Moreirense FC Portugalsko - Moreirense FC - Zprávy

Sporting na hřišti Moreirense bude chtít potvrdit dobrou formu

Sporting CP od obnovení nejvyšší portugalské soutěže ještě neprohrál a pouze jednou remizoval, a těší se z nejlepší formy ze všech ligových týmů. Dobré rozpoložení bude chtít potvrdit i na hřišti Moreirense, kterému se poslední dobou také daří.

Benfica pouze remizovala s Moreirense a přišla o první místo

Benfica nedokázala navázat na vítězství s Gil Vicente z minulého kola a remízou 1:1 s Moreirense prohloubila svou výsledkovou a herní krizi. Alespoň bod zachraňoval pro lisabonský tým v nastaveném čase kapitán Pizzi.

Benfica je z formy. Porazí rozjeté Moreirense?

Benfica zažívá nejhorší období pod vedením Bruna Lageho. Během krátké chvíle ztratila pohodlný náskok na čele ligy a i její pouť v evropských pohárech skončila dříve, než se očekávalo. Nyní ji čeká na domácím stadiónu Moreirense, které v uplynulém měsíci udělalo výrazný krok k záchraně.

Moreirense hostí druhé Porto

FC Porto zvládlo náročné kolo na hřišti Sportingu za tři body a nenechalo si uniknout Benficu na ještě větší bodový rozdíl. Zaváhat ale nesmí ani nyní na půdě neoblíbeného Moreirense, které doma neprohrává.

Sporting jediným gólem udolal Moreirense

Pořádně se natrápili ve finální fázi a v zakončení fotbalisté Sportingu, než konečně otevřeli skóre v domácím utkání s Moreirense. O vítězství lisabonského celku rozhodl až v druhém poločase hlavou Phellype.

Sporting bude proti Moreirense napravovat selhání z minulého kola

Co napravovat mají hráči Sportingu doma proti Moreirense. V minulém kole podlehli venku Gil Vicente 1:3 a fanoušky neuklidnilo ani vítězství v poháru nad stejným soupeřem o pár dní později.

Benfica v závěrečných minutách otočila průběh utkání a odváží si tři body

Náročné utkání za sebou mají fotbalisté Benficy, kteří na půdě Moreirense dlouho prohrávali. Nepříznivý výsledek nakonec dokázali zvrátit v závěrečných minutách a minimálně na jeden den jdou do čela ligy.

Moreirense doma přivítá Benficu

Dva zápasy, dvě vítězství. Tak zní domácí bilance Moreirense v dosavadní sezóně. Nyní domácí forma celku ze severu Portugalska projde zatěžkávací zkouškou, neboť na jeho půdu přijede Benfica.

Braga si na úvod sezony poradila s Moreirense

Braga zvládla úvodní zápas ligové sezóny a na domácích hřišti si poradila s Moreirense v poměru 3:1. Věčně čtvrtý tým demonstroval svou sílu a naznačil, že se v této sezóně se čtvrtou příčkou jen tak nesmíří.

Preview: SC Braga - Moreirense FC

Nedělní večerní program Primeira Ligy nabídne souboj čtvrtého a šestého celku minulé sezóny. Domácí Braga chce zažít lepší sezónu a více prohánět největší favority. Moreirense by naopak výkony z minulé sezóny, kdy do posledního kola bojovalo o evropské poháry, bralo všemi deseti.

CD Tondela - Moreirense FC 1:1

Minimálně další tři týdny bude Moreirense čekat na první ligovou výhru v novém ročníku - všichni ostatní už si tříbodový úspěch připsali. Záchranářský duel v Tondele dnes skončil nic neřešící remízou 1:1, která nijak zásadně nepomůže ani jednomu ze soupeřů..

Preview: CD Tondela - Moreirense FC

Pověstných šest bodů je v sázce v zápase mezi Tondelou a Moreirense, dvěma sousedními týmy, které se krčí u samého dna tabulky. Domácí nováček zatím doplácí na neschopnost využívat šance, hosté zase na podivně nekonzistentní výkony..

Moreirense FC - FC Porto 2:2

Euforie je pryč. Po velecenné výhře v Clássicu si Porto připisuje nečekanou a potenciálně nebezpečnou ztrátu: na půdě Moreirense, které dosud získalo jediný bod, dokázalo pouze remizovat 2:2. Favorizovaný tým sice dvakrát vedl, domácí ale vždy dokázali srovnat, podruhé v 88. minutě trefou Andrého Fontese..

Preview: Moreirense FC - FC Porto

Porto je po výhře v Clássicu na koni a rádo by svoji formu potvrdilo i v páteční předehrávce šestého kola na hřišti Moreirense. Draci budou samozřejmě obrovským favoritem, což je navíc znásobeno faktem, že domácím se letos zatím vůbec nedaří..

CF Os Belenenses - Moreirense FC 2:0

Belenenses po dosavadních matných výkonech konečně zabralo a po přesvědčivém výkonu udolalo trápící se Moreirense hladce 2:0. Obě branky padly v úvodních dvaadvaceti minutách, trefili se Luís Leal a Miguel Rosa. Výsledek mohl být ještě jednoznačnější, Carlos Martins však zahodil penaltu..