nenalezeny žádné články
11.06.2021 Benátky získaly obránce Schnegga
David Schnegg se stal první novou akvizicí Benátek po postupu do Serie A. Dvaadvacetiletý obránce přichází z FC Juniors OÖ a ve svém novém působišti uzavřel tříletý kontrakt. (football-italia.net)
17.06.2019 Schweinsteiger bude asistentem v HSV
Hamburk má kompletní realizační tým. Dieter Hecking si do druholigového německého klubu na pozici asistenta přivedl Tobiase Schweinsteigera, jenž naposledy pracoval pro FC Juniors OÖ. (transfermarkt.de)
30.05.2013 ÖFB Cup vyhrál třetiligový Pasching
Výsledek finále Rakouského poháru: Austria Vídeň - Pasching 0:1 (47. Sobkova).
07.05.2013 Třetiligový Pasching je ve finále
Pasching si jako první třetiligový klub v historii soutěže zahraje finále Rakouského poháru. Postup mu zajistila výhra 2:1 na hřišti obhájce trofeje Salcburku, o které rozhodl dvěma góly po přestávce.
11.05.2007 Pasching čeká stěhování
Rakouský klub Pasching se v létě bude stěhovat, jeho novým domovem se stane Klagenfurt.
19.11.2006 Rakouský fotbalista Christian Mayrleb hájící barvy Paschingu...
Rakouský fotbalista Christian Mayrleb hájící barvy Paschingu za nedávný pozitivní dopinkový test pykat nebude. Zakázaná látka, která byla v jeho těle nalezena, je obsažena v lécích na snižování krevního tlaku a podle názoru dopinkové komise výkonnost nezvyšuje.
17.11.2006 Christian Mayrleb bude dost možná přinucen k ukončení kariéry,...
Christian Mayrleb bude dost možná přinucen k ukončení kariéry, a to ne ze zdravotních důvodů. 34letý fotbalista Paschingu měl pozitivní test na neupřesněnou zakázanou substanci a hrozí mu až dvouletý zákaz činnosti. Mayrleb je bývalým rakouským reprezentantem, na svém kontě má 27 startů za národní tým, v nichž zaznamenal šest branek.
25.10.2006 Druhý tým rakouské ligy SV Pasching se znenadání ocitl bez...
Druhý tým rakouské ligy SV Pasching se znenadání ocitl bez trenéra, z osobních důvodů se rozhodla rezignovat trenérská dvojice Milan Djuričič a Milan Miklavič. Dlouho však bezvládí trvat nebude, ve čtvrtek se týmu ujme Dietmar Constantini, jenž klub vedl v závěru minulé sezóny.
07.03.2006 Rakouský Pasching po dvou měsících opět mění trenéra,...
Rakouský Pasching po dvou měsících opět mění trenéra, Andreas Heraf, který nastoupil v prosinci, rezignoval a na jeho místo usedl asistent reprezentačního kouče Dietmar Constantini. Pasching pod Herafovým vedením uhrál jediný bod ve třech zápasech, nedal ani gól.
12.12.2005 Fotbalisty rakouského Paschingu, jehož dres oblékají čeští...
Fotbalisty rakouského Paschingu, jehož dres oblékají čeští legionáři Erich Brabec a Petr Voříšek, bude od ledna trénovat Andreas Heraf. Nahradí Helmuta Krafta.
Další expres zprávy
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!
Zápasy
klub momentálně nehraje v žádné soutěži vedené v naší databázi
zatím žádní fanoušci
Všichni fanoušci