Útočník Ondrášek po čtyřech sezonách skončil v norském Tromsö

Český útočník Zdeněk Ondrášek se po čtyřech sezonách rozhodl odejít z norského Tromsö, kde mu na konci letošního roku vyprší smlouva. Šestadvacetiletý fotbalista o tom informoval na facebooku, konec jeho angažmá potvrdil na oficiálním webu i třináctý celek nedávno skončeného ročníku Tippeligaen.
20.11.2015 | Aktuality | 82 komentářů

Sheriff Tiraspol - Tromsø IL 2:0

Šeriff Tiraspol získal na závěr základních skupin Evropské ligy své první vítězství. Doma dokázal skolit zubožené Tromso, které tak po sestupu z norské ligy vyhořelo i na evropské scéně. Za šest zápasů si na své konto připsalo jen jeden jediný bod, jeden vstřelený gól a skončilo v tabulce na posledním místě.
13.12.2013 | Komentáře a souhrny | 6 komentářů

Preview: Sheriff Tiraspol - Tromsø IL

Oba dva čtvrteční soupeři už nemají šanci na postup do dalších bojů Evropské ligy a v závěrečném vzájemném souboji se poperou o třetí místo. Mírným favoritem bude moldavský celek, kterému stačí v domácím prostředí bod a navíc je v mnohem lepší psychické pohodě.
11.12.2013 | Previews | 6 komentářů

Tromsø IL - Tottenham Hotspur 0:2

Fotbalisté Tottenhamu nezaváhali ani ve svém pátém zápase Evropské ligy a z půdy Tromso si odvážejí zasloužené vítězství 2:0. V Norsku se sice poprvé v rámci základních skupin objevil útočník Roberto Soldado, nicméně góly padly po vlastenci Adnana Causevice a pěkném zakončení Mousy Dembélého.
28.11.2013 | Komentáře a souhrny | 15 komentářů

Preview: Tromsø IL - Tottenham Hotspur

Člověk by v dnešním programu Evropské ligy jen těžko hledal jednostrannější zápas - kromě faktu, že své domácí zápasy sehrává na umělém trávníku za polárním kruhem (a tudíž konfrontuje s drastickými podmínkami i soupeře v norské lize, natož evropskou konkurenci), nemá Tromso Tottenham vlastně pořádně čím zaskočit.
27.11.2013 | Previews | 15 komentářů

Tromsø po porážce od Machačkaly ztratilo postupové naděje

Anži dokázalo po domácím těsném vítězství stejným poměrem udolat Tromsø i venku a s definitivní platností tím norskému protivníkovi zatarasilo cestu do vyřazovací fáze. Naopak ruská tým má postup na dosah.
08.11.2013 | Komentáře a souhrny | 15 komentářů

Preview: Tromsø IL - Anži Machačkala

Málokdy se stává, aby se na evropské půdě střetly týmy, které jsou v domácích soutěžích na sestup; v případě střetnutí norského Tromsa s Anži Machačkala je tomu nicméně přesně tak. Dagestánský klub letos po odlivu kapitálu a největších hvězd překonává negativní rekordy, paradoxně však může postoupit do vyřazovacích bojů..
06.11.2013 | Previews | 15 komentářů

Anži Machačkala - Tromsø IL 1:0

Fotbalisté Machačkaly zvládli velmi důležitý domácí duel s norským Tromsø a díky brance v prvním poločase zvítězili nejtěsnějším možným rozdílem 1:0. Díky tomu si ve skupině připsali první vítězství a v tabulce se prozatím posunuli na druhé místo se čtyřmi body a na něm i po dohrání utkání Tiraspol - Tottenham pravděpodobně zůstanou. Norský celek zůstal na poslední čtvrté příčce a s jeho postupem to nevypadá vůbec dobře.
24.10.2013 | Komentáře a souhrny | 10 komentářů

