kterého opakovaně sužovaly finanční potíže, dotáhl šestý postup během uplynulých šesti let. (transfermarkt.de)
20.10.2012 Grazer AK opět v insolvenci
Grazer AK, nedávný rakouský mistr, je stále ve vážných ekonomických problémech. Klub už počtvrté za pět let ohlásil insolvenci.
10.05.2007 Austria získala dvě posily
Austria Vídeň využila špatného postavení Grazeru AK, který kvůli finančním potížím opustí rakouskou elitu, a zajistila si služby dvou fotbalistů. Do hlavního města v létě zamíří slovinský brankář Sašo Fornezzi a obránce Mario Majstorovič.
10.05.2007 Söndergaard odejde z GAKu
Trenér Lars Söndergaard po letošní sezóně podle očekávání opustí Grazer AK. Rakouský klub má velké finanční problémy a po odečtu 28 bodů zcela jistě spadne do druhé ligy.
08.05.2007 Muratovič jde z GAK do Sturmu
S klubovou rivalitou si příliš hlavu neláme 31letý bosenský záložník Samir Muratovič, momentálně hájící barvy rakouského GAK Graz. Klub stižený finančními problémy a vysokým bodovým odečtem je již jistým sestupujícím a Muratovič v létě odejde jako volný hráč. Nebude se však stěhovat nijak daleko - upsal se konkurenčnímu Sturmu.
30.04.2007 Čtyři rakouské kluby bez licence
Vídeňské kluby Rapid a Austrii, Innsbruck a Grazer AK čeká hodně perné léto. Všechny tyto kluby nemají dostatek finančních prostředků a zatím nezískaly licenci pro start v příštím kole rakouské nejvyšší soutěže.
11.04.2007 GAK se rozloučí s nejvyšší soutěží
Grazer AK se rozloučí s rakouskou nejvyšší soutěží. Rakouský klub má vážné finanční problémy a kvůli neplnění finančních závazků mu nedávno bylo odebrán 28 bodů. Ty mu sice byly posléze vráceny, GAK ale dnes tento trest přijal a smířil se se sestupem.
30.03.2007 GAK zpátky ve hře
Fotbalisté klubu GAK Štýrský Hradec opět mohou myslet na záchranu v rakouské nejvyšší soutěži. Soud totiž klubu vrátil 28 bodů, které mu před několika dny byly odečteny na základě špatné finanční situace.
26.03.2007 Rakouské kluby přišly o body
Kluby ze Štýrského Hradce čelí existenční hrozbě. GAK i Sturm mají velké finanšní problémy a disciplinární komise tamní bundesligy jim odebrala body. Oba kluby přišly nyní o deset bodů, GAK navíc kvůli neplnění licenčních podmínek ztratil dalších 12 bodů. GAK, který údajně dluží 16,5 milionů eur, přišel již nedávno o šest bodů a s -1 bodem má jenom teoretické šance na záchranu soutěže. Představitelé obou klubů se proti verdiktu mohou odvolat do 5. dubna.
28.04.2006 Hodně krušné léto čeká rakouské kluby Sturm Graz, Grazer...
Hodně krušné léto čeká rakouské kluby Sturm Graz, Grazer AK a Admiru. Tamní svaz jim totiž na základě nedostatečných finančních garancí zatím neudělil licenci potřebnou k tomu, aby mohly hrát rakouskou nejvyšší soutěž i v příští sezóně.
Další expres zprávy
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!
Poslední zápas
06.08.Grazer AK - FC Liefering1:0
Další zápas
12.08.
20:30
Blau Weiß Linz - Grazer AKinfo
Tabulka
 TýmZB
8.Admira Wacker Mödling34
 FC Liefering34
10.Grazer AK34
11.Blau Weiß Linz33
12.SV Lafnitz33
Poslední zápas
16.07.Köttmannsdorf - Grazer AK1:3
Další zápas
30.08.SV Lafnitz - Grazer AKinfo
zatím žádní fanoušci
Všichni fanoušci