Borussia Mönchengladbach Německo - Borussia Mönchengladbach - Zprávy

Eintracht se rozešel s Hříbaty smírně

Po postupu do finále Evropské ligy se Eintracht představil v Bundeslize a doma z toho byla jen remíza 1:1 s Mönchengladbachem. Oběma celkům už fakticky o nic nešlo a dělba bodů je vzhledem k dění na hřišti spravedlivá. Mönchengladbach poslal rychle do vedení Pléa, ale ve druhém poločase srovnal Paciência.

Eintracht přepíná na Bundesligu, doma hostí "Hříbata"

Eintracht Frankfurt je po 42 letech ve finále evropského poháru, ale než se v Seville postaví skotským Rangers FC, čekají ho poslední dva zápasy Bundesligy proti Mönchengladbachu a Mohuči. V lize už nemůže dosáhnout valných úspěchů, přesto chce domácí duel s Hříbaty zvládnout a naladit formu před vrcholem sezony.

Freiburg má náhradu za Schlotterbecka, vrátí se Ginter

Matthias Ginter už koncem prosince oznámil, že nepodepíše novou smlouvu v Borussii Mönchengladbach, dnes pak byly potvrzeny sílící spekulace o jeho další budoucnosti. Německý obránce se vrátí do mateřského Freiburgu...

Lipsko vyhořelo v Mönchengladbachu a boj o elitní čtyřku si opět zkomplikovalo

Lipsko podruhé za sebou v Bundeslize selhalo a dvě kola před koncem opustilo pozice zaručující skupinovou fázi Ligy mistrů. Do té se také může dostat z Evropské ligy, jelikož v úvodním semifinále proti skotskému Rangers zvítězilo 1:0, a v případě celkového triumfu ho elitní společnost nemine, ovšem určitě by chtělo mít definitivní jistotu z ligového umístění. Momentálně je v tabulce na pátém místě se čtyřiapadesáti body o bod za čtvrtým Freiburgem.

Lipsko nemá nárok na odpočinek, v pondělí narazí na Gladbach

RB Lipsko si skvělým jarem zařídilo hodně nabitý program na závěr sezony a stále nahání tři zajíce. Ten bundesligový mu lehce utekl díky ztrátě s Unionem Berlín, kterou se nyní pokusí napravit na půdě Gladbachu.

Freiburg otočil s Borussií dvoubrankové manko, i přesto s ním ale nakonec remizoval po divokém výsledku 3:3

Jedno z největších překvapení letošního ročníku Bundesligy se dlouhodobě nachází ve vynikající formě a v průběhu tohoto týdne dokonce postoupilo do finále německého poháru, ve kterém se pokusí získat senzační triumf proti favorizovanému Lipsku. Nyní mu na ligové scéně vůbec nevyšel začátek s Mönchengladbachem a už po necelé čtvrthodině prohrával o dvě trefy, pak ale zabral a rázem vedl 3:2. Ve třetí nastavené minutě však o výhru přišel, jelikož vyrovnávací gól vsítil Lars Stindl.

Freiburg jde v boji o Ligu mistrů do finiše, porazí i Mönchengladbach?

Freiburg se utká v sobotu odpoledne ve 31. kole bundesligy s Borussií Mönchengladbach. Zatímco podle předsezónních prognóz by měla o Ligu mistrů v tuto chvíli bojovat Borussia, realita je opačná.

Köln ve 30. kole vyloupil Borussia-Park

Jednou branku se pod vítězství 3:1 opět podepsal Anthony Modeste. Hlavně díky jeho střelecké potenci se klub z města nad řekou Rýn pere o účast v pohárové Evropě. Naopak Gladbach musí spíše počítat s tím, že sezonu v lepším případě dohraje ve středu tabulky.

Rheinland Derby na pořadu dne: Mönchengladbach se chce přiblížit Kolínu nad Rýnem

Mönchengladbach v téhle sezóně zatím neměl moc důvodů k radosti. Pokud se mu ovšem zdaří udržet současné pravidelné sbírání bodů, mohl by se ještě zapojit do pranice o postup do evropských pohárů na ročník následující. A že zrovna tento duel pro něj a jeho fanoušky bude představovat důležitý artikl. Vyzve totiž v derby svého úhlavního rivala z Kolínu nad Rýnem.

Gladbach podle očekávání zvítězil na stadionu posledního Fürthu

Hříbata sice také neprožívají nejlepší sezonu, nicméně během jara svá představení zlepšila a v tabulce pomalu stoupají vzhůru. Tentokrát bodovala ve čtvrtém utkání v řadě, zatímco soupeř po dvou remízách připisuje devatenáctou porážku v sezoně.

Mönchengladbach nepadl třikrát v řadě, sérii nemíní ve Fürthu přerušovat

Mönchengladbach ještě nemá naplno vyřešenou otázku záchrany, může ovšem nyní najít dost odpovědí po tomto střetnutí na půdě posledního Fürthu, který se pomalu a jistě blíží pouze zpátečnímu přesunu do nižší sféry. Pokud se hostům zdaří zvládnout roli favorita a uzmou tři body, měli by zbytek sezóny dohrávat v poklidu. Polštář na pásmo sestupu by byl bezpečný.

Ozvěny z Bundesligy: Má Hříbata mi rozumějí. Alespoň občas

Dvě výhry v řadě a jeden povedený poločas k tomu vyvolaly zdání o tom, že se Mönchengladbach konečně dostává do formy. Avšak první vítězství přišlo proti ještě horší Hertě, druhé daroval neukázněný fanoušek Bochumi a potřetí už se body dělily. V Gladbachu se možná hnuli správným směrem a sestup zde již není tématem. Nervózní pohled na počínání trenéra Adiho Hüttera ovšem přetrvává.

Gladbach remizovala s Mohučí 1:1

Boj o střed tabulky skončil smírem. Borussia sice ovládla první poločas brankou Embola, ale po změně stran vyrovnal na konečných 1:1 Karim Onisiwo. Mohuč dokonce v závěru sahala po vítězství, ale její šance pochytal švýcarský brankář Sommer.

Boj o střed tabulky obstarají Mönchengladbach s Mohučí

Borussia Mönchengladbach by se jistě ráda viděla v tabulce výše, ale průběh sezony jí to zkrátka nedovolil. Před reprezentační přestávkou se ale Hříbata nadechla k dobrým výsledkům a porazila jak Herthu, tak i Bochum. O třetí výhru v řadě budou usilovat v Borussia-Parku proti desáté Mohuči.

Předčasně ukončený ligový zápas v Bochumi skončil výhrou Mönchengladbachu

Bundesligový zápas mezi Bochumí a Mönchengladbachem, který byl minulý týden kvůli výtržnostem fanoušků předčasně ukončen, skončil vítězství hostující Borussie 2:0. Rozhodla o tom dnes disciplinární komise německého svazu.