Jagiellonia Białystok Polsko - Jagiellonia Białystok - Expres Zprávy

08.03.202422:30

Sáček přispěl k výhře Jagiellonie

Jagiellonia porazila v polské lize Śląsk Wrocław 3:1 a vidět byl Michal Sáček. Český záložník dal jednu branku, jeho trefa byla nakonec vítězná a zaměstnavateli pomohla k posunu do čela tabulky.

22.09.202318:11

Přikryl blízko Wartě Poznaň

Tomáš Přikryl je blízko dalšímu angažmá v Polsku. Ve čtvrtek už měl totiž absolvovat zdravotní prohlídku v týmu Warta Poznaň a v blízké době by měl podepsat smlouvu. Jednatřicetiletý útočník naposledy působil v Jagiellonii.

x.com/jan_dockal
22.04.202309:34

Přikryl a Sáček v roli asistujících

Další kolo polské ligy otevřelo utkání Wisla Plock - Jagiellonia Białystok a vidět byli i čeští fotbalisté. Hostující tým vyhrál 4:2, po jedné přesné finální nahrávce si na své konto připsali Tomáš Přikryl a Michal Sáček. Oba nastoupili v základní sestavě a odehráli sedmdesát minut.

05.03.202309:37

Sáček asistoval za Bialystok

Český fotbalista Michal Sáček v 23. kole polské ligy přispěl asistencí k remíze Jagiellonie Bialystok 1:1 na hřišti poslední Legnice. Bývalý dlouholetý hráč Sparty po zimním přestupu nastoupil poprvé od začátku a v 24. minutě připravil úvodní zásah Nenému. Bialystok, za který dnes odehrál 74 minut i Tomáš Přikryl, je aktuálně na 14. místě tabulky.

ČTK
27.02.202317:58

Pospíšil se může vrátit do Olomouce

Sigma Olomouc by i po uzavření přestupového okna mohla přivítat novou akvizici. Hanácký celek řeší možný návrat Martina Pospíšila z Jagiellonie Bialystok, podmínkou však je, aby 31letý záložník v Polsku ukončil smlouvu a následně by do léta na Hané působil jako amatér.

twitter.com/MichalKvasnica
02.02.202310:56

Sáček se v Polsku upíše na 2,5 roku

Jagiellonia Białystok finalizuje příchod Michala Sáčka ze Sparty Praha. Šestadvacetiletý záložník podepíše smlouvu na 2,5 roku.

twitter.com/KubaSeweryn
01.02.202317:22

Sáček může odejít do Jagiellonie

Jagiellonia Białystok hledá posilu do středu zálohy a vhodného kandidáta si vyhlédla ve Spartě. Polský klub, jenž bude usilovat o záchranu v Ekstraklase, chce angažovat Michala Sáčka, s nímž letenský klub přestal počítat.

08.01.202311:50

Gual chce do Vizely, v Polsku jsou proti

Španělský útočník Marc Gual je aktuálně na hostování v polské Jagiellonii, kam v březnu roku 2022 pláchl z Dnipra-1 poté, co na Ukrajině vypukl válečný konflikt, a údajně má nabídku na pokračování ve Vizele, u účastníka Primeira Ligy. Zatímco vedení ukrajinského klubu ani sám hráč by se takovému přesunu během ledna nebránili, proti je právě celek z Bělostoku, který o takovém přesunu nechce slyšet. Gual totiž patří s osmi vstřelenými góly ke stavebním pilířům ofenzívy, jeho výpůjčka by správně měla trvat až do konce sezóny.

sport.ua
02.10.202217:08

Přikryl gólem pomohl k výhře Jagiellonie

Jagiellonia Białystok v zápase 11. kola polské ligy porazila Koronu Kielce, proti níž otevřel skóre Tomáš Přikryl. Pro českého křídelníka se jednalo o premiérový gól v sezoně.

03.04.202218:45

Jagiellonia přišla o zraněného Přikryla

Tomáš Přikryl z Jagiellonia Białystok nedohrál dnešní zápas proti Zagłębie Lubin (2:1). Český křídelník musel po jednom ze soubojů střídat již po necelých 20 minutách, na trávníku ho nahradil jiný český hráč Martin Pospíšil.

jagiellonia.pl
27.02.202214:32

Přikryl se prosadil za Jagiellonii

Jagiellonia Białystok remizovala s Wartou Poznań, na čemž měl výraznou zásluhu Tomáš Přikryl. Devětadvacetiletý křídelník po hodině hry srovnával na konečných 1:1.

14.02.202219:57

Přikryl režíroval výhru Jagiellonie

Jagiellonia Białystok dnes vyhrála 2:1 na půdě Górniku Zabrze a její první branku dal Tomáš Přikryl, pro českého záložníka se jednalo o pátou ligovou trefu sezony. Přikryl se s tím nespokojil a v nastavení připravil vítězný gól celého zápasu.

04.02.202219:57

České "derby" v Polsku pro Niecieczu

V polské Ekstraklase dnes poprvé slavili čeští trenéři Radoslav Látal a Radim Kučera v čele BB Termalice Nieciecze, když po výhře 2:1 nad Jagiellonií Bialystok mohou slavit důležité tři body, díky nimž se BB posunulo na předposlední příčku před Legii. V bitvě plné legionářů Matěj Hybš a Tomáš Přikryl odehráli 90 minut; Bezpalec, Pospíšil a Hubínek též účinkovali.

25.12.202109:16

Jagiellonia Białystok získala Alomerovice

Zlatan Alomerovic v polské lize změnil dres. Dortmundský odchovanec přestupuje z Lechie Gdańsk do Jagiellonie Białystok, s níž se dohodl na smlouvě do roku 2024.

transfermarkt.de
11.12.202123:04

Přikryl pomohl k výhře asistencí

Český záložník Tomáš Přikryl pomohl Jagiellonii Bialystok k vítězství na hřišti Lechie Gdaňsk. Přikryl si připsal asistenci u vítězné branky Bartosze Bidy na 2:1. Celý zápas za vítěze odehrál i další český středopolař Martin Pospíšil.

20.11.202117:12

Přikryl opět skóroval, Frydrych byl vyloučen

Jagiellonia Białystok porazila Wisłu Kraków 3:1, na čemž se výrazně podíleli Tomáš Přikryl a Martin Pospíšil. Prvně jmenovaný vsítil ve druhém poločase vítězný gól, zatímco druhý z olomouckých odchovanců asistoval na první branku Blazeje Augustyna. Hostující tým od deváté minuty dohrával bez vyloučeného Michala Frydrycha.

05.11.202122:31

Přikryl přispěl k remíze

Jagiellonia remizovala na půdě Śląsku Wrocław (2:2) a jednou brankou se o to přičinil Tomáš Přikryl, český záložník v 54. minutě srovnával na průběžných 1:1.

11.09.202119:38

Jagiellonii pomohla asistentce Pospíšila

Martin Pospíšil z Jagiellonie Białystok se asistencí na vyrovnávací gól Israela Puerta podílel na remíze 1:1 se Stal Mielec. Pro třicetiletého záložníka to byla druhá asistence v sezoně.

07.08.202118:10

Přikryl rozhodl o výhře Jagiellonie

Jagiellonia Białystok porazila BB Termalica Nieciecza, na čemž měl výrazný podíl Tomáš Přikryl. Český křídelník vstřelil jediný gól utkání.

16.05.202119:22

Jagiellonii poslal do vedení Přikryl

Tomáš Přikryl poslal Jagiellonii Białystok do vedení v zápase s Lechiá Gdańsk. Pro českého křídelníka se jednalo o druhý gól v ročníku.