nenalezeny žádné články
20.05. Konfederační pohár pro Berkane
Jihoafrické Orlando Pirates dnes prohrálo už své třetí kontinentální finále za necelou dekádu, když na penalty podlehlo ve finále CAF Konfederačního poháru marockému RS Berkane. Pro severoafrický klub se jedná o druhý titul v klubové historii (2020), přičemž nadále platí, že druhou nejprestižnější africkou klubovou soutěž naposledy nearabský klub vyhrál roku 2017 (TP Mazembe).
27.05.2019 Zamalek vítězem Konfederačního poháru
Výsledek finále CAF Konfederačního poháru: Zamalek - Berkane 2:0 po penaltách (55. z penalty Alaa), první zápas 0:1.
11.07.2018 Hebei China Fortune získalo El Kaabiho
Ayoub El Kaabi je dalším hráčem, jenž si vyzkouší čínskou ligu. Marocký reprezentant z Berkane přestoupil do Hebei China Fortune, kde uzavřel smlouvu do konce roku 2020. (lequipe.fr)
22.07.2016 Karlsruher testuje obránce Maïgu
Hamidou Maïga by mohl nastupovat za Karlsruher. Druholigový německý celek malijského mládežnického reprezentanta, jenž nastupuje za Renaissance de Berkane, testuje. (transfermarkt.de)
Další expres zprávy
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!
Poslední zápas
20.05.Orlando Pirates - RS Berkane1:2p
zatím žádní fanoušci
Všichni fanoušci