Luuk de Jong byl v pátek zvolen hráčem měsíce Eredivisie. Pro útočníka PSV je to již druhé ocenění pro hráče měsíce v Eredivisii. První získal v dubnu 2023.

Isaac Babadi se může těšit na další roky v PSV Eindhoven. Podle očekávání došlo k prodloužení smlouvy, mladý záložník by v nizozemském klubu měl zůstat do června 2028.

Isaac Babadi bude svůj talent i nadále rozvíjet v PSV Eindhoven. Podle novináře Marca Timmera dojde v sobotu k prodloužení končící smlouvy.

vi.nl
29.02.202419:28

Veerman má zdravotní problémy

PSV Eindhoven v neděli hostí Feyenoord a otazníky se vznášejí nad startem Joeyho Veermana, záložníka trápí bolavé lýtko.

vi.nl
27.02.202408:19

Gözübüyüka čeká náročná šichta

Lákadlem dalšího kola nizozemské ligy je utkání PSV Eindhoven - Feyenoord a na trávníku u toho bude i Serdar Gözübüyük, zkušený arbitr byl jmenován hlavním sudím.

vi.nl
24.02.202421:36

De Jong napodobil Kindvalla

Ove Kindvall s Feyenoordem dvakrát vyhrál Eredivisie a jednou opanoval i Pohár mistrů evropských zemí (1970), a Luuk de Jong se mu dnes alespoň v jednom ohledu vyrovnal - zaznamenal už svou pátou sezonu v nejvyšší nizozemské soutěži o 20+ zásazích. Na šesti sezonách je přitom legendární Johan Cruijff, kterého příští rok 34letý forvard PSV Eindhoven bude nahánět.

twitter.com/OptaJohan
24.02.202411:44

PSV může natáhnout sérii

PSV Eindhoven nejenže neprohrává v letošní sezoně Eredivisie, ale navíc se Zwolle, proti kterému nastoupí v sobotu, vyhrálo posledních 16 vzájemných utkání v řadě.

flashscore.nl
21.02.202412:58

Veerman: Tvořili jsme si větší šance

PSV v úterý remizovalo před vlastními fanoušky s Dortmundem v rámci osmifinále Ligy mistrů, ne úplně spokojený přitom byl s konečným výsledkem Joey Veerman. Pětadvacetiletý záložník eindhovenského klubu si po skoneční utkání myslel, že jeho tým měl navíc. "Soupeř skóroval z nemožného úhlu, v prvním poločase jsme jinak měli my tři velké šance. Na téhle úrovni je musíte proměnit,” hodnotil. "Ve druhém poločase jsme pokračovali a na Dortmund plně tlačili. Možná mám jen na zápas jiný pohled, ale prostě mám pocit, že jsme měli my ty největší příležitosti. Dopadlo to smolně. Nemyslím si, že by bylo nezasloužené, kdybychom vyhráli."

vi.nl
21.02.202412:12

Individuální ocenění pro Veermana

Joey Veerman si odnesl cenu pro nejlepšího hráče prvního osmifinále Ligy mistrů mezi PSV Eindhoven a Dortmundem. Týmy se rozešly smírně 1:1, záložník odehrál celý zápas.

uefa.com
20.02.202423:57

PSV už má nového střeleckého krále

PSV v úterním osmifinálovém utkání milionářské soutěže zabralo po poločase a vyrovnalo průběžný stav díky proměněné penaltě, o kterou se postaral Luuk de Jong. Ten tak na této frontě, počínaje od roku 1992 v novodobé podobě Ligy mistrů, zaznamenal v dresu PSV svou devátou kariérní trefu, a předstihl tak v klubových statistikách Ruuda van Nistelrooye, jenž zapsal osm gólů.

20.02.202422:55

Z penalty srovnával účty de Jong

Výsledek prvního zápasu osmifinále Ligy mistrů: PSV Eindhoven - Borussia Dortmund 1:1 (56. de Jong z pen. - 24. Malen).

