nenalezeny žádné články
10.06. Hamrun Spartans nesmí do Ligy mistrů
Vítěz maltské fotbalové ligy byl vyřazen z příštího ročníku Ligy mistrů kvůli spojení s korupční aférou z minulosti. Prohřešek klubu Hamrun Spartans se váže k sezoně 2012/13, nicméně od té doby se tým do žádné evropské soutěže nekvalifikoval. Podařilo se mu to až letos, kdy získal první titul po třiceti letech. Místo Spartans by se měl v Lize mistrů představit vicemistr Hibernians, jehož čeká první předkolo soutěže. (ČTK)
27.01. Doumbia zamířil do Hamrun Spartans
Jasno o svém dalším angažmá má Seydou Doumbia. Bývalý reprezentant Pobřeží slonoviny, který byl po odchodu ze Sionu volným hráčem, se do konce sezóny upsal Hamrun Spartans. (transfermarkt.de)
04.10.2017 Zaccardo si zřejmě zahraje maltskou ligu
Cristian Zaccardo v červenci ukončil smlouvu s Vicenzou a jeho další kroky mají směřovat na Maltu. Zkušený italský obránce se údajně včera dohodl na angažmá s Vallettou, podle posledních zpráv ovšem nakonec změnil názor a bude hrát za konkurenční Hamrun Spartans. (football-italia.net)
18.01.2011 Míca místo do Brna zamířil na Maltu
Útočník Tomáš Míca fotbalisty Zbrojovky Brno neposílí. Sedmadvacetiletý hráč se s týmem měsíc připravoval, ale nakonec zamíří do maltského týmu Hamrun Spartans. V pátém klubu tamní ligy už působí bývalý hráč Brna Martin Hrubša. "V Brně jsme se nedomluvili na podmínkách," uvedl Míca, jemuž nabídl angažmá i poslední tým prvoligové tabulky Ústí nad Labem. "Vedení klubu mělo zájem o pokračování mé zkoušky, ale nechtěl jsem už čekat na nejisté angažmá. Proto jsem dal přednost nabídce z Malty," řekl Míca.
Další expres zprávy
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!
Zápasy
klub momentálně nehraje v žádné soutěži vedené v naší databázi