1. FSV Mainz 05 Německo - 1. FSV Mainz 05 - Zprávy

Freiburg v lize napotřetí vyhrál a bodově se dotáhl na vedoucí Union

Freiburg v předchozích dvou zápasech nevstřelil jediný gól a musel se spokojit s dvěma bezbrankovými remízami, ovšem teď v 8. kole Bundesligy skvěle zvládl první poločas utkání s Mohučí a nakonec ji porazil 2:1. Jeho výhru opět zařídil kanonýr Michael Gregoritsch, který měl prsty v obou gólech. FSV po změně stran přidalo a v samém závěru bylo blízko k vyrovnání, avšak domů nakonec odjíždí s prázdnou.

Freiburgu se v úvodu daří, na Mainz však v poslední době moc neumí

Freiburg zatím prochází sezonním programem jako nůž máslem. Klubu se daří v Bundeslize i Evropské lize, v sobotu se ovšem může těšit na pořádnou prověrku. Mainz totiž na SCF v poslední době umí, v probíhajícím ročníku je navíc expertem na venkovní výhry.

Mohuč díky gólu z poslední minuty odvrátila druhou porážku v řadě

Svěřenci Bo Svenssona se zatím neprezentují tak stabilními výkony, jako tomu bylo v minulé sezoně. Nicméně i přesto dokázali v sedmi duelech nahrát jedenáct bodů. Herthu může dvoubodová ztráta naopak mrzet, protože má velmi blízko k sestupovému pásmu.

Hertha by na půdě Mohuče ráda pokračovala v natahování zatím krátké série neporazitelnosti

Po prvních čtyřech bundesligových kolech uzmula Hertha na své konto pouze jediný bod, ale v minulých dvou zápasech vykázala zlepšení, skolila venku Augsburg, remizovala pak doma s Leverkusenem, a tak by ráda v nastoleném trendu pokračovala i na půdě Mohuče. Domácí se každopádně musejí zpovídat svým fanouškům po předešlé vysoké prohře s Hoffenheimem.

Hoffenheim doma jasně přehrál Mohuč

Přitom kdo ví, jak by to dopadlo, kdyby Alexander Hack neposlal svůj tým v závěru úvodního poločasu do deseti. Po změně stran TSG víceméně dominovali a pod čtyřgólový příděl se podepsali i Andrej Kramarić a Pavel Kadeřábek. Rázem je z toho patrně dočasné druhé místo v tabulce, na které die Nullfünfer ztrácejí z šesté pozice pouhé dva body.

Dva roky už Hoffenheim nad Mohučí nevyhrál, nyní je ve formě

Přes úvodní porážku i ztrátu z minulého kola si TSG Hoffenheim nevede špatně a pokud by doma porazil Mohuč, mohl by se protlačit i do první čtyřky. Pro Breitenreiterovy svěřence je to velká výzva, protože dva roky už se nestalo, aby Hoffenheim ve vzájemných zápasech na Mohuč vyzrál.

Famózní přímák Aaróna Martína přisoudil Mohuči výhru nad Mönchengladbachem

Mönchengladbachu se nepovedlo navázat na poslední cenný výsledek v duelu s Bayernem a doma utrpěl po čtyřzápasové sérii bodových zisků svou první porážku v sezóně. Mohuč se naopak slušně revanšovala za poslední výpadek s Leverkusenem, tentokráte hrála v obranné fázi solidněji, udržela čisté konto a díky trefě Aaróna Martína Caricola slavila finální výhru.

Mönchengladbach po bodovém zápise z Bavorska přivítá nevyzpytatelnou Mohuč

Po několika úvodních vystoupeních můžeme opatrně zahlásat, že letos by se měla konat jiná sezóna, než tomu bylo loni. Mönchengladbach společně s Bayernem, Unionem a Kolínem nad Rýnem zůstal po čtyřech odehraných kolech neporažený, přičemž opravdu velká spokojenost určitě zavládla po minulém klání v Mnichově. Dobrou formu tak míní potvrdit proti Mohuči.

Poločasová smršť přinesla Leverkusenu první vítězství

Bayer Leverkusen poprvé v sezoně vyhrál a stačil mu na to první poločas. Výhru 3:0 nad Mohučí poněkud kazí špatná disciplína, neboť Bayer dohrával bez dvou vyloučených hráčů.

Leverkusen stále čeká na úspěch. Utne sérii porážek na půdě rozjeté Mohuče?

Asi tím nejhorším možným způsobem vstoupil do této sezóny Leverkusen. Nejenže okamžitě vyklidil pole z DFB-Pokalu, ani v Bundeslize následně nepotvrdil teze, že by se měl hýbat na předních pozicích stabilně a konstantně, a zapsal si pouze tři nezdary. Reputaci si tedy pokusí napravit v Mohuči, které od loňské sezóny dluží odplatu za poměrně hořkou únorovou prohru.

Jae-sug Lee vystřelil Mohuči výhru v Augsburgu

Až ve třetí minutě nastavení rozhodl o výhře Mohuče na půdě Augsburgu Jae-sug Lee. Vyrovnané utkání volalo po remíze, ale zahraný rohový kop v nastavení se stal domácím osudný. Už v prvním poločase skórovali nejprve Onisiwo a po něm Demirović.

Mohuč hodlá prodloužit sérii neporazitelnosti ve WWK Areně

Po dvou zápasech je bez porážky Mohuč, kterou v sobotu odpoledne čeká výjezd do bavorského Augsburgu. Die Fuggerstädter si po úvodním průšvihu napravili reputaci a zvítězili v Leverkusenu, a že nešlo o náhodu budou chtít potvrdit před vlastními diváky ziskem tří bodů.

Vítězové úvodního kola tentokráte nezářili a spravedlivě se podělili o body za bezbrankovou remízu

Mohuč i Union vstoupily do nového ročníku Bundesligy naprosto fantasticky a dokázaly zvítězit, ovšem nyní se ve vzájemném utkání v Opel Aréně soustředily spíše na defenzivní činnost a diváci se tak za celých devadesát minut nedočkali jediné branky. Celkově se urodilo jen sedm přímých střel mezi tři tyče a po vyložených možnostech doslova nebylo ani vidu, ani slechu. Oba celky se díky prozatímnímu zisku čtyř bodů nacházejí v horní polovině tabulky.

Mainz se utká s Unionem, oba jsou po prvním kole stoprocentní

Mainz se v neděli odpoledne utká s Unionem Berlín. V prvním kole obě družstva své zápasy vyhrála a případný vítěz bude tedy moci slavit vydařený vstup do sezóny.

Mohuč na úvod sezony těsně přehrála Bochum

Velkou zásluhu na tom měl Karim Onisiwo, jenž se postaral o obě branky hostujícího výběru. Nejen jeho kouč Bo Svensson věří, že se tentokrát podaří dosáhnout na pohárové příčky. Naopak od die Unabsteigbaren se čeká spíše umístění ve středu tabulky.