BSC Young Boys posílil Lakomy

Łukasz Łakomy se vydává na první zahraniční angažmá, Zaglebie Lubin vyměnil za BSC Young Boys. Polský klub za 22letého záložníka obdrží dva miliony eur.

18.03.202317:40

Doležal dopomohl vyrovnání

Martin Doležal dnes sice v barvách Zaglebie Lubin neskóroval, přesto výrazně přispěl k remíze s Jagiellonií Bialystok - asistencí se podílel na poslední brance utkání na 2:2.

16.01.202315:21

Bohemians Praha 1905 - Zaglebie Lubin 1:1

Přípravné utkání v Beleku (Turecko):

Bohemians Praha 1905 - Zaglebie Lubin 1:1 (1:1).

Branky: 41. Kadlec - 34. Bohar.

Sestava Bohemians: Valeš - Kadlec, Křapka (60. Vondra), Vilotič - Hála (46. Kovařík), Jánoš (46. Jindřišek), Nový, Novák - Drchal, Mužík (60. Matoušek) - Prekop (46. Puškáč). Trenér: Veselý.

ČTK
18.09.202216:58

Doležel přispěl k výhře Zagłębie Lubin

Zagłębie Lubin porazil Wisłu Płock 2:1 a podílel se na tom i Martin Doležal, český útočník ve dvacáté minutě srovnával na průběžných 1:1.

09.09.202219:51

Doležal vstřelil první branku sezony

Zagłębie Lubin remizoval 2:2 na půdě Warty Poznaň a jednou trefou k tomu přispěl Martin Doležal. Český útočník ve 33. minutě srovnával na průběžných 1:1, jednalo se o jeho první trefu sezony.

17.07.202217:17

Gaprindašvili přestupuje do Polska

Tornike Gaprindašvili se vydává na zkušenou do polské Ekstraklasy, po vypadnutí z Ligy mistrů se Slovanem Bratislava za 200 tisíc eur opouští Dinamo Batumi a stěhuje se do Zagłębie Lubin.

przegladsportowy.pl
01.07.202219:42

Poreba přestoupil do RC Lens

RC Lens získal Łukasze Porebu ze Zagłębie Lubin. Polský reprezentant do 21 let podepsal s novým chlebodárcem smlouvu do roku 2027.

lequipe.fr
02.06.202208:44

Zagłębie Lubin opustil Šćekić

Aleksandar Šćekić si může hledat nové angažmá. Třicetiletý záložník po čtyřech měsících odchází ze Zagłębie Lubin.

12.04.202221:13

Baškirov končí v Zagłębie Lubin

Jevgenij Baškirov už není hráčem Zagłębie Lubin, s vedením polského klubu se dohodl na ukončení smlouvy. Ruský záložník přišel koncem února z Kazaně, za polský klub odehrál šest zápasů a dal jednu branku.

sport-express.ru
08.04.202220:00

Doležal zařídil výhru Zagłębie Lubin

Zagłębie Lubin dnes hostil Stal Mielec, vyhrál 3:1 a ústřední postavou se stal Martin Doležal. Někdejší útočník Jablonce v 72. minutě vyrovnával na 1:1, pět minut před koncem pak dal výsledku konečnou podobu. Zahanbit se nenechal ani záložník Erik Daniel, ten se trefil jednou.

01.03.202208:23

Chancellor okusí polskou ligu

Jhon Chancellor je další posilou Zaglebie Lubin, obránce do polského klubu přestoupil z druholigové italské Brescie.

28.02.202220:16

Zaglebie Lubin má posilu do útoku

Cheikhou Dieng už dal poslední branku za rakouský Wolfsberger. Senegalský útočník se stěhuje do Polska, koupil ho Zaglebie Lubin.

18.02.202219:59

Doležal řídil triumf Zagłębie Lubin

Zagłębie Lubin porazil doma Wisłu Płock 3:1 a velký podíl na tom měl Martin Doležal. Někdejší útočník Jablonce si v polském klubu otevřel střelecký účet, dnes dal hned dvě branky.

23.01.202211:44

Šćekić novou akvizicí Zagłębie Lubin

Zagłębie Lubin posílil Aleksandar Šćekić. Třicetiletý záložník přichází z Partizanu a ve svém novém působišti se upsal do konce nadcházející sezony.

25.09.202120:38

Zajíc nasměroval Zagłębie Lubin k výhře

Tomáš Zajíc si na své konto připsal druhou trefu za Zagłębie Lubin. Polský klub vyhrál 2:0 na půdě Warty Poznaň, český útočník v nastavení první půle otevíral skóre.

17.09.202119:58

Zajíc si otevřel střelecký účet

Zagłębie Lubin porazil Termalicu 2:1 svůj podíl na tom měl i Tomáš Zajíc. Český útočník ve 47. minutě vyrovnával na průběžných 1:1, jednalo se o jeho první trefu v dresu polského klubu.

29.08.202115:58

Takács má namířeno do Lubinu

Slavii Praha by měl opustit Ladislav Takács, jenž se zřejmě přesune do Polska. Pětadvacetiletý defenzivní univerzál má namířeno na roční hostování s opcí do Zagłębie Lubin.

twitter.com/Eugeniogonza2
15.08.202123:07

Daniel si otevřel účet v Lubinu

Český křídelník Erik Daniel byl pro tuto sezonu zapůjčen Slovanem Bratislava do Zagłębie Lubin a na svůj první gólový příspěvek musel čekat pouhá tři kola - dnes rozhodl o výhře 2:0 nad Pogońem.