KF Ballkani Kosovo - KF Ballkani - Expres Zprávy

01.04.202421:24

Kosovské úřady prověřují Ballkani

Kosovské úřady prověřují výhru (2:0) tamějšího Ballkani nad Dinamem Záhřeb ze skupinové fáze letošního ročníku Evropské konferenční ligy kvůli podezření ze zmanipulování zápasu. "Snaží se jen pošpinit naši historickou výhru proti skvělému soupeři. Zveme všechny vyšetřovatele, úředníky i novináře, aby kauzu prozkoumali a až zjistí, že se obvinění nezakládají na pravdě, očistili naše jméno," uvedl kosovský celek pro web Klan Kosova. Dinamo Záhřeb zatím případ neokomentovalo.

livesport.cz
03.12.202317:31

Plzeň loví u soupeře

Podle kosovských médií si Viktoria Plzeň vyhlédla zimní posilu u jednoho ze svých soupeřů ze skupiny Konferenční ligy, Ballkani. Trenéra Koubka měl zaujmout 24letý střední obránce Lumbardh Dellova.

Kanal10
30.11.202320:39

Plzeň vyhrála i popáté

Výsledek utkání Konferenční ligy: Ballkani - Plzeň 0:1 (81. Šulc).

30.11.202319:34

Poločas: Ballkani - Plzeň 0:0

Poločasový výsledek utkání Konferenční ligy: Ballkani - Plzeň 0:0.

30.11.202317:57

Základní sestavy: Ballkani - Plzeň

Základní sestavy pro dnešní utkání Konferenční ligy:

Ballkani: Kolici - Thaqi, Jashanica, Dellova, Halili - Zyba, Kuc, Trashi - Gripshi, Berisha, Karrica.

Plzeň: Baier - Paluska, Hranáč, Dweh - Holík, Bucha, Kalvach, Sýkora, Mosquera - Kliment, Vlkanova.

28.11.202319:59

Na Ballkani s Plzní dohlédnou Rumuni

Plzeň ve čtvrtek nastoupí proti Ballkani a na trávníku u toho budou i tři Rumuni. Jako hlavní rozhodčí byl delegován Marian Alexandru Barbu, na pomezí se s praporky v rukou budou pohybovat Mihai Marica a Imre Laszlo Bucsi.

uefa.com
22.09.202308:24

Daja: Jem rád, že jsme potrápili

Plzeň měla v duelu s Ballkani poměrně tvrdou šichtu, nakonec o její výhře v Konferenční lize rozhodla jediná zapsaná branka. Hostující kouč Ilir Daja přitom po skončení utkání vyloženě nesmutnil, ba naopak své mužstvo spíše pochválil. "Bojovali jsme až do konce, z toho mám radost,” uvedl. "Neměli jsme až tolik času se na zápas s Plzní připravit. Hráli jsme proti silnému soupeři, který je na takové pohárové zápasy zvyklý. Zaměřili jsme se spíš na defenzivu a myslím, že jsme Plzeň docela potrápili.”

ČTK
21.09.202322:56

Plzeň těsně udolala Ballkani

Výsledek zápasu Konferenční ligy: Plzeň - Ballkani 1:0 (73. Kalvach).

21.09.202321:47

Poločas: Plzeň - Ballkani 0:0

Poločasový výsledek zápasu Konferenční ligy: Plzeň - Ballkani 0:0.

21.09.202319:55

Základní sestavy: Plzeň - Ballkani

Plzeň: Staněk - Hejda, Hranáč, Dweh - Kopic, Bucha, Kalvach, Cadu - Šulc, Chorý, Durosinmi.

Ballkani: Kolici - Thaqi, Jashanica, Halili, Trashi - Dellova, Kuc, Zyba - Hamidi, Berisha, Gripshi.

19.09.202319:59

V Plzni budou rozhodovat Poláci

Plzeň zahájí skupinu Konferenční ligy proti Ballkani a duel mají na starost sudí z Polska. Jako hlavní byl delegován Damian Sylwestrzak, na pomezí mu budou asistovat krajané Bartosz Heinig a Adam Karasewicz.

uefa.com
27.10.202223:00

Slavia si v Kosovu vystačila s jedním gólem

Výsledek utkání Konferenční ligy: Ballkani - Slavia 0:1 (75. Lingr).

27.10.202221:48

V Kosovu zatím branka nepadla

Poločasový výsledek utkání Konferenční ligy: Ballkani - Slavia 0:0.

25.10.202212:28

V Kosovu budou rozhodovat Dánové

Čtvrteční pátý zápas skupinové fáze Evropské konferenční ligy v podání Slavie Praha na půdě KF Ballkani dostal na starost dánský sudí Morten Krogh. Za asistenty bude mít k ruce krajany D. Wollenberga Rasmussena a Jespera Dahla, čtvrtý rozhodčí Mikkel Redder je také z Dánska.

uefa.com
07.10.202211:44

Ballkani zaznamenalo historickou výhru

Ballkani včera v Turecku přestřílelo Sivasspor 4:3 a zapojilo se do boje o postup ze slávistické skupiny Konferenční ligy. Jedná se o historický moment pro kosovský fotbal, jelikož jde o první tříbodový zisk nějakého klubu z této země v základní skupině evropských pohárů.

sport-express.ru
16.09.202211:58

Letadlo Ballkani muselo nouzově přistát

Fotbalisté Ballkani čelili při návratu z utkání Evropské konferenční ligy v Praze komplikacím. Kvůli prasklému čelnímu sklu v kabině pilota muselo letadlo s kosovským týmem nouzově znovu přistát na pražském letišti.

"Po 30 minutách letu bylo letadlo ve vzduchu poškozeno. Všichni jsme v pořádku, to je nejdůležitější, ale bylo to nebezpečné," citoval kosovský deník Koha Ditore nejmenovaného člena výpravy.

Boeing 737 bulharské společnost Bul Air s týmem Ballkani na palubě se vznesl z ruzyňského letiště ve čtvrtek 10 minut před půlnocí, ale po 40 minutách se vrátil do Prahy. Kosovský šampion pak neplánovaně zůstal v české metropoli přes noc a do Prištiny náhradním strojem stejné firmy odletěl až v 9:00. Krátce před jedenáctou hodinou dorazil tým do vlasti.

ČTK
15.09.202220:40

Slavia podle očekávání porazila Ballkani

Výsledek utkání Konferenční ligy: Slavia - Ballkani 3:2 (26. vlastní Frasheri, 34. Olayinka, 41. Masopust - 23. Krasniqi, 29. Korenica).

15.09.202219:32

Slavia po divokém poločase vede 3:2

Poločasový výsledek utkání Konferenční ligy: Slavia - Ballkani 3:2 (26. vlastní Frasheri, 34. Olayinka, 41. Masopust - 23. Krasniqi, 29. Korenica).

13.09.202222:01

Do Prahy dorazí sudí z Francie

Slavia bude ve čtvrtek proti kosovskému Ballkani plnit roli velkého favorita a dnes se dozvěděla jména rozhodčích. Jako hlavní byl delegován Francouz Willy Delajod, pomáhat mu budou Erwan Finjean a Philippe Jeanne.