Gzira United Malta - Gzira United - Expres Zprávy

17.08.202320:51

Plzeň zvítězila i na Maltě

Výsledek odvetného utkání třetího předkola Konferenční ligy: Gzira - Plzeň 0:2 (47. Traoré, 70. Vlkanova), první zápas 0:4, postupuje Plzeň.

17.08.202319:46

Plzeň hraje na Maltě bez branek

Poločasový výsledek odvetného utkání třetího předkola Konferenční ligy: Gzira - Plzeň 0:0.

17.08.202318:20

Základní sestavy: Gzira - Plzeň

Základní sestavy pro dnešní odvetný duel předkola Konferenční ligy:

Gzira: Cassar - Thiaguinho, Gabriel Mentz, Chabá, Marcelo Dias - Scerri, A. Borg, Romero - Macula, B. Borg, Riascos

Plzeň: Jedlička - Holík, Hranáč, Jemelka, Mosquera - Traoré, Paluska, Kalvach - Vlkanova, Kliment, Šulc

uefa.com
10.08.202323:27

Abdilla: Byl vidět velký rozdíl

Velmi jednoznačně dopadl první zápas 3. předkola Konferenční ligy mezi Plzní a Gzirou. A hostující trenér Darren Abdilla po utkání sportovně uznal porážku. "Na hřišti byl vidět velký rozdíl mezi námi a Plzní. Věděli jsme, že to bude těžké, zvlášť venku. Lepší tým zaslouženě vyhrál o čtyři góly,” uvedl. "Nejsme zvyklí pravidelně hrát takové zápasy. Úroveň naší ligy určitě není taková jako úroveň české nejvyšší soutěže. Byla to pro kluky zkušenost. V odvetě bude vedro, ale pro oba týmy. Nezískáme superschopnosti tím, že budeme hrát na sluníčku. Plzeň bude opět lepším týmem. Neházíme ale ručník do ringu, budeme bojovat a pokusíme se uhrát dobrý výsledek."

ČTK
10.08.202320:57

Plzeň neměla problém s Gzirou

Výsledek prvního utkání třetího předkola Konferenční ligy: Plzeň - Gzira 4:0 (10. Bucha, 23. Durosinmi, 73. Šulc, 90+4. Kopic).

10.08.202319:50

Plzeň vede o dvě branky

Poločasový výsledek prvního utkání třetího předkola Konferenční ligy: Plzeň - Gzira 2:0 (10. Bucha, 23. Durosinmi).

10.08.202318:09

Základní sestavy: Plzeň - Gzira

Základní sestavy pro dnešní duel předkola Konferenční ligy:

Plzeň: Staněk - Hejda, Hranáč, Dweh - Jirka, Bucha, Kalvach, Cadu - Durosinmi, Šulc - Chorý.

Gzira: Cassar - Marcelo Dias, Carlos Chaba, Mentz, Thiaguinho - Mendonza, Romero, Borg - Essaka, Scerri, Wilkson.

02.08.202321:40

Plzeňští případně narazí na Gziru

Plzeňští fotbalisté se v případě postupu přes kosovskou Dritu střetnou ve 3. předkole Evropské konferenční ligy s maltským týmem Gzira. Ten dnes v odvetě 2. předkola podlehl 1:2 na hřišti lucemburského Dudelange, v součtu s úvodní výhrou 2:0 ale postoupil do další fáze. Mírně favorizovaný Dudelange měl v odvetě velkou převahu, kterou přetavil ve vyrovnání stavu dvojzápasu v 38. a 84. minutě francouzský útočník Hadji. V 87. minutě ale rozhodl z ojedinělé šance o postupu hostů Brazilec Wilkson.