nenalezeny žádné články
03.07.2012 Daouda do JAR?
Jeden z objevů posledního Afrického poháru, brankář Nigeru Kassaly Daouda, by si mohl zachytat v nejkvalitnější soutěži kontinentu. Již 28letý golman aktuálně působí v Kamerunu, jihoafrický celek Black Leopards nicméně horlivě shání jedničku mezi tři tyče a Daouda by měl být jeho prioritou.
24.02.2012 Womé bude hrát v Kamerunu
Bývalý kamerunské reprezentant Pierre Womé se vrací do rodné země, kde podepsal smlouvu s Coton Sport de Garoua.
25.10.2011 Kamerun prý povede Lavagne
Kamerunský svaz vybírá nového reprezentačního trenéra, který nahradí dnes odvolaného Javiera Clementeho. Největší šance jsou přisuzovány Denisi Lavagnemu, který bude údajně zítra představen jako nový kouč národního týmu. Lavagne nyní působí u kamerunského šampiona Coton Sport.
11.08.2010 Valenciennes má nového útočníka
Valenciennes získalo posilu do útoku. Z kamerunského Coton Sport přišel teprve 18letý kamerunský reprezentant Vincent Aboubakar. V novém působišti podepsal tříletou smlouvu, na dresu bude nosit číslo 9. Mladý reprezentant v minulé sezoně nastřílel ve 13 zápasech devět branek. "Valenciennes je skvělý klub. Vyprávěli mi o něm kamarádi z reprezentace. Navíc zde hrál i Roger Milla. Chci se zde dále zlepšovat," řekl pro klubový web po přestupu.
12.02.2010 St. Gallen získal Owonu
Brice Owona přestoupil z kamerunského týmu Coton Sport do St. Gallenu. Mladý útočník podepsal ve Švýcarsku smlouvu do léta 2012.
Další expres zprávy
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!
Poslední zápas
03.04.Coton Sport FC - Otôho0:1
Tabulka
 TýmZB
1.TP Mazembe (COD)611
2.Al Masry Club (EGY)610
3.Otôho (CGO)57
4.Coton Sport FC (CMR)52
zatím žádní fanoušci
Všichni fanoušci