20.02.202422:10

Malen v Eindhovenu napodobil Robbena

Dortmund zvládl lépe první poločas prvního osmifinálového zápasu Ligy mistrů na půdě PSV. A o jediný gól se postaral Donyell Malen, který tak skóroval proti svému bývalému zaměstnavateli. Když se naposledy některý z Nizozemců trefil proti klubu ze své rodné země, psal se rok 2016, tehdy Arjen Robben pokořil v dresu Bayernu rovněž obranu eindhovenského giganta. Malen je mimochodem vůbec prvním, kterému se to povedlo ve vyřazovací části.

20.02.202421:48

Malen skóroval proti bývalému klubu

Poločasový výsledek prvního zápasu osmifinále Ligy mistrů: PSV Eindhoven - Borussia Dortmund 0:1 (24. Malen).

20.02.202420:10

Základní sestavy: PSV - Dortmund

Základní sestavy pro dnešní první osmifinále Ligy mistrů:

PSV Eindhoven: Benítez - Teze, Schouten, Boscagli, Dest - Tillman, Veerman, Saibari - Bakayoko, de Jong, Lozano

Borussia Dortmund: Kobel - Ryerson, Hummels, Schlotterbeck, Maatsen - Sabitzer, Can - Malen, Reus, Sancho - Füllkrug

soccerway.com
19.02.202420:46

PSV Eindhoven si pojistil Schikse

Niek Schiks je oporou rezervy PSV Eindhoven, který nyní 20letého odchovance posunul do prvního týmu. Odměnou je mu navíc prodloužení smlouvy do roku 2027.

vi.nl
17.02.202419:34

Start Bakayoka je nejistý

Trenér Peter Bosz neví, zda bude moci Johan Bakayoko nastoupit za PSV v úterním domácím zápase osmifinále Ligy mistrů proti Borussii Dortmund. Pravý krajní obránce chyběl v pátečním domácím utkání proti Heraclesu (2:0), protože byl nemocný.

17.02.202408:57

PSV Eindhoven zaznamenal 39 střel

PSV se v pátek večer utkalo s Heraclesem. Ten hrál od 13. minuty v deseti a nakonec prohrál "jen" 0:2. Celek z Eindhovenu na něj totiž poslal celkem 39 střel - jde o třetí nejvyšší počet od sezony 2010/2011 napříč soutěží.

x.com/optajohan
13.02.202411:37

Parrott zaujal větší kluby v Eredivisie

Irský útočník Troy Parrott byl v srpnu poslán na hostování z Tottenhamu do rotterdamského Excelsioru a podle serveru The 42 si jeho výkonů všimly prakticky všechny ambiciózní celky z Eredivisie, konkrétně PSV, Ajax, Feyenoord i Alkmaar. Dvaadvacetiletý rodák z Dublinu je aktuálně nejlepším střelcem svého mužstva, zaznamenal dosud na ligové scéně 7 gólů v 18 zápasech. Konkrétní jednání ze strany nizozemských klubů s tím z Londýna by mohla započít během léta.

getfootballnewsbene.com
03.02.202419:04

Sestavy: Ajax - PSV

Sestavy pro dnešní šlágr Eredivisie:

Ajax: Ramaj - Gooijer, Šutalo, Hato, Rensch - Henderson, Hlynsson, Taylor - Berghuis, Brobbey, Bergwijn.

PSV: Benítez - Teze, Ramalho, Boscagli, Dest - Mauro Júnior, Schouten, Saibari - Bakayoko, De Jong, Lozano.

vi.nl
01.02.202411:21

Union získal Vertessena

1. FC Union Berlín podepsal smlouvu s 23letým útočníkem Yorbe Vertessenem z PSV Eindhoven. Rodák z Tienenu strávil konec minulé sezony na hostování v belgickém klubu Royale Union Saint-Gilloise. V této sezoně odehrál v Eredivisii jen 142 minut - stihl však vstřelit tři góly a přidal také asistenci. Německý celek za jeho příchod zaplatil 4,75 milionu eur.