Kiel po sezóně opustí Jae-sung Lee, jenž by se nemusel stěhovat daleko. Podle informací "Hamburger Abendblatts" se o 28letého jihokorejského reprezentanta zajímá Hamburk, který se o něho neúspěšně pokoušel již před touto sezónou. Předpokladem však je postup HSV mezi elitu.

Erzgebirge Aue přivedlo Ognjena Gnjatiče. Urostlý středopolař dosud nastupoval za Koronu Kielce a se svým novým chlebodárcem podepsal kontrakt do roku 2022.

Eintrachtu Frankfurt se z hostování v Koroně Kielce vrátil Rodrigo Zalazar. Talentovaný středopolař měl být původně v Polsku zapůjčený do konce června, vzhledem k pandemii koronaviru se však do svého kmenového celku vrací předčasně.

kicker.de
01.03.202014:31

Papadopulos se trefil za Koronu

Český útočník polské Korony Kielce Michal Papadopulos se trefil v utkání proti Lechii Gdaňsk. V 61. minutě vyrovnal skóre utkání na 1:1. Na body to ale nakonec Koroně nestačilo. Kvůli brance z devadesáté minuty prohrála 1:2.

02.11.201917:45

Papadopulos rozhodl o výhře Korony

Michal Papadopulos byl jednou z hlavních postav dnešního utkání polské ligy Korona Kielce - Zagłębie Lubin, domácí vyhráli 1:0 a český útočník dal ve 20. minutě jedinou branku duelu.

28.07.201918:58

Papadopulos skóroval za Koronu

Korona Kielce ve druhém kole podlehla Legii Varšava, jediný gól domácího týmu vstřelil Michal Papadopulos. Pro odchovance Baníku Ostrava se jednalo o premiérovou branku po letním příchodu z Piastu Gliwice.

05.06.201919:06

Papadopulos bude hrát za Koronu

Útočník Michal Papadopulos přestoupil v polské lize z mistrovských Gliwic do klubu Korona Kielce. Čtyřiatřicetiletý forvard opouští Piast po zisku premiérového titulu v klubové historii jako volný hráč, v Gliwicích mu skončila smlouva.

ČTK
22.05.201909:56

Soriano zkusí štěstí v Nizozemsku

Elia Soriano po dvou sezonách opouští polskou Koronu Kielce a odchází do Nizozemska. Italský útočník a starší bratr záložníka Boloni Roberta Soriana bude hrát za Venlo, s nímž se dohodl na jednoleté spolupráci.

24.01.201920:06

Ostrava - Kielce 3:3

PŘÁTELSKY:
Baník Ostrava - Korona Kielce 3:3 (2:2).
Branky:
15. Kuzmanović, 28. Procházka, 85. J. Šašinka - 38. Gardawski, 44. Soriano, 55. Malarczyk.
Sestava Ostrava: Laštůvka - Pazdera (65. Celba), Procházka (46. Šindelář), Stronati (65. Azackij), Fleišman (65. Breda) - Fillo (65. Bolf), Jánoš (65. Mešaninov), Hrubý (46. Jirásek), Holzer (46. Granečný) - Baroš (46. J. Šašinka), Kuzmanovič (65. Diop). Trenér: Páník.

ČTK
19.01.201923:31

Angers má posilu do obrany

Z Polska do Francie se stěhuje Eljadji Diaw. Senegalský obránce už nebude hrát za Koronu Kielce, přestoupil totiž do Angers.

lequipe.fr
15.06.201718:43

Grzelak novou posilou Hearts

Heart of Midlothian získalo posilu do zadních řad. Skotský celek z Korony Kielce přetáhl defenzivního univerzála Rafała Grzelaka, jenž podepsal kontrakt do roku 2019.

bbc.com
06.06.201708:33

Korona se rozloučí s Peškovičem

Nové angažmá si hledá Michal Peškovič, slovenskému brankáři končí smlouva v Koroně Kielce a polský klub mu novou nenabídne.

sme.sk
10.01.201720:29

Perniš do Korony Kielce?

Dušan Perniš před dvěma týdny ukončil smlouvu s Iraklisem a jeho další kroky by mohly směřovat do Polska, zájem o slovenského brankáře má Korona Kielce.

sme.sk
05.11.201619:13

Dejmek přispěl k výhře Korony

Korona Kielce dnes vyhrála 3:1 na půdě Termalica BB Nieciecza a zásluhu na tom měl i Radek Dejmek. Český obránce ve 22. minutě otevíral skóre a na své konto si připsal druhou trefu v letošní sezony.

26.08.201620:22

Dejmek rozhodl o výhře Korony

Korona Kielce vyhrála v polské lize 2:1 na půdě Wisły Płock a velký podíl na tom měl Radek Dejmek, český obránce dal v 82. minutě rozhodující gól celého zápasu.