nenalezeny žádné články
04.10.2017 Zaccardo si zřejmě zahraje maltskou ligu
Cristian Zaccardo v červenci ukončil smlouvu s Vicenzou a jeho další kroky mají směřovat na Maltu. Zkušený italský obránce se údajně včera dohodl na angažmá s Vallettou, podle posledních zpráv ovšem nakonec změnil názor a bude hrát za konkurenční Hamrun Spartans. (football-italia.net)
18.01.2011 Míca místo do Brna zamířil na Maltu
Útočník Tomáš Míca fotbalisty Zbrojovky Brno neposílí. Sedmadvacetiletý hráč se s týmem měsíc připravoval, ale nakonec zamíří do maltského týmu Hamrun Spartans. V pátém klubu tamní ligy už působí bývalý hráč Brna Martin Hrubša. "V Brně jsme se nedomluvili na podmínkách," uvedl Míca, jemuž nabídl angažmá i poslední tým prvoligové tabulky Ústí nad Labem. "Vedení klubu mělo zájem o pokračování mé zkoušky, ale nechtěl jsem už čekat na nejisté angažmá. Proto jsem dal přednost nabídce z Malty," řekl Míca.
Další expres zprávy
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!
Poslední zápas
29.11.Hamrun - Zejtun Cor.4:0
Další zápas
04.12.
17:00
Lija Athletic - Hamruninfo
Tabulka
 TýmZB
1.Sliema Wanderers919
2.Hamrun Spartans918
3.Gzira United918
4.Hibernians FC917