Carl Zeiss Jena Německo - Carl Zeiss Jena - Expres Zprávy

22.02.200819:51

Šimák opět skóroval

Jméno záložníka Carl Zeiss Jeny Jana Šimáka poletí po dnešním utkání druhé německé ligy opět nahoru. V zápase s FSV Mainz 05 rozvlnil síť v 59. minutě a navíc se výrazným způsobem podílel i na druhé brance svého týmu. Duel nakonec skončil smírně 2:2.

08.02.200819:41

Šimák opět vstřelil gól

Bývalý záložník pražské Sparty Jan Šimák je ve svém klubu Carl Zeiss Jena znovu opěvován. V 68. minutě utkání na hřišti St. Pauli totiž proměnil pokutový kop a poslal svůj tým do vedení. Zápas ale nakonec skončil smírně 2:2.

23.01.200821:15

Šimák se v přípravě blýskl hattrickem

Hattrickem do sítě bundesligového Wolfsburgu se dnes předvedl český záložník Jan Šimák, ani tím ale prohru druholigové Jeny neodvrátil. V přípravném utkání totiž favorit po prohraném poločase přidal a nakonec zvítězil 4:3. Šimák se trefil dvakrát z přímého kopu, třetí gól přidal z penalty.

23.01.200809:50

Kikuchi nakonec zamířil do Jeny

Japonec Naoya Kikuchi, který v prosinci neuspěl na zkoušce ve Wolfsburgu, podepsal smlouvu s druholigovým klubem Carl Zeiss Jena. 22letý záložník nemůže ve své vlastní hrát do června, protože byl potrestán za pohlavní styk s 15letou dívkou.

22.12.200712:36

Jena opět mění trenéra

Valdas Ivanauskas na lavičce druholigové německé Jeny příliš dlouho nevydržel, vedení klubu po dvanácti zápasech znovu sáhlo ke změně. V jarní části sezony se tým pokusí zachránit v soutěži Henning Bürger.

30.11.200720:10

Šimák zařídil výhru Jeny

Německý druholigový klub Carl Zeiss Jena porazil Erzgebirge Aue 2:1. O vítězství domácího celku se postaral český záložník Jan Šimák, který v 89. minutě proměnil pokutový kop.

07.11.200718:15

Torghelle si čtyřikrát nezahraje

Sandor Torghelle bude ještě dlouho litovat svého chování během pohárového utkání s Norimberkem. Záložník druholigového německého klubu Carl Zeiss Jena si po obdržení druhé žluté karty neodpustil několik poznámek na adresu rozhodčího a od disciplinární komise dostal stop na čtyři zápasy.

01.11.200708:16

Norimberk pohár znovu nezíská

Německý pohár přišel už ve druhém kole o svého obhájce. Norimberk prohrál po penaltovém rozstřelu na hřišti druholigové Jeny.

17.09.200716:16

Carl Zeiss Jena hledá trenéra

Tragický start do sezony stál místo trenéra Franka Neubartha, toho od svého kormidla odvolalo vedení druholigového německého klubu Carl Zeiss Jena.