Wisła Kraków Polsko - Wisła Kraków - Expres Zprávy

27.10.201919:43

Polský šlágr ústil v demolici

Wisła Kraków se už sice neřadí k elitním polským celkům, ovšem její zápas na půdě Legie Varšava byl stále tím nejsledovanějším v tomto víkendu a skončil jednoznačným vítězstvím domácích. Legia tradičního rivala deklasovala 7:0, tři góly vstřelil Kante.

07.02.201917:32

Wisła Kraków získala Błaszczykowskiho

Jakub Błaszczykowski se stal oficiálně hráčem Wisły Kraków. Ta získala polského reprezentanta po ukončení spolupráce s Wolfsburgem a uzavřela s ním půlroční kontrakt.

transfermarkt.de
17.01.201911:13

Slovák Košťál opustí Wislu Krakov

Slovenský křídelník Maritn Košťál odejde během zimního přestupového okna z Wisly Krakov. Klub potřebuje peníze z přestupu na další provoz a počítá s tím, že by mohl utržit okolo 250 tisíc eur. Největší zájem o Košťála má polská Jagiellonia Bialystok, ve hře je ale také maďarský Ferencváros Budapešť, kterému údajně Košťál sám dává přednost.

sme.sk
14.12.201819:57

Ondrášek režíroval výhru Wisły Kraków

Wisła Kraków dnes vyhrála 2:1 na půdě své jmenovkyně Wisły Płock a hlavní hvězdou utkání byl Zdeněk Ondrášek. Český útočník ve dvanácté minutě proměnil penaltu a otevřel skóre, po hodině hry pak dal i vítěznou branku.

26.11.201820:49

Ondrášek skóroval za Wislu

Útočník Zdeněk Ondrášek se střelecky prosadil ve druhém utkání za sebou. Na hřišti Arky Gdyně vyrovnával v dresu Wisly Krakov na 1:1, hosté však nakonec prohráli 1:4.

10.11.201822:30

Český útočník Zdeněk Ondrášek otevřel v 9. minutě utkání jeho Wisly Krakov se Zaglebie Lubin. Duel nakonec Wisla vyhrála 3:2 díky brance ze sedmé minuty nastaveného času.

26.09.201822:47

Ondrášek dal gól a nechal se vyloučit

Hodně vidět byl ve včerejším pohárovém utkání Wisły Kraków český útočník Zdeněk Ondrášek. Odchovanec Českých Budějovic nejprve proměněnou penaltou srovnal na 1:1, následně se však nechal vyloučit a jeho spoluhráči prohráli na pokutové kopy.

soccerway.com
15.09.201822:28

Ondrášek dal sedmý gól sezony

Wisła Kraków rozstřílela Lechii Gdańsk 5:2 a podíl na tom měl i Zdeněk Ondrášek. Český útočník v 18. minutě srovnával na průběžných 1:1, celkem se jednalo o jeho sedmý zásah v sezoně.

01.09.201820:06

Ondrášek znovu skóroval za Wislu

Český útočník Zdeněk Ondrášek si drží v Polsku parádní střeleckou formu. V sedmém zápase vstřelil už šestou branku, kterou rozhodl o vítězství Wisly Krakov na hřišti Slasku Wroclaw.

25.08.201822:30

Ondrášek měl opět prsty ve výhře Wisły

Zdeněk Ondrášek má v úvodu sezony dobrou formu a potvrdil to i dnes. Jeho Wisła Kraków vyhrála 3:0 nad Górnikem Zabrze a český útočník k tomu přispěl jedním gólem, celkem se jednalo o jeho již pátý zásah sezony.

19.08.201821:44

Ondrášek zaznamenal dvě trefy

Wisla Krakov na půdě Lechu Poznaň rychle prohrávala 0:2, nakonec si ale domů odvezla všechny body a pod výsledek 5:2 se výraznou měrou podepsal Zdeněk Ondrášek. Český útočník krátce po změně stran srovnal, v 61. minutě pak přidal čtvrtou branku svého týmu.

10.08.201822:29

Ondrášek zaznamenal druhou trefu sezony

Zdeněk Ondrášek si na své konto připsal druhou branku v letošní sezoně. Český útočník ve službách Wisły Kraków v první půli otevíral skóre duelu s Wisłou Płock, nakonec to ale stačilo jen na remízu 1:1.

27.07.201822:37

Ondrášek dal první gól Wisly v sezoně

Český fotbalista Zdeněk Ondrášek byl prvním střelcem Wisly Krakov v novém ročníku polské ligy. Devětadvacetiletý útočník se v domácím utkání s Legnicou prosadil v závěru prvního poločasu dorážkou po rohovém kopu. Wisla, která v úvodním kole hrála s Gdyní bez branek, nakonec zvítězila 2:1.

ČTK
30.06.201814:02

MFK Karviná - Wisla Krakov 3:2

Přípravné utkání v Myslenicích:
MFK Karviná - Wisla Krakov 3:2 (1:0).
Branky:
8. Panák, 50. Budinský, 73. Šisler - 58. Kort z pen., 75. Imaz.
Sestava Karviné:
I. poločas:
Berkovec - Čolič, Janečka, Piroch, Tusjak - Šisler - Moravec, Panák, Suchan, Puchel - Wágner.
II. poločas: Ciupa - Čolič, Dreksa, Šisler, Tusjak - Smrž - Lingr, Budínský, Kalabiška, Letič - Ramírez. Trenér: Nádvorník.