Preview: Anži Machačkala - Tromsø IL

Domácí Anži čeká utkání pravdy, protože potřebuje porazit čtvrté Tromsø. Na druhý Sheriff Tiraspol schází ruskému celku jediný bod, který by si rádo připsalo právě proti hostům z Norska. Ti budou s ruským fotbalem konfrontováni vůbec poprvé. Bude jejich premiéra úspěšná?
23.10.2013 | Previews | 10 komentářů

Tromsø IL - Sheriff Tiraspol 1:1

Fotbalisté norského Tromsa měli velice blízko k prvnímu vítězství ve skupině a necelých dvacet minut před koncem byli proti moldavskému Sheriffu v obrovské výhodě. Po brance českého útočníka Zdeňka Ondráška hráli od 73. minuty proti oslabenému soupeři bez vyloučeného Meliho a vše jim hrálo do karet. Avšak houževnatý Tiraspol tři minuty před koncem srovnal, podruhé za sebou remizoval a v tabulce mu patří druhé místo.
03.10.2013 | Komentáře a souhrny | 12 komentářů
16.08.2017 Hasanov bude nastupovat za Tromsø
Tromsø oznámilo příchod Šamila Hasanova. Čtyřiadvacetiletý defenzivní univerzál se do norského klubu stěhuje z Anži Machačkala, obě strany se pak dohodly na spolupráci do konce tohoto roku, součástí je pak rovněž tříletá opce. (transfermarkt.de)
26.06.2017 Tromsø se zbavilo trenéra
Norské Tromsø se po čtrnácti kolech první ligy nachází na předposlední příčce, když od poloviny dubna vyhrálo jediný zápas, a takovou formu odnesl vyhazovem kouč Bård Flovik. (sport.no)
23.11.2016 Hogli se patrně vrátí do Tromsø
Po letech se zřejmě do rodného Norska vrátí dvaatřicetiletý pravý bek Kodaně Tom Hogli. Ten dříve v letech 2007-2011 hrával za Tromsø a právě s ním by měl kolem Vánoc opět podepsat kontrakt. (tipsbladet.dk)
20.11.2015 Ondrášek už za Tromsø hrát nebude
Český útočník Zdeněk Ondrášek po čtyřech sezónách v dresu Tromsø IL neprodlouží smlouvu, která mu končí v poslední den tohoto roku. Informoval o tom přes svůj účet na sociální síti. Poslední zápas za tým, se kterým zažil sestup i následný rychlý návrat do nejvyšší soutěže, tak odehrál prvního listopadu, když dvěma zásahy přispěl k vítězství nad Bodø/Glimt. (facebook.com)
18.09.2015 Bayern má zájem o mladého Hanssena
Henrik Asali Hanssen by mohl nastupovat za mnichovský Bayern. 15letá norská naděje nyní hraje za mládežnické týmy Tromsø. (transfermarketweb.com)
14.07.2014 Fojut více než jednou nohou v Dundee United
Jarosław Fojut opouští norské Tromsø a míří do Skotska. Polský obránce posílí Dundee United, k přestupu už stačí získat jenom pracovní povolení. (bbc.co.uk)
27.10.2013 Ondráškův gól na body nestačil
Zdeněk Ondrášek svým gólem poslal v závěru první půle Trömso do vedení 2:1 na půdě Lilleströmu. Domácí ale skóre zápasu po přestávce otočili.
19.10.2013 Ondrášek přispěl k výhře Tromsø
Tromsø v norské lize přestřílelo Viking 4:3 a podíl na tom měl i Zdeněk Ondrášek, český útočník k tříbodovému zisku přispěl jednou trefou.
03.10.2013 Ondrášek poslal Tromsø do vedení
Tromsø vede nad Sheriffem Tiraspol 1:0 a zasloužil se o to Zdeněk Ondrášek. Český útočník se do sítě moldavského celku trefil v pětašedesáté minutě utkání.