Reza Ghoochannejhad už nebude hrát za Heerenveen. Íránský útočník zamířil na Kypr, jako volného hráče ho získal APOEL Nikósie.

Brazilský obránce Carlão bude i v příští sezóně hostovat z italského Turína v kyperském APOELu Nikósie. Ten má tentokrát ve smlouvě i opci na přestup 32letého stopera.

transfermarketweb.com
12.05.201820:09

APOEL je pošesté v řadě kyperským mistrem

Fotbalisté APOEL Nikósie porazili v závěrečném kole kyperské nejvyšší soutěže tým Anorthosis Famagusta 2:1 a získali pošesté za sebou mistrovský titul. S 27 ligovými trofejemi jsou historicky nejlepším celkem, o sedm titulů zaostává městský rival Omonia. APOEL přitom nezačal proti Anorthosisu dobře, od 25. minuty prohrával po zásahu odchovance Espaňolu Barcelona Miguela Palancy. Ještě do poločasu ale vyrovnal Emilio Nsue, jenž dříve působil v Birminghamu, Middlesbrough nebo Mallorce. Rozhodující branku dal dvě minuty před koncem beninský reprezentant Mickael Pote. Celek z Nikósie výhru nutně potřeboval. Druhý Apollon Limassol totiž před nedělním závěrečným duelem na hřišti Omonie na APOEL ztrácel jediný bod. V příští sezoně si mistr zahraje první předkolo Ligy mistrů.

ČTK
22.03.201819:47

Donis skončil na lavičce APOELu Nikósie

Hráči APOELu Nikósie dohrají sezonu bez trenéra Jorgose Donise, kterého dnes vedení klubu propustilo. Týmu obhájců titulu se ve zbývajících sedmi zápasech ujme Bruno Miguel Nunes Baltazar. Čtyřicetiletý Portugalec donedávna trénoval konkurenční AEL Limassol.

ČTK
08.01.201817:40

Nsue si zahraje na Kypru

APOEL Nikósie ulovil do roku 2020 potenciálně velkou posilu, z Birminghamu přivedl 28letého křídelníka Emilia Nsueho.

reporter.com.cy
06.12.201718:14

Skupina H dnes může vstoupit do historie

Skupina H letošního ročníku Ligy mistrů může přinést jednu premiéru v historii soutěže - pakliže Borussia Dortmund i APOEL Nikósie své závěrečné zápasy prohrají, půjde do jarní části Evropské ligy ze třetího místa poprvé tým s pouhými dvěma body.

dw.com
18.09.201719:57

APOEL výjimečně padl doma

První domácí ligovou porážku od dávného 3. ledna 2016 dnes utrpěl nikósijský APOEL, když 0:1 podlehl Anorthosisu.

23.08.201722:39

Slavia se do Ligy mistrů nepodívá

Výsledek odvety playoff Ligy mistrů: Slavia Praha - APOEL Nikósie 0:0, první zápas 0:2, postupuje APOEL.

18.08.201711:56

Odveta Slavie s APOELem je vyprodaná

Přestože do odvety 4. předkola Ligy mistrů mezi fotbalisty pražské Slavie a APOELu Nikósie zbývá ještě pět dní, už teď je jasné, že bude vyprodáno. Fanoušci dnes ráno vykoupili poslední volné vstupenky a středeční duel tak bude sledovat zcela zaplněný stadion v Edenu, kam by mělo dorazit okolo 19 tisíc diváků. Slavia v úterý v úvodním vzájemném duelu na Kypru po dvou inkasovaných gólech v prvních deseti minutách prohrála 0:2 a v odvetě ji čeká těžký úkol. Pokud by se jí povedlo dvojzápas otočit, zahrála by si skupinu Ligy mistrů podruhé v historii a zároveň by získala finanční prémii necelých 385 milionů korun. V opačném případě by přešla do skupiny Evropské ligy.

ČTK
09.08.201721:31

APOEL prohrál zápas o kyperský Superpohár

Fotbalisté APOEL Nikósie v generálce na domácí zápas 4. předkola Ligy mistrů proti pražské Slavii prohráli 1:2 duel o kyperský Superpohár s Apollonem Limassol. Utkání s vítězem poháru nezvládli čtvrtý rok za sebou. Mistr ligy ztratil dnešní duel v Larnace navzdory tomu, že vedl a soupeř hrál posledních dvacet minut o deseti. APOEL poslal do vedení v 9. minutě Jorgos Efrem a šance klubu na první zisk této trofeje od roku 2013 ještě v 70. minutě zvýšilo vyloučení Jorgose Vasiliua z Apollonu. Vítěz poháru však v oslabení dvěma brankami vývoj otočil a obhájil Superpohár.

ČTK
08.08.201714:20

APOEL asi před Slavií oslabí o Vandera

Útočník Vander, který letos prozatím za APOEL převážně jen střídal, se dost možná bude chvíli před předkolem Ligy mistrů se Slavií Praha stěhovat. Za 28letého fotbalistu nabízí 300 tisíc eur nejmenovaný dubajský klub.

apoel.net
10.07.201713:17

Carlão odešel na hostování do APOELu

APOEL Nikósie má znovu k dispozici Carlãa. Ten se na Kypr vrací na roční hostování z Turína, kde se během uplynulých šesti měsíců nedokázal prosadit, součástí dohody je rovněž předkupní právo.

football-italia.net
24.05.201719:28

Apollon Limassol vítězem Kyperského poháru

Výsledek finále Kyperského poháru: APOEL Nikósie - Apollon Limassol 0:1 (79. Vinicius).

14.05.201710:13

APOEL popáté v řadě kyperským mistrem

Kypr má znovu stejného mistra. Tím se stal APOEL Nikósie, který si v předposledním utkání poradil s městským rivalem Omonií, načež vyhrál popáté za sebou, celkově pak triumfoval šestadvacetkrát.

transfermarkt.de
25.04.201716:30

Kodaň dohodla příchod Sotirioua

Pieros Sotiriou se stal novou akvizicí Kodaně. Dánský celek získal 24letého útočníka z APOELu Nikósie a podepsal s ním kontrakt na následujících pět let.

lequipe.fr
14.03.201718:19

Ioannou pokračuje v APOELu Nikósie

Nikolas Ioannou se může těšit na další sezony strávené v APOELu Nikósie, kyperský klub si služby svého obránce pojistil do června 2021.

25.01.201717:17

APOEL si vypůjčil obránce Yambérého

Cédric Yambéré bude ve zbytku letošní sezóny nastupovat za APOEL Nikósia. 26letý stoper přichází do kyperského klubu na hostování z Girondins Bordeaux.

18.01.201708:55

Efrem pokračuje v APOELu Nikósie

Giorgos Efrem bude i nadále hrát za APOEL Nikósie, kyperský záložník se svým zaměstnavatelem prodloužil smlouvu do června 2021.

17.01.201721:25

Barral bude hrát za APOEL Nikósie

David Barral se stal novou posilou APOELu Nikósie, s nímž podepsal smlouvu na rok a půl. Španělský útočník míří na Kypr zdarma poté, co minulý týden rozvázal kontrakt s Granadou.

football-espana.net
09.01.201717:12

Defenzívu Turína vyztuží Carlão

Jednu posilu do obrany získal Turín, z APOELu Nikósie do italského klubu přestoupil Carlão.