Wisła Kraków Polsko - Wisła Kraków - Expres Zprávy

02.12.202122:02

Kliment zařídil postup Wisly

Wisla Krakov vyhrála na půdě Widzewu Lodž 3:1 a postoupila do dalšího kola Polského poháru, o což se značnou měrou přičinil Jan Kliment. Český útočník dal v 86. minutě vítěznou branku, v sedmé minutě nastavení pak vše ještě pojistil.

20.11.202117:12

Přikryl opět skóroval, Frydrych byl vyloučen

Jagiellonia Białystok porazila Wisłu Kraków 3:1, na čemž se výrazně podíleli Tomáš Přikryl a Martin Pospíšil. Prvně jmenovaný vsítil ve druhém poločase vítězný gól, zatímco druhý z olomouckých odchovanců asistoval na první branku Blazeje Augustyna. Hostující tým od deváté minuty dohrával bez vyloučeného Michala Frydrycha.

25.10.202120:02

Nejhorší prohra za 32 let pro Wislu

Polská Wisla Krakow utrpěla o víkendu svou nejhorší domácí porážku od roku 1989. Tým slovenského trenéra Adriana Guľy, jenž nedávno vedl také Plzeň, prohrál se Slaskem Wroclaw 0:5. V tabulce polské Ekstraklasy je ambiciózní Wisla až na 13. pozici.

sport.aktuality.sk
16.10.202119:33

Wisła Kraków vyhrála zásluhou Frydrycha

Michal Frydrych gólem rozhodl o výhře Wisła Kraków na půdě Górniku Zabrze. Pro bývalého obránce Baníku Ostrava nebo Slavie Praha se jednalo o třetí branku v sezoně.

12.09.202117:05

Frydrych zajistil Wisle remízu 2:2

Wisla Krakov remizovala s Lechií Gdaňsk 2:2 a velkou zásluhu na tom měl Michal Frydrych. Český obránce v 71. minutě snižoval na 1:2, v sedmé minutě nastavení pak zajistil konečnou dělbu bodů.

22.08.202110:49

Frydrych zamířil do vlastní sítě

Michal Frydrych se nešťastně zapsal do statistik včerejšího zápasu na půdě Górniku Leczna, když si dal vlastní branku. Českému obránci to ale příliš vadit nemuselo, Wisla Krakov totiž i tak vyhrála 3:1.

13.08.202122:23

Klimentův gól na body nestačil

Wisla Krakov prohrála 1:2 na půdě Stalu Mielec a její jedinou branku dal ve 47. minutě útočník Jan Kliment, asistencí se na zásahu podílel Matěj Hanousek.

05.07.202115:16

Wisła Kraków usiluje o Hanouska

Matěj Hanousek míří z Česka do Polska. Na příchodu obránce Sparty Praha pracuje Wisła Kraków, která má zájem o hostování s opcí.

isport.cz
01.07.202120:30

Janov získal talentovaného Buksu

Aleksander Buksa bude svůj talent rozvíjet na Apeninském poloostrově. Teprve 18letý záložník po vypršení smlouvy s Wisłou Kraków zamířil do Janova CFC.

transfermarkt.de
16.05.202114:46

Radaković nezůstane ve Wisle

Uroš Radakovič nebude pokračovat ve Wisle Krakov, kde hostuje z pražské Sparty. Polský klub jej chtěl získat v létě jako volného hráče, jelikož mu na Letné má po sezoně vypršet smlouva. K dohodě ale nedošlo.

transfery.info
14.05.202116:06

Hyballa skončil na lavičce Wisły Kraków

Wisła Kraków bude hledat nového trenéra. Peter Hyballa se po necelém půlroce dohodl s polským klubem na předčasném ukončení smlouvy.

09.04.202122:31

Frydrych opět skóroval za Wislu

Wisła Kraków podlehla Raków Częstochowa (1:2), čemuž nezabránila ani proměněná penalta Michala Frydrycha. Pro bývalého hráče Slavie se jednalo o třetí gól v sezóně.

21.03.202117:11

Frydrych dal gól z penalty

Obránce Michal Frydrych se podílel na vítězství Wisly Krakov 3:1 nad Stalem Mielec. V 88. minutě proměnil pokutový kop, kterým upravil skóre na 2:1.

28.02.202114:29

Wisłe Kraków pomohla asistence Frydrycha

Michal Frydrych asistoval u vítězného gólu Wisły Kraków na hřišti Wisły Płock (3:1). Bývalý obránce Slavie pět minut před koncem zapsal asistenci u branky Uroše Radakoviče, jenž dorazil na hostování z pražské Sparty.

11.02.202116:23

Niepsuj novou akvizicí Podbeskidzie

Podbeskidzie Bielsko-Biała posílil David Niepsuj. Bývalý mládežnický reprezentant Polska přichází z Wisły Kraków a ve svém novém působišti uzavřel smlouvu do konce sezóny.

12.12.202014:13

Wisła Kraków má zájem o Großkreutze

Kevin Großkreutz je po odchodu z Uerdingenu bez angažmá, to už by však nemuselo platit dlouho. Bývalý dlouholetý hráč Borussie Dortmund by se mohl vydat do Polska, kde se o něho zajímá Wisła Kraków.

02.12.202021:53

Wislu povede Hyballa

Peter Hyballa se stal novým trenérem polské Wisly Krakov. Klub, za který hraje i český obránce Michal Frydrych, s ním podepsal smlouvu do léta 2022. Ve funkci na lavičce 12. týmu tabulky Ekstraklasy nahradí Artura Skowronka.

18.10.202017:25

Frydrych skóroval za Wislu

Obránce Michal Frydrych se střelecky prosadil v dresu Wisly Krakov v utkání na půdě Stalu Mielec. Bývalý fotbalista Baníku Ostrava a Slavie se trefil hned v 10. minutě a odstartoval brankostroj hostů, kteří nakonec vyhráli 6:0.

20.03.202013:15

Błaszczykowski přispěje proti koronaviru

Polský reprezentant Jakub Blaszczykowski se rozhodl finančně podpořit boj s koronavirem. Záložník Wisly Krakow prostřednictvím své nadace Ludzki Gest věnoval 400 tisíc zlotých (asi 2,4 milionu korun). "Před námi stojí veliká výzva. Musíme s tím bojovat společně. Je to obrovská zkouška naší empatie a odpovědnosti," napsal Blaszczykowski na facebooku.

ČTK
15.01.202023:41

Tupta zkusí štěstí ve Wisle Krakov

Ľubomír Tupta letos už nebude čekat na šance v Hellasu Verona. Slovenský útočník se stěhuje do Polska, na hostování ho získala Wisla Krakov.