Karviná získala záložníka z Pobřeží slonoviny

Karvinou posílí ofenzivní záložník Adriel D'Avila Ba Loua. Dvaadvacetiletý mládežnický reprezentant Pobřeží slonoviny přichází na roční hostování s opcí z abidžanského klubu ASEC Mimosas. Poslední dvě sezony strávil na hostování ve druhé dánské lize, kde Vejle BK pomohl k postupu.  
27.08.2018 | Aktuality | 116 komentářů
20.06.2019 Ba Loua zůstává v Karviné
Záložník Adriel Ba Loua zůstává v Karviné. Slezský celek, kterému dvaadvacetiletý fotbalista z Pobřeží slonoviny pomohl v baráži k udržení v nejvyšší soutěži, uplatnil na hráče opci a dosavadní hostování z Mimosas proměnil v přestup. Karvinský klub to oznámil na svém webu. (ČTK)
21.06.2017 Koffi a Pépé přestoupili do Lille
Hned dvě posily hlásí Lille. Francouzský celek z ASEC Mimosas přivedl brankáře Hervého Kouakoua Koffiho, zatímco z konkurenčního Angers za 10 milionů eur získal útočníka Nicolase Pépého. Oba hráči podepsali s Dogami pětileté kontrakty. (lequipe.fr)
04.01.2012 Dijon má posilu mezi tyče
Novou posilou Dijonu se stal brankář Daniel Yeboah. Reprezentant Pobřeží slonoviny přichází z klubu ASEC Mimosas a s nováčkem francouzské ligy podepsal smlouvu na dva a půl roku.
Další expres zprávy
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!
Poslední zápas
24.10.CR Belouizdad - ASEC Mimosas2:0
Poslední zápas
03.04.RS Berkane - ASEC Mimosas1:0
Tabulka
 TýmZB
1.RS Berkane (MAR)610
2.Simba SC (TAN)610
3.ASEC Mimosas (CIV)69
4.US GN Niamey (NIG)65
zatím žádní fanoušci
Všichni fanoušci