Szabó si hledá angažmá

Otto Szabó už nebude hrát za Győri ETO, kde ukončil smlouvu. Slovenský obránce by přesto mohl pokračovat v Maďarsku, zájem o něho má Šoproň.

28.01.200817:41

Šoproň již není prvoligová

Maďarskou nejvyšší soutěž bude ve druhé polovině sezony hrát pouze patnáct klubů, kvůli špatné finanční situaci totiž byla prvoligová licence odebrána Šoproni.

20.03.200716:46

Šoproň mění trenéra

V maďarské Šoproni se rozhodli pro výměnu na trenérské židli, místo Aurela Csertoie se kormidla předposledního klubu tabulky dočasně ujal Dario Bonetti.

20.10.200523:15

Giuseppe Signori se po angažmá v Iraklisu Soluň rozhodl hrát ještě minimálně rok na vrcholové úrovni. Již 37letý italský útočník se totiž dohodl na roční smlouvě s maďarskou Šoproní.

11.05.200523:00

Jednoznačná záležitost se stala z finále maďarského poháru mezi Ferencvarosem a Šoproní. Soupeř pražské Sparty ze třetího předkola Ligy mistrů hrál celý druhý poločas bez vyloučených Rosy a Szücse a nakonec utrpěl vysokou porážku 1:5. Dvě branky vítězného týmu dal Balaskó a po jedné přidali Tóth, Baranyos a Sowunmi. Čestný úspěch Ferencvarose zaznamenal Lipcsei. Šoproň se z vítězství v domácím poháru radovala vůbec poprvé v historii.

20.04.200523:59

Výsledky semifinále maďarského poháru: Sopron - Kispest Honved 1:1, 4:2 po prodloužení (8. Szekeres, 97. Csordás, 110. Bárányos, 120. Lazic - 21. Kovács, 107. Budovinszky), BKV Elore - Ferencvaros 1:3 (81. Lendvai - 7. Sowunmi, 54. vlastní Sido, 75. Huszti).

28.06.200413:36

Do dalšího kola poháru Intertoto se dostali oba čeští zástupci. Teplice po prohře 0:1 v Maďarsku porazily Šoproň doma 3:1 (góly: 29. a 40. Veleba, 34. Lambulič vlastní) a nyní je čeká ruská Jaroslavl. Zlín po bezgólové remíze na soupeřově hřišti doma přestřílel brankami Ličky, Červenky a Gomése finský Myllykosken Pallo-47 3:2 a bude hrát s belgickým Westerlem. Do druhého kola poháru se chystá vstoupit také Liberec, který hraje s Dubnicí.

20.06.200401:58

Teplice prohrály v úvodním utkání 1. kola Poháru Intertoto v Šoproni 0:1, když 20 minut hrály bez dvou vyloučených.

05.06.200418:32

Čeští zástupci v Poháru Intertoto znají jména svých soupeřů pro první kolo. Teplice se utkají s maďarskou Šoproní a Zlín změří síly s finským Myllykosken Pallo-47. Liberec je nasazen až do druhého kola, kde se střetne s vítězem souboje slovenské Dubnice s dosud neznámým klubem z Arménie.