Piast Gliwice Polsko - Piast Gliwice - Expres Zprávy

15.09.201820:03

Papadopulos rozhodl o výhře Piastu

Piast Gliwice slaví výhru 1:0 nad Arkou Gdynia a velký podíl na tom má Michal Papadopulos, český útočník dal v 62. minutě jedinou branku zápasu.

24.08.201820:06

Papadopulos zaznamenal vítězný gól

Piast Gliwice vyhrál 3:1 nad Cracovií a svůj podíl na tom měl i Michal Papadopulos, který dal ve 25. nakonec rozdílovou branku. Český útočník se v letošní sezoně trefil podruhé.

13.07.201819:21

Gliwice - Olomouc 0:3

PŘÁTELSKY:
Gliwice - Sigma Olomouc 0:3 (0:2).
Branky:
15. Nešpor, 39. Kalvach, 59. Plšek.
Sestava Olomouce: Buchta - Sladký (30. Surzyn), Štěrba, Jemelka (74. Zmrzlý), Vepřek - Zahradníček (53. Texl), Houska, Kalvach (70. Polom), Plšek, Falta - Nešpor (53. Pilař). Trenér: Jílek.

ČTK
04.07.201819:07

Slovácko - Gliwice 1:1

PŘÁTELSKY:
1. FC Slovácko - Piast Gliwice 1:1 (0:1).
Branky:
64. Petr - 19. Papadopulos.
Sestava Slovácka: Daněk - Juroška, Krejčí (46. Šimko), Hofmann, Reinberk (46. Divíšek) - Navrátil, Machalík (46. Kohút), Daníček, Sadílek (46. Janošek), Petr (70. Hellebrand) - Kuchta (46. Kubala). Trenér: Kordula.

ČTK
27.04.201820:05

Papadopulos pečetil výhru Piastu Gliwice

Piast Gliwice vyhrál jasně 5:1 na půdě Arky Gdynia a zásluhu na tom měl i Michal Papadopulos, český útočník v samém závěru uzavřel střelecký účet utkání.

18.02.201817:49

Papadopulos pomohl gólem k výhře Gliwic

Český útočník Michal Papadopulos přispěl gólem v nastavení k vítězství Piastu Gliwice v 23. kole polské ligy 2:0 na hřišti Lechie Gdaňsk. Na trávníku byl přitom až od 77. minuty. Piast se posunul na 13. místo tabulky. Gliwice vedly od 65. minuty po zásahu Mateusze Szczepaniaka, který v týmu hostuje z Cracovie Krakov. V nastavení se pak Papadopulos ocitl ve vápně osamocený před brankářem a pojistil výhru hostů. Bývalý hráč Zaglebie Lubin, Heerenveenu nebo Chotěbuzi je s osmi trefami nejlepším střelcem Gliwic.

ČTK
20.01.201813:29

Karviná - Gliwice 1:1

PŘÁTELSKY:
MFK Karviná - Piast Gliwice 1:1 (1:0).

Branky: 20. vlastní Rugaševič - 88. Krakowczyk.
Sestava Karviné: Krnáč (60. Le Giang) - Čolič (46. Šterba), Dreksa (64. Košťál), Hošek, Eismann - Šisler, Panák (64. Smrž) - Moravec (46. Lingr), Budínský (64. Weber), Kalabiška (46. Štepanovský) - Wágner. Trenér: Mucha.

ČTK
09.12.201717:42

Papadopulos zaznamenal sedmý gól sezony

Michal Papadopulos dal dnes svou sedmou branku letošní sezony, polský Piast Gliwice i díky českému útočníkovi uhrál remízu 2:2 na půdě Śląsku Wrocław.

05.11.201718:12

Papadopulos vstřelil šestý gól v sezóně

Český útočník Michal Papadopulos skóroval za Piast Gliwice v 15. kole polské ligy, jeho tým ale prohrál na hřišti Niecieczy 1:2. Odchovanec Baníku Ostrava vstřelil šestý gól v sezoně, v zápase ale také neproměnil penaltu. Gliwice nenavázaly na předchozí tři zápasy bez porážky a v tabulce jsou předposlední.

ČTK
28.10.201719:26

Papadopulosův pátý gól v sezoně

Michal Papadopulos si dnes na své konto připsal pátou branku v probíhající sezoně polské ligy, český útočník pomohl Piastu Gliwice k výhře 2:1 nad Wislou Plock.

