NEC Nijmegen Nizozemsko - NEC Nijmegen - Zprávy

BV De Graafschap - NEC Nijmegen 2:2

De Graafschap na domácí půdě sahal po fantastickém vítězství, avšak Nijmegen i v deseti dvěma góly v závěru vyrovnal na konečných 2:2.

Preview: BV De Graafschap - NEC Nijmegen

V prvním sobotním zápase 30. kola nizozemské Eredivisie se pokusí poslední De Graafschap zabojovat a proti silnému Nijmegenu získat cenné body o záchranu.

NEC Nijmegen - FC Twente 1:1

Twente nezvládlo závěr předehrávky 28.kola na půdě Nijmegenu a po inkasované brance si odváží z tohoto utkání pouze bod za remízu 1:1.

Preview: NEC Nijmegen - FC Twente

Twente přijíždí ve 29. kole hájit druhou příčku do Nijmegenu, který již čtyři zápasy nevyhrál a je devátý.

NEC Nijmegen - Willem II 0:0

NEC Nijmegen doma zaváhal proti Willem II a tak po devadesáti minutách na tabuli svítil nerozhodný stav 0:0.

Preview: NEC Nijmegen - Willem II

NEC Nijmegen stále bojuje o pohárovou Evropu, a pokud si ji chce opravdu zahrát, měl by v rámci utkání 28. kola holandské Eredivisie porazit na domácí půdě Willem II z Tilburgu.

ADO Den Haag - NEC Nijmegen 3:0

Den Haag tímto drtivým vítězstvím oddálil své sestupové starosti, ačkoliv měl o výhře jasno až po hodině hry.

Preview: ADO Den Haag - NEC Nijmegen

Dalším nedělním utkáním 27. kola nizozemské Eredivisie bude důležitý souboj mezi ADO Den Haag, který na své půdě přivítá silný Nijmegen.

NEC Nijmegen - AZ Alkmaar 0:1

Alkmaar si napravil chuť po nepovedeném pohárovém čtvrtku. Jaliens brzy po druhé půli vstřelil jediný gól utkání a opět svému týmu upevnil vedení v lize. NEC Nijmegen by mohl ztracené body postrádat v závěrečných bojích o pohárovou Evropu.

Preview: NEC Nijmegen - AZ Alkmaar

Devátý Nijmegen přivítá svého neoblíbeného protivníka, lídra nizozemské Eredivise AZ Alkmaar. Oba týmy půjdou za psychickým vzpružením po nepovedeném poháru.

FC Volendam - NEC Nijmegen 1:1

NEC Nijmegen ve Volendamu prohrával po celý zápas. Senzaci však nedovolil a v nastaveném čase dokázal Nijmegen srovnat.

Preview: FC Volendam - NEC Nijmegen

Nováček z Volendamu a hlavní adept na sestup přivítá na svém stadionu ambiciózní celek z Nijmegenu.

Hamburger SV - NEC Nijmegen 1:0

Hamburk bez problémů zvítězil i v domácí odvetě nad holandským Nijmegenem a s přehledem postoupil i v trochu oslabenější sestavě do osmifinále poháru UEFA. Ovšem holandský soupeř tentokrát nechtěl dát svou kůži zdarma a inkasoval pouze jednou, i postup do 3. kola je však pro něj úspěch. Nicméně obě strany předvedli velmi mizerný výkon s minimem gólových možností.

Preview: Hamburger SV - NEC Nijmegen

HSV musí stále bojovat na dvou frontách a na obou by chtěl dosáhnout těch nejvyšších cílů. Zatím má nakročeno celkem slušně, jenomže dlouhá cesta ještě zdaleka nekončí. Nicméně duel s holandským Nijmegenem by už měl být pouze formalitou, výhra 3:0 z prvního zápasu dává téměř stoprocentní jistotu. Jenže nikdy neříkej nikdy...

FC Utrecht - NEC Nijmegen 0:2

Závěrečné minuty rozhodli zápas v Utrechtu kam přijel Nijmegen a díky bojovnosti vlastních hráčů si odváží důležité tři body za vítězství 0:2.