Tromsø IL Norsko - Tromsø IL - Expres Zprávy

02.08.201221:15

Ondráškův gól na výhru nestačil

Zdeněk Ondrášek znovu skóroval v dresu norského Tromsø, tentokrát v prvním zápase třetího předkola Evropské ligy proti Metalurgu Doněck. Český útočník poslal svůj tým do vedení ve 43. minutě, hosté ale v závěru druhé půle srovnali na konečných 1:1.

29.07.201221:53

Ondrášek zajistil bod pro Tromsø

Zdeněk Ondrášek vstřelil svůj devátý ligový gól v této sezóně, český útočník jím zajistil norskému Tromsø remízu 1:1 proti favorizovanému Rosenborgu.

12.07.201213:17

Ondrášek napevno hráčem Tromsø

Český legionář Zdeněk Ondrášek už dále nebude smluvně vázán k Českým Budějovicím. Jen čtyři dny poté, co vsítil branku Sogndalu, se stal kmenovým hráčem Tromsø, v jehož dresu měl po dodatečném prodloužení původně hostovat do srpna.

08.07.201208:14

Ondráškův gól stačil jen na bod

Zdeněk Ondrášek měl hodně blízko k vítězné brance v utkání Tromso se Sogndalem. Český útočník zajistil v 64. minutě domácímu týmu vedení, nakonec se ovšem body dělily, ve třetí minutě nastavení srovnal Valsvik.

15.04.201220:24

Ondrášek přispěl k posunu do čela

Český útočník Zdeněk Ondrášek vstřelil svůj druhý gól v norské lize a přispěl Tromsö k vítězství 3:1 v zápase proti Sandnesu. Úřadující vicemistr je v ligové tabulce po čtvrtém kole první s bilancí tří výher a jedné remízy. Ondrášek, který na severu Evropy hostuje z Českých Budějovic, dnes nastoupil podruhé za sebou v základní sestavě a skóre zápasu otevřel v osmé minutě.

25.03.201220:19

Ondrášek se uvedl rychlým gólem

Český útočník Zdeněk Ondrášek se v norské lize uvedl gólem po třech minutách na hřišti. Třiadvacetiletý fotbalista jedinou brankou utkání rozhodl v prvním kole soutěže o vítězství Tromsö nad Fredrikstadem.

03.01.201219:26

Bendiksen si nakonec vybral Tromso

Thomas Bendiksen nakonec nebude pokračovat v kariéře v Rangers. Norský útočník přišel do skotského klubu v roce 2007 a trápily ho vážné problémy s kolenem, Rangers ho chtěli udržet a nabídli mu novou smlouvu, sám hráč se ale nakonec rozhodl pro návrat do vlasti a dohodl se na tříleté smlouvě s Tromso.

16.03.201122:24

Reginiussen hostuje v Tromsö

Tore Reginiussen odchází ze Schalke na hostování do konce sezony do Tromsö. Na podzim 24letý obránce hostoval v Lecce.

06.03.201014:55

Lindpere míří do New Yorku

New York Red Bulls včera získal novou posilu. Stal se jí estonský záložník Joel Lindpere, který poslední tři roky hrál za norské Trömsö IL.

21.12.200913:39

Schalke posílil Nor Reginiussen

Fotbalisty Schalke posílil obránce Tore Reginiussen. Třiadvacetiletý norský reprezentant podle agentury DPA podepsal s německým klubem smlouvu do konce června 2013. Reginiussen, který nasbíral osm startů za národní tým, přišel do bundesligy z Tromsö. V Schalke se potká s českým záložníkem Janem Morávkem.

20.12.200820:18

Fulham chce norského obránce

Fulham se zajímá o norského obránce Tore Reginiussena. Zadák Tromsö by měl Cottagers přijít zhruba na dva a půl milionu liber.

19.11.200809:21

Blackburn usiluje o Reginiussena

Blackburn má velký zájem o Toreho Reginiussena z Tromsö. Norský reprezentant může hrát v obraně i záloze, Rovers budou brzy jednat o jeho příchodu. Reginiussenova cena je údajně dva miliony liber.

13.11.200716:49

Valerengu posílí Strand

Valerenga začala s posilováním kádru na příští sezonu, z konkurenčního Tromso přichází za 850 tisíc eur záložník Lars Iver Strand.

20.04.200623:00

Velkou posilu získá v létě norské Tromsø. Do svého bývalého klubu se totiž rozhodl vrátit bývalý reprezentační útočník Sigurd Rushfeldt. 33letý fotbalista v současné době hájí barvy Austrie Vídeň a zkušenosti má i se španělskou ligou, v níž oblékal dres Racingu Santander.

02.12.200523:49

Pouze několik hodin po utkání Poháru UEFA v Basileji se fotbalisté Tromsö dozvěděli jméno nového trenéra. Steinara Nilsena nahradí na lavičce norského klubu Ivar Morten Nordmark.

16.11.200523:00

Lars Hirschfeld odchází z Tromso. 27letý kanadský brankář podepsal tříletou smlouvu s Rosenborgem Trondheim, kam se definitivně přemístí po skončení skupinové fáze Poháru UEFA.

09.11.200516:50

Norské Tromso se brzy bude muset porozhlédnout po novém trenérovi. Po zápasech skupinové fáze Poháru UEFA proti CZ Bělehrad a Basileji totiž ze své funkce odstoupí Steinar Nielsen.

05.12.200419:28

Jen několik dní po Alexandru Ordegaardovi získal Rosenborg do svých řad dalšího reprezentanta ze severoevropské země. Po švédském útočníkovi je to tentokráte finský obránce Mika Koppinen, který přichází na tři roky z Tromsö.

03.12.200413:47

Třetí kolo základních skupin severské Královské ligy: Esbjerg (DEN) - Rosenborg (NOR) 1:2, Valerenga (NOR) - Djurgarden (SWE) 3:1, Tromsö (NOR) - FC Kodaň (DEN) 0:0, Bröndby (DEN) - Göteborg (SWE) 0:1, Odense (DEN) - Halmstad (SWE) 2:2, Brann (NOR) - Malmö (SWE) 4:1. V neděli se dohrávají tři zápasy druhého kola.

22.11.200423:59

Severská královská liga, výsledky neúplného druhého kola: Valerenga Oslo (NOR) – Rosenborg Trondheim (NOR) 3:2, IFK Göteborg (SWE) – Tromsö IL (NOR) 1:0, Halmstadts BK (SWE) – Malmö FF (SWE) 3:1. Třetí kolo se hraje 2. prosince, podzimní část soutěže pak o tři dny později uzavřou zbývající zápasy druhého kola.