21.10.201708:12

Papadopulos pomohl gólem Piastu

Piast Gliwice ve 13. kole Ekstraklasy vybojoval bod na hřišti Zagłębie Lubin, jedním gólem přitom hostům pomohl Michal Papadopulos. Český útočník zaznamenal čtvrtý zásah v probíhajícím ročníku.

22.09.201716:56

Piast nově vede Fornalik

Debut na lavičce Piastu Gliwice si dnes odbývá bývalý reprezentační kouč Polska Waldemar Fornalik, který před pár dny nahradil Dariusze Wdowczyka.

przegladsportowy.pl
19.08.201719:35

Papadopulos se opět trefil za Piast

Už ve třech startech v řadě se za Piast Gliwice prosadil český útočník Michal Papadopulos. Tentokrát otevíral skóre zápasu s Koronou Kielce a v tomto ročníku se již trefil tolikrát, kolikrát se mu to povedlo ve dvou předešlých sezonách Ekstraklasy dohromady.

22.07.201717:59

Papadopulosův gól Gliwicím bod nevynesl

Bývalý český reprezentant Michal Papadopulos skóroval za Piast Gliwice v druhém kole polské fotbalové ligy, ale jeho tým nakonec po gólu v nastaveném čase prohrál doma se Štětínem 1:2. V tabulce tak Gliwicím zůstal bod za remízu z úvodního kola nové sezony. Papadopulos se dostal na hřiště v 75. minutě. Štětín se krátce nato dostal do vedení, ale dvaatřicetiletý český útočník v 78. minutě hlavou po rozehraném trestném kopu vyrovnal. Domácí tým ale nerozhodný výsledek neudržel, v druhé minutě nastavení rozhodl o výhře hostů rovněž hlavou stoper Sebastian Rudol.

ČTK
12.05.201722:01

Papadopulosův gól na body nestačil

Michal Papadopulos se dnes zapsal do listiny střelců polské ligy. Český útočník ve službách Piastu Gliwice otevíral skóre zápasu na půdě Zagłębie Lubin, na body to ovšem nestačilo, jeho tým prohrál 1:3.

13.02.201720:00

Michal Papadopulos dnes debutoval v dresu Piastu Gliwice a ve 28. minutě se zapsal do listiny střelců, když otevíral skóre duelu na půdě Štětína. Branka českého útočníka ale na body nestačila, jeho nový zaměstnavatel prohrál 1:2.

08.02.201708:16

Čmelík by měl vyměnit Žilinu za Gliwice

Polský Piast Gliwice by měl být další zastávkou slovenského mládežnického reprezentanta Lukáše Čmelíka. Ten se z hostování ve švýcarském Sionu vrátil do Žiliny, obratem by však měl údajně zamířit do Polska, kde je pro něho nachystané půlroční hostování s opcí na další tři sezóny.

sport.sme.sk
07.10.201613:48

Gliwice - Karviná 2:1

PŘÁTELSKY: Gliwice - Karviná 2:1 (1:0).
Branky:
31. Barišič, 53. Mráz - 79. Janečka.
Sestava Karviné: Laštůvka (46. Pindroch) - Juřena, Košťál (46. Dreksa), Hošek (46. Toml), Eismann (46. Zelený) - Šisler (46. Janečka), Okleštěk - Moravec (46. Galuška), Budínský (46. Jurčo), Puchel (46. Voltr) - Panák. Trenér: Weber.

ČTK
12.05.201610:27

Nešpor včera pomohl gólem Gliwicím

Útočník Martin Nešpor gólem přispěl k výhře Piastu Gliwice 3:0 v polské lize na hřišti Ruchu Chorzów. Tým vedený trenérem Radoslavem Látalem tak bude i v posledním kole útočit na první titul v historii, neboť se bodově dotáhl na vedoucí Legii Varšava, jež s obráncem Adamem Hlouškem v sestavě prohrála 0:2 na hřišti Gdaňsku. Nešpor, který v Gliwicích hostuje z pražské Sparty, zvýšil v 84. minutě na 2:0 a zaznamenal jedenáctý gól v dresu polského celku. Jeho spoluhráč Kamil Vacek, který je také kmenovým hráčem letenského celku, nebyl připraven ani na lavičce.