Ordabasy Šymkent Kazachstán - Ordabasy Šymkent - Zprávy

Další články

Mladou Boleslav čeká ve čtvrtek odveta EL v Šymkentu

Mladou Boleslav čeká ve čtvrtek v Kazachstánu odvetné utkání 2. předkola Evropské ligy proti Ordabasy Šymkent. První zápas skončil 1:1. Duel začne v 16 hodin SELČ.

Mladá Boleslav v kvalifikaci EL remizovala se Šymkentem

Mladá Boleslav remizovala doma v úvodním zápase 2. předkola Evropské ligy s týmem Ordabasy Šymkent 1:1. Kazašský celek poslal do vedení ve 21. minutě bývalý hráč Středočechů Mirzad Mehanović. Vyrovnání zařídil v nastavení prvního poločasu Nikolaj Komličenko. Odveta se hraje za týden.

Těšil jsem se dost, řekl o návratu do Mladé Boleslavi Mehanović

Záložník Mirzad Mehanović si užívá návrat do Mladé Boleslavi, za níž hrál v letech 2012 až 2016. S kazašským týmem Ordabasy Šymkent vyzve svého bývalého zaměstnavatele v boji o postup do 3. předkola Evropské ligy.

Mladá Boleslav začne doma se Šymkentem boj o Evropskou ligu

Mladá Boleslav zahájí ve čtvrtek boj o první postup do hlavní fáze Evropské ligy po 12 letech. V úvodním duelu 2. předkola přivítá kazašský celek Ordabasy Šymkent. Utkání začne v 19 hodin, odveta se hraje o týden později.