Honvéd Budapešť Maďarsko - Honvéd Budapešť - Expres Zprávy

27.07.200909:40

Pastva jde do Honvédu

Slovenský obránce Milan Pastva se stane novou posilou maďarského Honvédu. Hráč uvedl, že s týmem absolvoval dva tréninky a s vedením klubu se dohodl na tříleté smlouvě.

26.05.200921:25

Honvéd získal Maďarský pohár

Honvéd Budapešť se může radovat ze zisku Maďarského poháru. V odvetě finále, které bylo hráno na dva zápasy, remizoval s celkem ETO Györ 0:0, což mu k celkovému vítězství stačilo, jelikož v prvním zápase vyhrál 1:0.

20.05.200920:39

Honved krůček od pohárového triumfu

Honved je velice blízko k zisku Maďarského poháru, v prvním finalovém zápase vyhrál v Györu brankou Abrahama ze 71. minuty 1:0.

25.02.200921:50

Honved převzal Sisa

Tibor Sisa byl jmenován novým trenérem Honvedu Budapešť. Před ním maďarský klub vedl Gábor Pölöskei, který byl v pondělí propuštěn.

23.02.200920:52

Honved propustil trenéra

Gábor Pölöskei již není trenérem Honvedu Budapešť. Vedení maďarského klubu ho odvolalo a kormidla se ujal dosavadní asistent József Csábi.

05.07.200819:54

Teplice na úvod prohrály

Teplice vstoupily do Poháru Intertoto domácí porážkou s Honvédem Budapešť. Výsledek: Teplice - Honvéd Budapešť 1:3 (58. Lukáš - 35. Hercegfalvi, 82. Abraham, 90. Abbas)

09.05.200721:23

Maďarský pohár pro Honved

Výsledek finále Maďarského poháru: Honved - Debrecen 1:1, 2:2 po prodloužení, 3:1 na pokutové kopy. Branky: 28. Ivancics, 103. Szabo z penalty - 69. Zdolnai, 97. Sidibe z penalty.

30.12.200415:00

Maďarský klub Kispest-Honved se trochu překvapivě rozhodl odvolat v zimní přestávce trenéra Gyorgy Bognara. Podle všeho jsou důvodem jeho odvolání neshody s italským vlastníkem klubu Pierem Pinim.

06.05.200415:36

Vítězem maďarského poháru se po dvacáté v historii stali fotbalisté Ferencvaros Budapešť, kteří ve finále porazili Kispest 3:1. Branky vítězů stříleli Attila Tokoli, Zoltan Gera a Thomas Sowunmi. Čestný úspěch poraženého týmu zaznamenal Tibor Babik.