Turín FC Itálie - Turín FC - Zprávy

Turín po protrápeném měsíci vstává z popela. Milán pomohl skolit netradiční střelec

Turínské FC si ve 12. kole italské Serie A poradilo s AC Milán 2:1. Skóre otevřel ve 35. minutě Koffi Djidji, pro kterého šlo o první gól v dresu Býků. Naposledy se navíc trefil 10. dubna minulého roku, kdy hostoval v Crotone. Jeho tým po nepovedených výkonech z přelomu září a října opět porazil v tabulce lépe postavený celek, v minulém kole si totiž poradil s rozjetým Udinese. David Zima přišel do hry v 76. minutě z lavičky náhradníků.

FC Turín prověří mistrovský AC Milán

Do Turína zavítá v neděli večer italský šampion a utkání potřebuje nutně zvládnout. Jen tři body mu zajistí kontakt s vedoucí Neapolí a krom toho ho i pozitivně naladí na očekávaný duel Ligy mistrů proti Salzburgu.

Udinese přišlo o sérii neporazitelnosti, raduje se Turín FC

Série devíti zápasů v řadě bez porážky skončila překvapivě na domácí půdě proti Turínu FC. Udinese tak potvrdilo negativní trend z posledních týdnů a znovu zaváhalo. Rozhodující branku vstřelil ve druhém poločase Pietro Pellegri.

Trápící se Turín chce obrat o body favorita z Udine

Nedělní program 11. kola Serie A začne poledním utkáním mezi Udinese a Turínem. A zatímco domácí Zebry v rámci svých možností válcují většinu konkurentů, Turín se abnormálně trápí. Pomůže mu aktuální vysoká výhra z poháru ke zlepšení jeho situace?

Vlahović rozhodl turínské derby jediným gólem

Turínské derby ovládl Juventus, i když oslavou na fotbal by se jeho výkon nazvat rozhodně nedal. Tragický Turín nevyprodukoval téměř nic a o osudu utkání rozhodla jediná přesná trefa. Na svědomí ji měl kanonýr Dušan Vlahović.

Turínské derby hostí dva týmy bez formy

Ani si nepamatuji, kdy naposledy šli oba trenéři do turínského derby v tak špatném rozmaru. Domácí kouč Ivan Jurić musí najít v týmu nové sebevědomí, ale hostující trenér Allegri je na tom snad ještě hůř a čelí kritice téměř ze všech stran.

Turín i přes převahu Empoli neporazil

Turín FC remizoval v nedělním utkání s Empoli 1:1, avšak měl namále. Hosté šli totiž po změně stran do vedení a Granata vyrovnala až v poslední minutě zápasu prostřednictvím Saši Lukiće.

Trápící se Turín potřebuje zabrat, s Empoli by neměl mít potíže

Turín prohrál už tři zápasy v řadě a tuhle negativní sérii se pokusí zastavit v nedělním utkání s Empoli. Jenže se mu proti němu moc nedaří. Doma Turín zvládl toskánskou návštěvu porazit jen osmkrát za dlouhých 36 let!

Neapol pokračuje v krasojízdě, Turín sestřelila už v poločase

Fotbalisté Neapole pokračují v dobrých výkonech a nezaváhali ani v 8. kole proti Turínu. Všechny góly na stadionu Diega Armanda Maradony padly už v prvním poločase a znovu se přitom prosadil Gruzínec Kviča Kvaracchelija. Hrdinou zápasu byl ale někdo jiný - dvougólový záložník André Anguissa.

Turín by rád překvapil Neapol. Neporazil ji doma ale víc jak 13 let

Turín prohrál už ve dvou duelech po sobě a nedal v nich ani jednu branku. Jeho horší formy se pokusí využít první tým Serie A, Neapol. Z její formy jde naopak strach, takže Býky čeká hodně náročný výlet pod Vesuv.

Álvarez v nastavení rozhodl o výhře Sassuola

Na poslední možnou chvíli urvalo Sassuola cenné vítězství. V Turíně to byla po celou dobu takticky svázaná bitva s minimem šancí a nakonec to byli Neroverdi, kteří dokázali vytěžit maximum. Ve třetí minutě nastavení rozhodl hlavičkou Augustín Álvarez.

Jurićův Turín se hodlá vzchopit proti mátožnému Sassuolu

Jen zřídkakdy se stává, že duel mezi Turínem a Sassuolem na půdě Granata skončí dělbou bodů. Remíza se udála při posledním duelu v minulé sezoně, ale předtím už osmkrát ne. A drtivou většinu z nich vyhrává právě domácí tým.

Inter před zápasem s Viktorií Plzeň porazil Turín FC

Italský vicemistr z Milána se na blížící se duel s Viktorií Plzeň v Lize mistrů naladil hubeným vítězstvím proti Turín FC. Po dvou soutěžních porážkách přichází výhra 1:0 vhod a trenér Simone Inzaghi může velebit střelce Marcela Brozoviće, který odvrátil případnou blamáž minutu před koncem. Inter totiž co se herního projevu týče nebyl lepší.

Inter musí sebrat síly po porážce od Bayernu. Čeká ho Turín

Milánský Inter potřebuje nutně zastavit upadají výkonnost v lize i pohárové Evropě a jako odrazový můstek by mu k tomu mohl posloužit FC Turín. "Býci" ale umí překvapit a téměř vždycky se z nich vyklube hodně nepříjemný soupeř.

Turín spasil Vlašić, jediným gólem potopil Lecce

Turínu stačila v domácím utkání jedna přesná trefa ke třem bodům, protože Lecce pro něj dnes nebylo důstojným soupeřem. Hrdinou domácích Býků se stal Nikola Vlašić.