FC Ingolstadt 04 Německo - FC Ingolstadt 04 - Zprávy

Eintracht Frankfurt - FC Ingolstadt 04 1:1

Frankfurtští chtěli doma opravdu hodně vyhrát. Běhali, bojovali, stříleli. Nicméně na víc než remízu to proti Ingolstadtu prostě nestačilo. Barážovou pozici tedy ani po pětadvacátém kole neopustí.

Preview: Eintracht Frankfurt - FC Ingolstadt 04

Eintracht Frankfurt v minulém kole nestačil na Herthu Berlín. A protože Werder Brémy porazil Bayer Leverkusen, spadli Orli na barážovou pozici. Začalo tedy poměrně reálně hrozit, že by se v příští sezoně mohla v tak parádním stánku, jakým Commerzbank-Arena bezesporu je, hrát pouze druhá Bundesliga.

Ingolstadt neudržel vedení a rozešel se s Kölnem smírně

Podobně jako při prvním vzájemném měření sil si Ingolstadt s Kölnem body podělily. Domácí se sice chvíli před poločasovou přestávkou ujali vedení, to však po změně stran neudrželi a nakonec mohli být za smírný stav ještě rádi...

Doma sebevědomě se prezentující Ingolstadt přivítá Köln

Vložené kolo německé Bundesligy nám kromě jiných přinese i úterní souboj mezi Ingolstadtem a Kölnem. Dojde tak na střetnutí tabulkových sousedů, kteří mají blíže k pohárovým než k sestupovým příčkám a mohou tak do utkání jít s naprostým klidem...

Hamburger SV - FC Ingolstadt 04 1:1

Zápas mezi Hamburkem a Ingolstadtem byl spíše boj a fotbalový fajnšmekr se tak při sledování tohoto duelu příliš nenabažil. Favorizovaná družina Bruna Labbadii se ujala brzkého vedení, když se prosadil Josip Drmić, hosté však po zlepšeném výkonu ve druhém poločase dokázali zásluhou Lukase Hinterseera vyrovnat na konečných 1:1.

Preview: Hamburger SV - FC Ingolstadt 04

HSV má v domácím prostředí obvykle problém s tím předvést kvalitní výkon. Jenže to samé platí i pro Ingolstadt, když hraje venku.

FC Ingolstadt 04 - Werder Brémy 2:0

Brémská mizérie pokračuje. Tradiční klub dnes opět prohrál, na půdě nováčka z Ingolstadtu padl po brankách Benjamina Hübnera (12') a Lukase Hinterseera (89') 0:2 a nadále zůstává hluboko ponořen do sestupové bitvy. Naopak domácí si mohou užívat klidného středu tabulky..

Preview: FC Ingolstadt 04 - Werder Brémy

Nováček z Ingolstadtu má šanci navýšit náskok na sestupové příčky na devět bodů. Musí sice porazit Werder Brémy, to ale v tuto chvíli nevypadá jako nesplnitelný úkol - tradiční klub se trápí a sám má záchranářských starostí až nad hlavu..

VfL Wolfsburg - FC Ingolstadt 04 2:0

Po sedmi zápasech se Vlci z Wolfsburgu konečně dočkali výhry. Díky ní zůstávají v tabulce před soupeřem z Ingolstadtu.

Preview: VfL Wolfsburg - FC Ingolstadt 04

Od 13. kola čeká Wolfsburg v Bundeslize na všechny tři body. To Ingolstadt je od stejné doby ukořistil hned třikrát. Naposledy v minulém kole, kdy přehrál Augsburg.

FC Ingolstadt 04 - FC Augsburg 2:1

Ingolstadt zaznamenal důležitou domácí výhru proti Augsburgu. Dlouho se zdálo, že se oba celky rozejdou remízou, pět minut před koncem však o konečném skóre 2:1 rozhodl z penalty Moritz Hatrmann..

Preview: FC Ingolstadt 04 - FC Augsburg

Ingolstadt se připravuje na zápas s Augsburgem, který by vzhledem k postavení obou týmů v tabulce měl přinést vyrovnanou, ale určitě ne nudnou podívanou.

Pekhart přestoupil z Ingolstadtu do AEK Atény

Český fotbalista Tomáš Pekhart přestoupil z německého Ingolstadtu do AEK Atény. V řeckém klubu podepsal smlouvu do června 2017 s opcí na další dva roky. Klub to oznámil na svém webu.

Pekhart odletěl do Atén dojednat angažmá v AEK

Český fotbalista Tomáš Pekhart by ještě před pondělním koncem přestupního období mohl změnit dres. Včera přiletěl do Atén, kde jedná o angažmá v místním celku AEK. Zatím není jasné, zda by z bundesligového Ingolstadtu přestoupil, či v předním řeckém klubu jen hostoval.

Borussia Dortmund - FC Ingolstadt 04 2:0

Borussia Dortmund zvládla letošní premiérový duel v Signal Iduna Parku a díky zaváhání svých soupeřů má na druhém místě náskok už deseti bodů. Dnešní vítězství 2:0 se nerodilo lehce, Ingolstadt hrál velmi dobře v obraně a hrozil z rychlých protiútoků. Nakonec ale domácí dvěma góly v závěrečné čtvrthodině spasil kanonýr Pierre-Emerick Aubameyang.