Konečná pro Herthu a Bochum

Úterní výsledky Německého poháru.  
31.10.2007 | Aktuality | žádný komentář
21.10.2019 Schaaf se vrací do Werderu
Thomas Schaaf v minulosti hrával za Werder, následně dlouhé roky pracoval jako jeho trenér a nyní se do Brém vrací. Nebude se ale angažovat u prvního týmu, stal se asistentem Konrada Fünfstücka u rezervy. (sport1.de)
15.06.2019 Jacobsen bude hostovat v Magdeburgu
Dvaadvacetiletý levý obránce Thore Jacobsen bude rok hostovat v Magdeburgu. Ve Werderu Brémy zatím hrál především za třetiligovou rezervu. (kicker.de)
12.06.2018 Sandhausen získal Žirova a Verlaata
Alexandr Žirov a Jesper Verlaar budou od nadcházejícího ročníku hrát za Sandhausen. Prvně jmenovaný se do Německa vydává z Jeniseje Krasnojarsk a nizozemský stoper pro změnu přichází z rezervního mužstva Werderu Brémy, přičemž oba dostali kontrakty do roku 2020. (transfermarkt.de)
03.02.2017 Yatabaré zůstává v rezervě Werderu
Pouze za rezervní celek Werderu Brémy bude nastupovat Sambou Yatabaré. Ten byl v listopadu přeřazený do juniorského týmu kvůli nedostatečné tréninkové morálce a nyní se kouč Alexander Nouri rozhodl, že malijského středopolaře zatím nepovolá zpátky do bundesligového mužstva. (transfermarkt.de)
08.09.2016 Wolf bude chytat za rezervní mužstvo
Pouze za rezervní celek Werderu Brémy bude chytat Raphael Wolf. Ten za poslední sezónu nenastoupil ani k jednomu jedinému soutěžnímu utkání, přestože před čtyřmi lety dorazil z Kapfenbergu jako potencionální brankářská jednička. (transfermarkt.de)
04.04.2014 Zander bude pokračovat ve Werderu
Luca Zander se může těšit na to, že v budoucnosti dostane šanci prosadit se do prvního týmu Werderu. 18letý obránce zatím hraje v rezervě, vedení německého klubu s ním pak podepsalo kontrakt na příští tři roky. (bundesliga.de)
09.11.2011 Werder si pojistil Röckera
Cimo Röcker se může těšit z prvního profesionálního kontraktu, Werder Brémy se se sedmnáctiletým obráncem dohodl na spolupráci do léta 2014.
20.04.2011 Wolter ke kormidlu St. Pauli?
Holger Stanislawski po sezoně odejde ze St. Pauli do Hoffenheimu a vedení hamburského klubu už začalo s hledáním náhrady. Jméno prvního kandidáta je z Werderu, St. Pauli má zájem o kouče rezervního týmu Werderu Thomase Woltera.
Další expres zprávy
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!
Poslední zápas
17.05.Werder Brémy II - Altonaodl.
Tabulka
 TýmZB
4.SV Drochtersen / Assel2544
5.Eintracht Norderstedt2440
6.Werder Brémy II2539
7.KSV Holstein Kiel II2436
8.Schwarz-Weiß Rehden2435
zatím žádní fanoušci
Všichni fanoušci