Podbeskidzie Bielsko-Biała Polsko - Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zprávy

Další články

Nezmar se stal sportovním poradcem v polském Podbeskidzie

Bývalý sportovní ředitel Slavie Praha Jan Nezmar se stal poradcem představenstva pro sportovní záležitosti v Podbeskidzie Bielsko-Biala. Třiačtyřicetiletý někdejší útočník bude novou pozici v polském prvoligovém klubu zastávat zatím do června.

Sládek na hostování do Zlatých Moravců

Peter Sládek odchází z polského celku Podbeskidzie Bielsko-Biała a vrací se na Slovensko, kde si ho vypůjčily Zlaté Moravce. Zde bude někdejší hráč Myjavy působit do konce roku 2017.

Demjan se z Belgie vrací do Polska

Po úspěšném působení v polské Ekstraklase, kde se stal nejlspším ligovým střelcem, odešel zkusit štěstí do Belgie. Z rodinných důvodů se však podle serveru profutbal.sk rozhodl vrátit zpět. Povídá, že není zklamaný.

Blažek bude hrát polskou ligu v Bielsko-Bialé

Útočník Jan Blažek se stal novou posilou polského klubu Podbeskidzie Bielsko-Biała. Pětadvacetiletý hráč do předposledního týmu polské ligy zavítal po půlročním angažmá v řeckém Apollonu Smyrnis, s klubem podepsal roční smlouvu. Informaci přinesly oficiální internetové stránky polského celku.

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele