PŘÁTELSKY: Viktoria Plzeň - Dacia Kišiněv 4:1 (1:0).
Sestava Plzně: Sváček - Matějů (64. Řezník), Hubník (46. Hejda), Hájek, Janža (60. Limberský) - Petržela (60. Kopic), Hlavatý (64. Hromada), Hrošovský (84. Pihrt), Zeman (60. Kovařík) - Ivanschitz (64. Hořava) - Bakoš (60. Poznar). Trenér: Pivarník.

Negrescu novým koučem Dacie Kišiněv

Dacia Kišiněv má nového trenéra, druhý tým uplynulé sezony moldavské ligy přebírá Igor Negrescu.

28.05.201216:31

Moldavský pohár pro Milsami

Výsledek finále Moldavského poháru: CSCA Rapid Kišiněv - FC Milsami 0:0 i po prodloužení, 3:5 na penalty.

02.02.201216:46

Baumit Jablonec - Dacia Kišiněv 1:0

PŘÁTELSKY: Baumit Jablonec - Dacia Kišiněv 1:0 (0:0). Branka: 82. vlastní Ilescu. Sestava Jablonce: I. poločas: Špit - Eliáš, Pavlík, Beneš, Novák - Kopic, Piták, Jarolím, Jablonský - Třešňák, Vošahlík. II. poločas: Valeš - Zábojník, Kubista, Pavlík, Novák (68. Jablonský) - Vukadinovič, Vaněk, Loučka, Haurdič, Kovařík - Lafata. Trenér: Komňacký.

31.05.201007:29

Sheriff slaví double

Sheriff Tiraspol potvrdil svou dominanci v moldavském fotbale, po suverénním vítězství v lize slaví triums také v národním poháru. Ve finále zdolal Dacii Kišiněv 2:0.

22.05.200511:01

Výsledek finále moldavského poháru: Nistru Otači - Dacia Kišiněv 1:0, branka: 90. Dmitry Zharov.

01.05.200520:00

Výsledky odvetných střetnutí semifinále moldavského poháru: Politehnika - Dacia Kišiněv 0:0, první zápas 0:1, postupuje Dacia. Nistru Otaci - Tiligul Tiraspol 0:0, první zápas 1:1, postupuje Nistru. Finále je na programu 21. května.