Tiburones Rojos Veracruz Mexiko - Tiburones Rojos Veracruz - Expres Zprávy

30.10.201914:22

Veracruz vyhrál po 14 měsících

Hráči tradičního mexického klubu Veracruz se díky úterní výhře 1:0 nad Pueblou dočkali prvního vítězství v nejvyšší soutěži po 14 měsících. Mezitím se u týmu, v němž působí bývalí mexičtí reprezentanti Carlos Salcido a Ángel Reyna či turecký útočník Colin Kazim-Richards, vystřídalo šest trenérů. "Rudí žraloci" si v lize naposledy připsali plný bodový zisk loni v srpnu, poté následovala série 41 zápasů, z nichž 30 prohráli a v 11 remizovali. V tabulce je Veracruz se sedmi body poslední.

ČTK
21.10.201915:28

Hráči Veracruzu začali protestovat

Vedle násilností zasáhl minulý týden mexický fotbal také neobvyklý protest hráčů klubu Veracruz kvůli nevyplaceným mzdám. Fotbalisté se v úvodu pátečního domácího utkání proti Tigres odmítli dotknout míče a v prvních čtyřech minutách inkasovali bez odporu dvě branky. Poté začali normálně hrát, ale ztrátu nedotáhli a po porážce 1:3 jsou poslední v prvoligové tabulce.

ČTK
19.10.201911:03

Mexičané protestovali proti nevyplaceným mzdám

Nezvyklý protest zvolili hráči mexického klubu Veracruz. V ligovém utkání proti Tigres si nechali dát v úvodních čtyřech minutách dvě branky, aby upozornili na to, že jim klub nevyplácí mzdu. Hráči původně chtěli bojkotovat zápas docela, nakonec se rozhodli nastoupit, ale v úvodu nehráli. Hráči Tigres se k nim připojili v první minutě, pak vstřelili dvě branky bze odporu soupeře. Hráči Veracruz nakonec prohráli 1:3.

onefootball.com
02.01.201915:46

Kâzım-Richards bude hrát za Veracruz

Tiburones Rojos Veracruz získal Colina Kâzıma-Richardse. Zkušený útočník a bývalý turecký reprezentant přichází z konkurenčního Lobosu, další podrobnosti ani jedna ze stran neuvedla.

transfermarkt.de
03.07.201722:11

Milan odchází z Francie do Mexika

Guido Milan po pěti letech odchází z FC Metz. Argentinský obránce bude nově působit v Mexiku, na přestup ho získal celek Veracruz.

lequipe.fr
13.12.201521:17

Guadalajara a Veracruz se zajímají o Valdése

Víctor Valdés má s Manchesterem United kontrakt jen do konce letošní sezóny, změnit dres by však mohl již během ledna. Pokud by se tak stalo, mohl by bývalý španělský reprezentant odejít do Mexika, kde se o jeho služby zajímají Atlas Guadalajara a Veracruz.

transfermarketweb.com
10.08.201012:53

Macaluso zamířil do Mexika

Damian Macaluso se vrací na svůj rodný kontinent. 30letý Uruguayec zamířil po vypršení smlouvy v Nancy do mexického prvoligového klubu Tiburones Rojos. Zkušený stoper loni nastoupil k dvanácti ligovým utkáním, vstřelil jednu branku.