nenalezeny žádné články
13.09.2014 Belotti už patří jenom Palermu
Andrea Belotti je kmenovým hráčem Palerma. Práva na mladého obránce zatím vedle sicilského celku vlastnilo Albinoleffe, od něhož Palermo odkoupilo zbývajících padesát procent. (football-italia.net)
02.06.2012 Pescara přijde o dva body
V Itálii byly za účast v sázkařské aféře potrestány další kluby. Dva body budou hned na startu nového ročníku Serie A odečteny Pescaře, pokutu padesát tisíc eur zaplatí Novara, které hrozí odečet šesti bodů a vyloučení z dalšího ročníku Coppa Italia. Padesát tisíc zaplatí i Sampdoria a Siena, nejtvrdší trest pak stihl AlbinoLeffe, to zaplatí devadesát tisíc a přijde o 27 bodů.
08.04.2012 Albinoleffe vyměnilo trenéra
Albinoleffe prohrálo šest zápasů v řadě, na což vedení druholigového italského klubu reagovalo změnou trenéra. Po dvou měsících byl odvolán Valter Salvioni, kterého nahradil dosavadní kouč juniorsky Alessio Pala.
29.01.2012 Albinoleffe mění trenéra
Vedení Albinoleffe včera došla trpělivost a byl tak propuštěn trenér Daniele Fortunato, jehož střídá Walter Salvioni. Celku z Bergama se letos v Serii B nedaří a je až čtvrtý od konce.
17.06.2011 Albinoleffe povede Fortunato
UC Albinoleffe má nového trenéra, v příští sezóně bude na lavičce druholigového italského klubu sedět osmačtyřicetiletý Daniele Fortunato.
11.08.2010 Cagliari hlásí dvě posily
Cagliari získalo hned dva hráče z Albinoleffe. Čtyřletou smlouvu s klubem ze Sardinie podepsal 26letý obránce Gabriele Perico, na stejně dlouho se pak Cagliari upsal stejně starý útočník Simone Laner.
25.06.2009 Marchetti zůstává v Cagliari
Federico Marchetti se může těšit na další sezonu v Cagliari. Italský brankář v tomto klubu letos hostoval z Albinoleffe, Cagliari ale využilo opce a získalo padesátiprocentní podíl z hráčových práv.
17.06.2009 Marchetti za rok do Milána?
Federico Marchetti se podle italských médií bude po příští sezóně stěhovat z Cagliari do Milána. Cagliari má opci na polovinu práv 26letého brankáře za 2,5 milionu eur, kterou údajně využije ve prospěch Milána. AC se ještě potřebuje domluvit s Albinoleffe na nákupu druhé poloviny práv.
08.01.2009 Atalanta získala Pelusa
Obránce Federico Peluso přestupuje z Albinoleffe do Atalanty. Opačným směrem putuje útočník Karamoko Cissé.
15.06.2008 Lecce postoupilo do Serie A
Třetím a posledním postupujícím do Serie A se dnes stalo Lecce. Ve finále play-off Serie B dnes remizovalo s Albinoleffe 1:1, a protože úvodní zápas vyhrálo 1:0, doplnilo Bolognu a Chievo, už dříve známé postupující.
Další expres zprávy
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!
Poslední zápas
26.04.UC AlbinoLeffe - Calcio Comoneh.
Tabulka
 TýmZB
5.Robur Siena2740
6.Alessandria Calcio2740
7.UC AlbinoLeffe2739
8.Novara Calcio2638
9.AC Arezzo2737
zatím žádní fanoušci
Všichni fanoušci