Karviná získala záložníka z Pobřeží slonoviny

Karvinou posílí ofenzivní záložník Adriel D'Avila Ba Loua. Dvaadvacetiletý mládežnický reprezentant Pobřeží slonoviny přichází na roční hostování s opcí z abidžanského klubu ASEC Mimosas. Poslední dvě sezony strávil na hostování ve druhé dánské lize, kde Vejle BK pomohl k postupu.  
27.08.2018 | Aktuality | 116 komentářů
21.06.2017 Koffi a Pépé přestoupili do Lille
Hned dvě posily hlásí Lille. Francouzský celek z ASEC Mimosas přivedl brankáře Hervého Kouakoua Koffiho, zatímco z konkurenčního Angers za 10 milionů eur získal útočníka Nicolase Pépého. Oba hráči podepsali s Dogami pětileté kontrakty. (lequipe.fr)
04.01.2012 Dijon má posilu mezi tyče
Novou posilou Dijonu se stal brankář Daniel Yeboah. Reprezentant Pobřeží slonoviny přichází z klubu ASEC Mimosas a s nováčkem francouzské ligy podepsal smlouvu na dva a půl roku.
Další expres zprávy
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!
Poslední zápas
16.03.Lobi Stars - ASEC Mimosas2:0
Tabulka
 TýmZB
1.Mamelodi Sundowns (RSA)610
2.Wydad AC (MAR)610
3.Lobi Stars (NGR)67
4.ASEC Mimosas (CIV)67
zatím žádní fanoušci
Všichni fanoušci